Aksesuar
Hoşgeldin ziyaretçi giriş yapın ya da kayıt olun.
Alışveriş sepetiniz boş!
Göster:
Sırala:
Görünüm: ListeTablo
eGo Beauty Ring - eGo pilleriniz üzerine daha büyük bir atomizer veya 510 konnektör bir atomizer taktığınızda dış vida bölümü boş kalacak ve gözünü rahatsız edecektir.  Bu güzellik yüzüğü ile o kısım kapanır ve pil ile atomizer bütün gibi gözükür , alt çapı ego boyutunda , üst çapı ise ..
10,00TL
1 yorum yapılmış.


810 -510 Drip tip Adaptör - Siyah : yani nesil geniş ağızlıklı tanklarınıza ufak 510 drip tip ağızlıkları kullanabilmeniz için adaptördür,  smok tfv8 , big baby , vaporesso NRG tank gibi ürünlerde bu adaptör ile ufak klasik driptipleriniz kullanabilirsiniz.    ..
13,00TL
0 yorum yapılmış.


Drip tip - 810 Smok tip Geniş ağızlık - Siyah : yani nesil geniş ağızlık ,  smok tfv8 , big baby , vaporesso NRG tank gibi ürünlere uygundur,  Dikkat : joyetech aio , eleaf pico, ijust benzeri klasik ince 510 drip tip kullanan cihazlara uymaz - büyük gelecektir.  Delrin ..
13,00TL
0 yorum yapılmış.


Drip tip Spiral (aio tip), bu muhteşen tasarım esigarada ağza likit sıçrama ve likit gelmesini engelleyen spiral bir iç tasarıma sahip, ilk defa Joyetech Aio üründe kullanılan bu drip tip (ağzılığı değiştirilebilen) tüm klasik esigaralara uygundur. (510 tip) smok - vaporesso gibi ciğer çekimi ..
13,00TL
6 yorum yapılmış.


Drip tip -  360 derece Döner başlıklı , Metal drip tip   eğimli kullanılabilir.  ..
17,00TL
0 yorum yapılmış.


Ego - 510 konnektör , yalama olmuş ürünleriniz için veya ego - 510 dönüştürücü ihtiyacınız için ara konnektör. Sık atomizer değiştirenler için mod cihazların yalama olmaması amacı ile de kullanılabilir.  Resimde " 2 adet konnektör " görsel amaçlı görülmekte, ürün sadece 1 adet gönderilmekted..
16,00TL
0 yorum yapılmış.


eGo Joyetech orijinal yüzüklü boyun askısı , eGo pilleriniz için kaçınılmaz bir aksesuvar .  joyetech eGo ONE / aio vs cihazlar için uygun değildir, ufak başlangıç setleri gibi ego tarzı piller içindir.  ..
5,00TL
1 yorum yapılmış.


eGo T kontrol modülü ve li-ion pil - yedek , kontrol modülü çalışır durumdadır, kısa devre vs. sebebi ile bozulan ego pillerinizin kafa kısmını ufak bir işçilik ile değiştirebilir, kontak ve dişleri bozulan pillerinizi tamir edebilirsiniz.  * Piller güçlü değildir - veya  çalışmayabil..
10,00TL
5 yorum yapılmış.


Isı yalıtımlı Cımbız , ısıyı iletmeyen uçları ile Cımbız,    e-sigara için kullanımşlarda ısıyı elinize iletmeyecektir.  ..
20,00TL
0 yorum yapılmış.


Bu çakmak sigara için değil, Artık sigara içmiyoruz. Pürmüz Çakmak , ip -tel sarımı yapıyorsanız elinizin altında olması gereken bir alet - gazı doldurulabilir - güçlü ateş .1300 derece.. Sarım yaptığınız telleri atomizer veya RDA nıza takmadan önce pürmüz ile kızartarak daha stabil ..
15,00TL
0 yorum yapılmış.


Rcomen Tweezer - Çok Amaçlı Cımbız , Seramik yanmaz uçları ile Cımbızı, sıkışan atomizerleriniz açabileceğiniz çift parça tırtıklı halkası , + ve - tornavida uçları ile tüm ihtiyacınızı karşılayacak..      Zirconia Ceramic uçları ile ısı yalıtımlı yapı.  ..
25,00TL
0 yorum yapılmış.


Red Kiwi Taşıma çantası ​  17 * 7 * 4,5 cm ölçüleridir.  ..
20,00TL
0 yorum yapılmış.


Sarım Hazırlama Kiti - Tool Kit , farklı kalınlıkta telleri dilediğiniz farklı bobin kalınlığı ile sarmak için özel olarak üretilmiş bir kittir.  Ürünler tamamen esigara için üretilmiştir. Kuro coil Kit. Paket içeriği : Klasik kit için :  1 x Sarım Base Aparatı ..
55,00TL
0 yorum yapılmış.


USB Araç Çakmak Adaptörü , Araç içinde tüm Ego standartı pilleriniz şarj edebilecek USB kablonuzu kullamarak ,  USB adaptörünüze şarj akblonuzu takarak  pillerinizi şarj edebilirsiniz. Mobil kullanıcılar için uygundur.. USB adaptör 1000ma çıkışlıdır, hertürlü usb şarj için uygundur ( ..
10,00TL
0 yorum yapılmış.


 Vape Bant - Cam Koruyucu Slikon (19 /25 mm ) 19/ 22 / 24 /  25 mm atomizerlerinize uygun cam koruyucu slikon Vape bant. Drip tip kapağı ile ağızlığa toz girişini de engeller.  esnek yapısı ile atomizerlerinize geçirebilir ve çarpma /  düşme vs. gibi durumlar için atom..
12,00TL
0 yorum yapılmış.


 Vape Bant - Cam Koruyucu Slikon (22 /25 mm ) 22 / 24 /  25 mm atomizerlerinize uygun cam koruyucu slikon Vape bant.  esnek yapısı ile atomizerlerinize geçirebilir ve çarpma /  düşme vs. gibi durumlar için atomizeriniz koruyabilirsiniz.   Farklı renklı / motif ..
Kampanya 5,00TL 7,00TL
0 yorum yapılmış.


Vape Neclace- Cam Koruyucu Slikon Boyunluk  (19 /25 mm ) 19 /22 / 24 /  25 mm atomizerlerinize uygun cam koruyucu slikon Boyunluk aslı /  Vape Neclace esnek yapısı ile atomizerlerinize geçirebilir ve çarpma /  düşme vs. gibi durumlar için atomizeriniz koruyabilirs..
10,00TL
0 yorum yapılmış.


İletişim
  • Y.içi kargo Çekmeköy Şube
  • 539 824 30 30
    Elden teslim ve Kapıda Ödeme Yoktur
  • [email protected]
    #
Şu anda bu ürün stoklarımızda yoktur. Ürün geldiğinde haber almak için aşağıdaki bilgileri doldurunuz..

İsim
Mail