Smok
Hoşgeldin ziyaretçi giriş yapın ya da kayıt olun.
Alışveriş sepetiniz boş!
Göster:
Sırala:
Görünüm: ListeTablo
810 -510 Drip tip Adaptör - Siyah : yani nesil geniş ağızlıklı tanklarınıza ufak 510 drip tip ağızlıkları kullanabilmeniz için adaptördür,  smok tfv8 , big baby , vaporesso NRG tank gibi ürünlerde bu adaptör ile ufak klasik driptipleriniz kullanabilirsiniz.    ..
13,00TL
0 yorum yapılmış.


Drip tip - 810 Smok tip Geniş ağızlık - Siyah : yani nesil geniş ağızlık ,  smok tfv8 , big baby , vaporesso NRG tank gibi ürünlere uygundur,  Dikkat : joyetech aio , eleaf pico, ijust benzeri klasik ince 510 drip tip kullanan cihazlara uymaz - büyük gelecektir.  Delrin ..
13,00TL
0 yorum yapılmış.


Japon Pamuğu 10 lu - 1 paket ,  biraz el becerisi kullanarak RBA - RDA veya evod - protank gibi ürünlerin sarımlarını yapabilirsiniz, bunun için uygun olan pamuktur, ayrıca kanthal tel de almanız gereklidir.  muji ( 60*50mm) ölçüsünde (10x) 10 yaprak fiyatıdır, markası görülmesi için re..
Kampanya 10,00TL 13,00TL
0 yorum yapılmış.


Smok İnfinix Pod  Yedek Kartuş , ürün 3 li kapalı paketlerdedir, Listelenen fiyat sadece 1 adet fiyatıdır, Resimde görülebileceği gibi 3 adet  alımda kutu ile,  tek alımlarda ise kesilerek tek adet gönderilecektir.   Daha dayanıklı olması için jap..
33,00TL
0 yorum yapılmış.


Smok Nord Pod coils (X1) Atomizer yedek Başlık ,  ürün 5 li kapalı paketlerdedir, Listelenen fiyat sadece 1 adet fiyatıdır, Resimde görülebileceği gibi 5li alımda kutu ile,  tek alımlarda ise  tek gönderilecektir.   Daha dayanıklı olması için japon pamuğu ve pas..
24,00TL
0 yorum yapılmış.


Smok Stick Aio coils (X1) ,  atomizer iç yedekleri , Stick AiO ürüne uygunudur,  Bu ürün ile eskiyen artık tat vermeyen atomizerinizin sadece içini değiştirerek yepyeni bir hale getirebilirsiniz.   Stick AiO coileri standart 0,23 ohm dur.  Stainles ..
22,00TL
0 yorum yapılmış.


Smok Micro RCA /  RBA Coil Coil, guardian 3 / Guardian III / micro TFV4 tank  /  Micro TFV4 plus için kendinizin sarım yapabileceği RBA atomizer ,  Bu ürün ile eskiyen artık tat vermeyen atomizerinizin sadece içini değiştirerek yepyeni bir hale getirebili..
59,00TL
0 yorum yapılmış.


Smok V12 coils (TFV12 CLOUD BEAST KING) (X1)   , Tank atomizer iç yedekleri , (TFV8 CLOUD BEAST KING) tanka uygunudur,     Bu ürün ile eskiyen artık tat vermeyen atomizerinizin sadece içini değiştirerek yepyeni bir hale getirebilirsiniz.   Stainles stell..
35,00TL
0 yorum yapılmış.


Smok V8 Baby coils (TFV8 Baby)  , Tank atomizer iç yedekleri , TFV8 Baby ve Baby türevleri (baby beast- big baby -alien kit vs  gibi ) set/tanklara uygunudur,     SMOK TFV8 Baby Beast tank atomizer / Stick V8 kit, TV8 Big Baby / SMOK Alien Kit, SMOK G-Priv Kit /..
22,00TL
3 yorum yapılmış.


Smok TFV8 Baby Tank için kendinizin sarım yapabileceği RBA atomizer ,  Bu ürün ile eskiyen artık tat vermeyen atomizerinizin sadece içini değiştirerek yepyeni bir hale getirebilirsiniz.   Stainles stell - paslanmaz çelik İçinde Baby Tank için kullanılacak cam mevcuttur,&nbs..
78,00TL
3 yorum yapılmış.


Smok V8 coils (TFV8 CLOUD BEAST ) (X1)  , Tank atomizer iç yedekleri , (TFV8 CLOUD BEAST) tanka uygunudur,     Bu ürün ile eskiyen artık tat vermeyen atomizerinizin sadece içini değiştirerek yepyeni bir hale getirebilirsiniz.   Stainles stell - paslanmaz çeli..
33,00TL
0 yorum yapılmış.


Smok V8 X Baby coils (G-priv 2 / ) (1 adet) ,X Baby Tank atomizer iç yedekleri , G Priv 2 kit e uygundur Bu ürün ile eskiyen artık tat vermeyen atomizerinizin sadece içini değiştirerek yepyeni bir hale getirebilirsiniz.   Stainles stell - paslanmaz çelik DİKKAT: Ürü..
35,00TL
0 yorum yapılmış.


Kanger/ Aspire/ Smok / Eleaf /Vaporesso Yedek Cam,  atomizerler için yedek cam.  Kanger Toptank cam/ kanger ve vapesoon kutularında Pyrex Glass - orijinal kutusunda , ölçüler 22 * 27mm dir.  camlar genelde üreticiden 5 li paketlerde sunulur, tek alımlarda sitemizden ek olarak pa..
23,00TL
1 yorum yapılmış.


İletişim
  • Y.içi kargo Çekmeköy Şube
  • 539 824 30 30
    Elden teslim ve Kapıda Ödeme Yoktur
  • [email protected]
    #
Şu anda bu ürün stoklarımızda yoktur. Ürün geldiğinde haber almak için aşağıdaki bilgileri doldurunuz..

İsim
Mail