Natura -HEXOcell
Hoşgeldin ziyaretçi giriş yapın ya da kayıt olun.
Alışveriş sepetiniz boş!
Filtreleme
 • Fiyat
  TL - TL
 • Marka
  0
  0
 • Nikotin miktarı
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
Natura -HEXOcell
Natura -HEXOcell

Natura likitler 2018 - 2020  son kullanım tarihlidir.  Yeni paketleme 30 ml Bisphenol A içermeyen gıda tüzüğüne uygun plastik şişe, çeşide göre mavi / beyaz kapak. Çift katlı kilitli kapak sistemi mevcuttur, üst kapak döner ama alt kapak ilk siz açacağınız şekilde şişe üzerindeki halkaya kilitlidir. Ayrıntılı Bilgi için :  http://tr.naturaliquids.gr/  

Piyasada çok fazla sahte natura bulunmaktadır,  sitesinden 16 hane seri no ile elinizdeki likit çeşidi ve nikotin oranını kontrol ediniz : http://www.hexocell.com/verify   

Göster:
Sırala:
Görünüm: ListeTablo
HEXOcell - nbase - Nikotin , kendi likittinizi yapmak veya nikotin oranını sertleştirmek veya ayarlamak için kullanılabilecek , aromasız nikotin..  ürünler %50 VG ve %50 PG nikotinden oluşur,Son kullanım tarihleri 2021 yılıdır. 30 ml ürünler kırmzı kutu ve plastik şişededir.&nbs..
23,00TL
3 yorum yapılmış.


Natura 7 Foglie -Tütün aromalı likit , tüm likitler resimde görülen orijinal paketlemesi ile 30 ml , ortalama bir kullanıcı için 2 - 3 hafta yetecektir. Hexocell Natura %30 PG / 65 VG ..    E-Likit 30 ml     - Yüksek kalitede özel üretim - Özel damlalıklı ..
23,00TL
2 yorum yapılmış.


Hexocell Natura Americano  VG - USA mix tütün aromalı likit , tüm likitler resimde görülen orijinal paketlemesi ile 30 ml , ortalama bir kullanıcı için 2 - 3 hafta yetecektir. Hexocell Natura    E-Likit 30 ml -VG   - Yüksek kalitede özel üretim - Özel..
23,00TL
3 yorum yapılmış.


Natura APPLE SPARKLE - Elmalı soda.. Hexocell - Natura kalitesi ile yeni bir ürün,  tüm likitler resimde görülen orijinal paketlemesi ile 30 ml , ortalama bir kullanıcı için 2 - 3 hafta yetecektir. Hexocell Natura  E-Likit 30 ml   - Yüksek kalitede özel üretim ..
23,00TL
2 yorum yapılmış.


Hexocell Natura BABA'S BOUNTY - bambaşka bir  tütün aroması , Hexocell - Natura kalitesi ile yeni bir ürün,  tüm likitler resimde görülen orijinal paketlemesi ile 30 ml , ortalama bir kullanıcı için 2 - 3 hafta yetecektir. Hexocell Natura  E-Likit 30 ml ..
23,00TL
20 yorum yapılmış.


Natura Banana - Muz  Salt Likit 60ml, Muz aromalı likit  tüm likitler resimde görülen orijinal paketlemesi ile  60 ml, Salt Nikotin ile üretilmiştir. şişeler üzerindeki 16 hane kod ile orijinalliğini kontrol edebilirsiniz, üretici : http://www.hexocell.com/verify ..
59,00TL
0 yorum yapılmış.


Natura Banana - Muz  VG meyve aromalı likit , muz tadını yeniden keşfet,   tüm likitler resimde görülen orijinal paketlemesi ile 30 ml , ortalama bir kullanıcı için 2 - 3 hafta yetecektir. Yeni paketleme plastik şişelerdedir.  60 ml seçenekte belirtilmektedir, 30 ml baz f..
23,00TL
6 yorum yapılmış.


Hexocell Natura BubleGum - Sakız aroması,tütün tadından sıkılanlara Naura kalitesinde bir ürün daha, sakız tadının ferahlığı ile...   tüm likitler resimde görülen orijinal paketlemesi ile 30 ml , ortalama bir kullanıcı için 2 - 3 hafta yetecektir. Hexocell Natura  E-Likit..
23,00TL
3 yorum yapılmış.


Hexocell NATURA California Dreamin' -Kalifornia rüyası , sıcacık bir kumsal , buz gibi bir nane - tarçın ve kuki tadı ... bayılacaksınız..   tüm likitler resimde görülen orijinal paketlemesi ile 30 ml , ortalama bir kullanıcı için 2 - 3 hafta yetecektir.(0 mg cam şişededir.) 60 ..
23,00TL
6 yorum yapılmış.


Hexocell Natura Camel tütün aromalı likit ,   tüm likitler resimde görülen orijinal paketlemesi ile 30 ml , ortalama bir kullanıcı için 2 - 3 hafta yetecektir. Hexocell Natura  E-Likit 30 ml  VG   - Yüksek kalitede özel üretim - Özel damlalıklı UV kor..
23,00TL
5 yorum yapılmış.


Hexocell Natura Cappuccino  Sütlü Kahve aromalı  likit ,   tüm likitler resimde görülen orijinal paketlemesi ile 10 ml   Hexocell Natura  E-Likit 10 ml     - Yüksek kalitede özel üretim - Özel damlalıklı UV korumalı cam şişe  - Tüm e..
14,90TL
0 yorum yapılmış.


Hexocell Natura Cappuccino  Sütlü Kahve aromalı  likit ,   tüm likitler resimde görülen orijinal paketlemesi ile 30 ml , ortalama bir kullanıcı için 2 - 3 hafta yetecektir. Hexocell Natura  E-Likit 30 ml     - Yüksek kalitede özel üretim - Özel damlal..
23,00TL
4 yorum yapılmış.


Natura Caramel - Karamel VG , muhteşen Karamel aroması ,   tüm likitler resimde görülen orijinal paketlemesi ile 10 ml  Hexocell Natura   E-Likit 10 ml  VG   - Yüksek kalitede özel üretim - Özel damlalıklı UV korumalı şişe  - Tüm ele..
14,90TL
0 yorum yapılmış.


Natura Cereal Blast %65 VG 60 ml Mısır gevreği aromalı likit , tüm likitler resimde görülen orijinal paketlemesi ile 60 ml , ortalama bir kullanıcı için 2 - 3 hafta yetecektir. Hexocell Natura %30 PG / 65 VG ..    E-Likit 60 ml     - Yüksek kalitede özel üret..
45,00TL
0 yorum yapılmış.


Natura Cherry Lips - Kiraz  aromalı   likit ,   tüm likitler resimde görülen orijinal paketlemesi ile 30 ml , ortalama bir kullanıcı için 2 - 3 hafta yetecektir. Hexocell Natura  E-Likit 30 ml %100   - Yüksek kalitede özel üretim - Özel damlalıklı UV korumalı..
23,00TL
1 yorum yapılmış.


Hexocell Natura Cherry -Kiraz  aromalı   likit ,   tüm likitler resimde görülen orijinal paketlemesi ile 30 ml , ortalama bir kullanıcı için 2 - 3 hafta yetecektir. Hexocell Natura  E-Likit 30 ml %100 VG   - Yüksek kalitede özel üretim - Özel damlalıklı UV koru..
23,00TL
2 yorum yapılmış.


Hexocell Natura TARÇINLI KURABİYE ( CINNAMON COOKIES ) aroması , annenizin yaptığı kurabiye tadı damağınızda, dikkat etrafa yayılan tarçınlı kokusu ile esigaranıza talep gelebilir,   tüm likitler resimde görülen orijinal paketlemesi ile 30 ml , ortalama bir kullanıcı için 2 - 3 hafta ..
23,00TL
5 yorum yapılmış.


Natura Java  - Java Endonezya'nın Cava adasında yetişen kahve türüdür. Diğer kahvelere göre rengi koyudur. Kahve meraklılarının peşinde koştuğu bir tat ,   tüm likitler  30 ml , ortalama bir kullanıcı için 2 - 3 hafta yetecektir. Natura yeni paketlemesi Plastijk şi..
23,00TL
0 yorum yapılmış.


Hexocell Natura Cuban Supreme   VG - tütün , Kuba cigar tadını esigaranızda hissedin,   tüm likitler resimde görülen orijinal paketlemesi ile 10 ml  Hexocell Natura %65 VG %30 PG  E-Likit 10 ml VG   - Yüksek kalitede özel üretim - Özel damlalıklı UV koruma..
14,90TL
0 yorum yapılmış.


Hexocell Natura Cuban Supreme   VG - tütün , Kuba cigar tadını esigaranızda hissedin,   tüm likitler resimde görülen orijinal paketlemesi ile 30 ml , ortalama bir kullanıcı için 2 - 3 hafta yetecektir. Hexocell Natura %65 VG %30 PG  E-Likit 30 ml VG   - Yüksek kal..
23,00TL
1 yorum yapılmış.


Natura Double Apple- Çift Elma Salt Likit 60ml,, yeşil ve kırmızı elma karışımı, çift elma aromalı likit  tüm likitler resimde görülen orijinal paketlemesi ile  60 ml, Salt Nikotin ile üretilmiştir. şişeler üzerindeki 16 hane kod ile orijinalliğini kontrol edebilirsiniz, üretici :&..
59,00TL
0 yorum yapılmış.


Natura  FOREST FRUIT MIX - Orman meyveleri Natura FOREST Berriez - Orman meyveleri 10 ml Hexocell Natura  E-Likit 10 ml   - Yüksek kalitede özel üretim - Özel damlalıklı UV korumalı şişe  - Tüm elektronik sigara kartuşlarına uyumlu dolum sıvısıdır. ..
14,90TL
0 yorum yapılmış.


Natura  FOREST FRUIT MIX - Orman meyveleri Natura FOREST Berriez - Orman meyveleri 30 ml Hexocell Natura  E-Likit 30 ml   - Yüksek kalitede özel üretim - Özel damlalıklı UV korumalı şişe  - Tüm elektronik sigara kartuşlarına uyumlu dolum sıvısıdır. ..
23,00TL
0 yorum yapılmış.


Natura Forest Fruits- Orman meyveleri - Salt Likit 60ml, Orman Meyveleri aromalı likit  tüm likitler resimde görülen orijinal paketlemesi ile  60 ml, Salt Nikotin ile üretilmiştir. şişeler üzerindeki 16 hane kod ile orijinalliğini kontrol edebilirsiniz, üretici : http://www.he..
59,00TL
0 yorum yapılmış.


Natura  FOREST FRUIT MIX - Orman meyveleri .. Hexocell - Natura kalitesi ile yeni bir ürün,  tüm likitler resimde görülen orijinal paketlemesi ile 30 ml , ortalama bir kullanıcı için 2 - 3 hafta yetecektir. Hexocell Natura  E-Likit 30 ml   - Yüksek kalitede ö..
23,00TL
4 yorum yapılmış.


Natura Forest Lemonz -Limon,  hafif limon aromalı bir likit , yumusak içimli ferahlatıcı ve unutulmayacak  kalitede bir tat,  tüm likitler resimde görülen orijinal paketlemesi ile 10 ml  Hexocell Natura  E-Likit 10 ml   - Yüksek kalitede ö..
14,90TL
0 yorum yapılmış.


Natura FOREST Peachez - Şeftali 10 ml ,   Hexocell Natura  E-Likit 10 ml   - Yüksek kalitede özel üretim - Özel damlalıklı UV korumalı şişe  - Tüm elektronik sigara kartuşlarına uyumlu dolum sıvısıdır. - Sigara bırakmada büyük role sahip çeşit..
14,90TL
0 yorum yapılmış.


Natura Frozen Fruits Mix - Donmuş meyveler - Salt Likit 60ml, Ferah bir nane aroması ile donmuş Orman Meyveleri, tüm likitler resimde görülen orijinal paketlemesi ile 60 ml, Salt Nikotin ile üretilmiştir. şişeler üzerindeki 16 hane kod ile orijinalliğini kontrol edebilirsiniz, üretici : ..
59,00TL
0 yorum yapılmış.


Hexocell Natura Green Apple- Yeşil Elma likit ,   tüm likitler resimde görülen orijinal paketlemesi ile 30 ml , ortalama bir kullanıcı için 2 - 3 hafta yetecektir. Hexocell Natura Camel E-Likit 30 ml     - Yüksek kalitede özel üretim - Özel damlalıklı UV korumalı şi..
23,00TL
12 yorum yapılmış.


Hexocell Natura Hazelnut - Fındık   VG - Hazelnut - Fındık aromalı  likit ,   tüm likitler resimde görülen orijinal paketlemesi ile 30 ml , ortalama bir kullanıcı için 2 - 3 hafta yetecektir. Hexocell Natura  E-Likit 30 ml   VG   - Yüksek kalitede özel üretim..
23,00TL
5 yorum yapılmış.


Hexocell  Irish Dream- İrlanda rüyası -Baileys aromalı  harika bir  likit ,  tüm likitler resimde görülen orijinal paketlemesi ile 30 ml , ortalama bir kullanıcı için 2 - 3 hafta yetecektir. Hexocell Natura E-Likit 30 ml %100 VG   - Yüksek kalitede özel ..
23,00TL
13 yorum yapılmış.


Hexocell Natura Manhattan - yepyeni bir aroma - keşfetmeye hazır, isim babası Woody Allen Manhattan filmi... , tüm likitler resimde görülen orijinal paketlemesi ile 30 ml , ortalama bir kullanıcı için 2 - 3 hafta yetecektir. Yeni şişe..  Hexocell Natura  E-..
23,00TL
5 yorum yapılmış.


Hexocell Natura Maxboro - Malboro tütün aromalı likit,  tüm likitler resimde görülen orijinal paketlemesi ile  60 ml, Salt Nikotin ile üretilmiştir. Şişeler üzerindeki 16 hane kod ile orijinalliğini kontrol edebilirsiniz, üretici : http://www.hexocell.com/verify likitl..
59,00TL
0 yorum yapılmış.


Hexocell Natura Şeftali - Kayısı - aromalı Nikotinsiz likit ,   tüm likitler resimde görülen orijinal paketlemesi ile 30 ml , ortalama bir kullanıcı için 2 - 3 hafta yetecektir. Hexocell Natura Camel E-Likit 30 ml     - Yüksek kalitede özel üretim - Özel damlalıklı ..
23,00TL
2 yorum yapılmış.


Hexocell Natura Red Bull -enerji içeceği aromalı  likit ,   tüm likitler resimde görülen orijinal paketlemesi ile 30 ml , ortalama bir kullanıcı için 2 - 3 hafta yetecektir. Hexocell Natura   E-Likit 30 ml  VG   - Yüksek kalitede özel üretim - Özel damlalı..
23,00TL
0 yorum yapılmış.


Natura ROYAL TOBACCO - Kraliyet tütünü , Hexocell - Natura kalitesi ile yeni bir ürün,  tüm likitler resimde görülen orijinal paketlemesi ile 30 ml , ortalama bir kullanıcı için 2 - 3 hafta yetecektir. Hexocell Natura  E-Likit 30 ml   - Yüksek kalitede özel üretim..
23,00TL
1 yorum yapılmış.


İletişim
 • Y.içi kargo Çekmeköy Şube
 • 539 824 30 30
  Elden teslim ve Kapıda Ödeme Yoktur
 • [email protected]
  #
Şu anda bu ürün stoklarımızda yoktur. Ürün geldiğinde haber almak için aşağıdaki bilgileri doldurunuz..

İsim
Mail