Natura -HEXOcell
Hoşgeldin ziyaretçi giriş yapın ya da kayıt olun.
Alışveriş sepetiniz boş!
Filtreleme
 • Fiyat
  TL - TL
 • Marka
  0
  0
 • Nikotin miktarı
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
Natura -HEXOcell
Natura -HEXOcell

Natura likitler 2018 - 2020  son kullanım tarihlidir.  Yeni paketleme 30 ml Bisphenol A içermeyen gıda tüzüğüne uygun plastik şişe, çeşide göre mavi / beyaz kapak. Çift katlı kilitli kapak sistemi mevcuttur, üst kapak döner ama alt kapak ilk siz açacağınız şekilde şişe üzerindeki halkaya kilitlidir. Ayrıntılı Bilgi için :  http://tr.naturaliquids.gr/  

Piyasada çok fazla sahte natura bulunmaktadır,  sitesinden 16 hane seri no ile elinizdeki likit çeşidi ve nikotin oranını kontrol ediniz : http://www.hexocell.com/verify   

Göster:
Sırala:
Görünüm: ListeTablo
Natura 7 Foglie -Tütün aromalı likit , tüm likitler resimde görülen orijinal paketlemesi ile 30 ml , ortalama bir kullanıcı için 2 - 3 hafta yetecektir. Hexocell Natura %30 PG / 65 VG ..    E-Likit 30 ml     - Yüksek kalitede özel üretim - Özel damlalıklı ..
23,00TL
2 yorum yapılmış.


Hexocell Natura Americano  VG - USA mix tütün aromalı likit , tüm likitler resimde görülen orijinal paketlemesi ile 30 ml , ortalama bir kullanıcı için 2 - 3 hafta yetecektir. Hexocell Natura    E-Likit 30 ml -VG   - Yüksek kalitede özel üretim - Özel..
23,00TL
3 yorum yapılmış.


Natura APPLE SPARKLE - Elmalı soda.. Hexocell - Natura kalitesi ile yeni bir ürün,  tüm likitler resimde görülen orijinal paketlemesi ile 30 ml , ortalama bir kullanıcı için 2 - 3 hafta yetecektir. Hexocell Natura  E-Likit 30 ml   - Yüksek kalitede özel üretim ..
23,00TL
2 yorum yapılmış.


Hexocell Natura BABA'S BOUNTY - bambaşka bir  tütün aroması , Hexocell - Natura kalitesi ile yeni bir ürün,  tüm likitler resimde görülen orijinal paketlemesi ile 30 ml , ortalama bir kullanıcı için 2 - 3 hafta yetecektir. Hexocell Natura  E-Likit 30 ml ..
23,00TL
20 yorum yapılmış.


Natura Banana - Muz  VG meyve aromalı likit , muz tadını yeniden keşfet,   tüm likitler resimde görülen orijinal paketlemesi ile 30 ml , ortalama bir kullanıcı için 2 - 3 hafta yetecektir. Yeni paketleme plastik şişelerdedir.  60 ml seçenekte belirtilmektedir, 30 ml baz f..
23,00TL
6 yorum yapılmış.


Hexocell Natura BubleGum - Sakız aroması,tütün tadından sıkılanlara Naura kalitesinde bir ürün daha, sakız tadının ferahlığı ile...   tüm likitler resimde görülen orijinal paketlemesi ile 30 ml , ortalama bir kullanıcı için 2 - 3 hafta yetecektir. Hexocell Natura  E-Likit..
23,00TL
2 yorum yapılmış.


Hexocell NATURA California Dreamin' -Kalifornia rüyası , sıcacık bir kumsal , buz gibi bir nane - tarçın ve kuki tadı ... bayılacaksınız..   tüm likitler resimde görülen orijinal paketlemesi ile 30 ml , ortalama bir kullanıcı için 2 - 3 hafta yetecektir.(0 mg cam şişededir.) 60 ..
23,00TL
6 yorum yapılmış.


Hexocell Natura Camel tütün aromalı likit ,   tüm likitler resimde görülen orijinal paketlemesi ile 30 ml , ortalama bir kullanıcı için 2 - 3 hafta yetecektir. Hexocell Natura  E-Likit 30 ml  VG   - Yüksek kalitede özel üretim - Özel damlalıklı UV kor..
23,00TL
5 yorum yapılmış.


Hexocell Natura Cappuccino  Sütlü Kahve aromalı  likit ,   tüm likitler resimde görülen orijinal paketlemesi ile 10 ml   Hexocell Natura  E-Likit 10 ml     - Yüksek kalitede özel üretim - Özel damlalıklı UV korumalı cam şişe  - Tüm e..
14,90TL
0 yorum yapılmış.


Hexocell Natura Cappuccino  Sütlü Kahve aromalı  likit ,   tüm likitler resimde görülen orijinal paketlemesi ile 30 ml , ortalama bir kullanıcı için 2 - 3 hafta yetecektir. Hexocell Natura  E-Likit 30 ml     - Yüksek kalitede özel üretim - Özel damlal..
23,00TL
4 yorum yapılmış.


Natura Caramel - Karamel VG , muhteşen Karamel aroması ,   tüm likitler resimde görülen orijinal paketlemesi ile 10 ml  Hexocell Natura   E-Likit 10 ml  VG   - Yüksek kalitede özel üretim - Özel damlalıklı UV korumalı şişe  - Tüm ele..
14,90TL
0 yorum yapılmış.


Natura Cereal Blast %65 VG 60 ml Mısır gevreği aromalı likit , tüm likitler resimde görülen orijinal paketlemesi ile 60 ml , ortalama bir kullanıcı için 2 - 3 hafta yetecektir. Hexocell Natura %30 PG / 65 VG ..    E-Likit 60 ml     - Yüksek kalitede özel üret..
45,00TL
0 yorum yapılmış.


Natura Cherry Lips - Kiraz  aromalı   likit ,   tüm likitler resimde görülen orijinal paketlemesi ile 30 ml , ortalama bir kullanıcı için 2 - 3 hafta yetecektir. Hexocell Natura  E-Likit 30 ml %100   - Yüksek kalitede özel üretim - Özel damlalıklı UV korumalı..
23,00TL
1 yorum yapılmış.


Hexocell Natura Cherry -Kiraz  aromalı   likit ,   tüm likitler resimde görülen orijinal paketlemesi ile 30 ml , ortalama bir kullanıcı için 2 - 3 hafta yetecektir. Hexocell Natura  E-Likit 30 ml %100 VG   - Yüksek kalitede özel üretim - Özel damlalıklı UV koru..
23,00TL
2 yorum yapılmış.


Hexocell Natura TARÇIN( CINNAMON ) aroması , annenizin yaptığı kurabiyeler gibi tadı damağınızda, dikkat etrafa yayılan tarçınlı kokusu ile esigaranıza talep gelebilir,   tüm likitler  orijinal paketlemesi ile 10 ml. Hexocell Natura  E-Likit 10 ml   - Yü..
14,90TL
0 yorum yapılmış.


Hexocell Natura TARÇINLI KURABİYE ( CINNAMON COOKIES ) aroması , annenizin yaptığı kurabiye tadı damağınızda, dikkat etrafa yayılan tarçınlı kokusu ile esigaranıza talep gelebilir,   tüm likitler resimde görülen orijinal paketlemesi ile 30 ml , ortalama bir kullanıcı için 2 - 3 hafta ..
23,00TL
5 yorum yapılmış.


Natura Java  - Java Endonezya'nın Cava adasında yetişen kahve türüdür. Diğer kahvelere göre rengi koyudur. Kahve meraklılarının peşinde koştuğu bir tat ,   tüm likitler  30 ml , ortalama bir kullanıcı için 2 - 3 hafta yetecektir. Natura yeni paketlemesi Plastijk şi..
23,00TL
0 yorum yapılmış.


Natura Cool Mint - Nane serinliği, sıcak günler için  harika bir  likit ,  tüm likitler  30 ml , ortalama bir kullanıcı için 2 - 3 hafta yetecektir. Natura yeni paketlemesi Plastijk şişelerdedir. v Hexocell Natura E-Likit 30 ml     - Yüksek kal..
23,00TL
6 yorum yapılmış.


Hexocell Natura Cuban Supreme   VG - tütün , Kuba cigar tadını esigaranızda hissedin,   tüm likitler resimde görülen orijinal paketlemesi ile 10 ml  Hexocell Natura %65 VG %30 PG  E-Likit 10 ml VG   - Yüksek kalitede özel üretim - Özel damlalıklı UV koruma..
14,90TL
0 yorum yapılmış.


Hexocell Natura Cuban Supreme   VG - tütün , Kuba cigar tadını esigaranızda hissedin,   tüm likitler resimde görülen orijinal paketlemesi ile 30 ml , ortalama bir kullanıcı için 2 - 3 hafta yetecektir. Hexocell Natura %65 VG %30 PG  E-Likit 30 ml VG   - Yüksek kal..
23,00TL
1 yorum yapılmış.


Natura Deep Blue - Derin Deniz ferahlığı , tüm likitler resimde görülen orijinal paketlemesi ile 30 ml , ortalama bir kullanıcı için 2 - 3 hafta yetecektir. Hexocell Natura    E-Likit 30 ml     - Yüksek kalitede özel üretim - Özel damlalıklı UV korumalı şi..
23,00TL
5 yorum yapılmış.


Natura Double Apple- çift elma ,   tüm likitler resimde görülen orijinal paketlemesi ile 30 ml , ortalama bir kullanıcı için 2 - 3 hafta yetecektir. Hexocell Natura Camel E-Likit 30 ml     - Yüksek kalitede özel üretim - Özel damlalıklı UV korumalı şişe  - T..
23,00TL
3 yorum yapılmış.


Natura  FOREST FRUIT MIX - Orman meyveleri Natura FOREST Berriez - Orman meyveleri 10 ml Hexocell Natura  E-Likit 10 ml   - Yüksek kalitede özel üretim - Özel damlalıklı UV korumalı şişe  - Tüm elektronik sigara kartuşlarına uyumlu dolum sıvısıdır. ..
14,90TL
0 yorum yapılmış.


Natura  FOREST FRUIT MIX - Orman meyveleri Natura FOREST Berriez - Orman meyveleri 30 ml Hexocell Natura  E-Likit 30 ml   - Yüksek kalitede özel üretim - Özel damlalıklı UV korumalı şişe  - Tüm elektronik sigara kartuşlarına uyumlu dolum sıvısıdır. ..
23,00TL
0 yorum yapılmış.


Natura  FOREST FRUIT MIX - Orman meyveleri .. Hexocell - Natura kalitesi ile yeni bir ürün,  tüm likitler resimde görülen orijinal paketlemesi ile 30 ml , ortalama bir kullanıcı için 2 - 3 hafta yetecektir. Hexocell Natura  E-Likit 30 ml   - Yüksek kalitede ö..
23,00TL
4 yorum yapılmış.


Natura Forest Lemonz -Limon,  hafif limon aromalı bir likit , yumusak içimli ferahlatıcı ve unutulmayacak  kalitede bir tat,  tüm likitler resimde görülen orijinal paketlemesi ile 10 ml  Hexocell Natura  E-Likit 10 ml   - Yüksek kalitede ö..
14,90TL
0 yorum yapılmış.


Natura FOREST Peachez - Şeftali 10 ml ,   Hexocell Natura  E-Likit 10 ml   - Yüksek kalitede özel üretim - Özel damlalıklı UV korumalı şişe  - Tüm elektronik sigara kartuşlarına uyumlu dolum sıvısıdır. - Sigara bırakmada büyük role sahip çeşit..
14,90TL
0 yorum yapılmış.


Natura Frozen Fruits- Orman meyveleri, ormanda yılın çok kısa dönemlerinde bulunabilecek meyvelerin 12 ay tadını alalbilmenin yöntemi , meyve aromalı  bir likit , yumusak içimli sigarayı unutturacak kalitede bir tat,  tüm likitler resimde görülen orijinal paketlemesi ile 30 ..
23,00TL
8 yorum yapılmış.


Hexocell Natura Green Apple- Yeşil Elma likit ,   tüm likitler resimde görülen orijinal paketlemesi ile 30 ml , ortalama bir kullanıcı için 2 - 3 hafta yetecektir. Hexocell Natura Camel E-Likit 30 ml     - Yüksek kalitede özel üretim - Özel damlalıklı UV korumalı şi..
23,00TL
12 yorum yapılmış.


Hexocell Natura Hazelnut - Fındık   VG - Hazelnut - Fındık aromalı  likit ,   tüm likitler resimde görülen orijinal paketlemesi ile 30 ml , ortalama bir kullanıcı için 2 - 3 hafta yetecektir. Hexocell Natura  E-Likit 30 ml   VG   - Yüksek kalitede özel üretim..
23,00TL
5 yorum yapılmış.


Hexocell  Irish Dream- İrlanda rüyası -Baileys aromalı  harika bir  likit ,  tüm likitler resimde görülen orijinal paketlemesi ile 30 ml , ortalama bir kullanıcı için 2 - 3 hafta yetecektir. Hexocell Natura E-Likit 30 ml %100 VG   - Yüksek kalitede özel ..
23,00TL
13 yorum yapılmış.


Hexocell Natura Manhattan - yepyeni bir aroma - keşfetmeye hazır, isim babası Woody Allen Manhattan filmi... , tüm likitler resimde görülen orijinal paketlemesi ile 30 ml , ortalama bir kullanıcı için 2 - 3 hafta yetecektir. Yeni şişe..  Hexocell Natura  E-..
23,00TL
5 yorum yapılmış.


Natura Maxbacco - Tütün- Marlboro tütün aromalı likit   tüm likitler resimde görülen orijinal paketlemesi ile 30 ml veya 60 ml seçenekleri ile.  Natura nın maxboro ürününe benzer - farklı pazar için farklı isim ürettiği üründür.  60 ml için seçenekten fiyat farkı sepet..
23,00TL
0 yorum yapılmış.


Hexocell Natura Maxxboro - malboro tütün aromalı likit  tüm likitler resimde görülen orijinal paketlemesi ile 30 ml veya 60 ml, seçeceğiniz boyuta göre fiyat değişmektedir.  9mg/60 ml ve 18 mg/60ml, 0 mg likitler 2021 tarihlidir ,   3mg ve 6mg , 9mg ikitler 2..
23,00TL
25 yorum yapılmış.


Hexocell Natura Şeftali - Kayısı - aromalı Nikotinsiz likit ,   tüm likitler resimde görülen orijinal paketlemesi ile 30 ml , ortalama bir kullanıcı için 2 - 3 hafta yetecektir. Hexocell Natura Camel E-Likit 30 ml     - Yüksek kalitede özel üretim - Özel damlalıklı ..
23,00TL
2 yorum yapılmış.


Hexocell Natura Red Bull -enerji içeceği aromalı  likit ,   tüm likitler resimde görülen orijinal paketlemesi ile 30 ml , ortalama bir kullanıcı için 2 - 3 hafta yetecektir. Hexocell Natura   E-Likit 30 ml  VG   - Yüksek kalitede özel üretim - Özel damlalı..
23,00TL
0 yorum yapılmış.


İletişim
 • Y.içi kargo Çekmeköy Şube
 • 539 824 30 30
  Elden teslim ve Kapıda Ödeme Yoktur
 • [email protected]
  #
Şu anda bu ürün stoklarımızda yoktur. Ürün geldiğinde haber almak için aşağıdaki bilgileri doldurunuz..

İsim
Mail