Likit yapımı Aroma Nbase
Hoşgeldin ziyaretçi giriş yapın ya da kayıt olun.
Alışveriş sepetiniz boş!
Göster:
Sırala:
Görünüm: ListeTablo
 Aromalar Nbase nikotin ile karıştırılarak kullanılır. İnawera Aroma Bahraini Apple Gold  elma aroması Önerilen Kullanım Miktarı: %1 - %2 - içim zevkiine göre değişkenlik gösterebilir.  Tahmini Demlenme Süresi: 2 Hafta (arasıra çalka..
23,00TL
0 yorum yapılmış.


 Aromalar Nbase nikotin ile karıştırılarak kullanılır. inawera Aroma Max Blend   Efsane max blend aroması, tütün aroması Önerilen Kullanım Miktarı: %1 - %2 - içim zevkiine göre değişkenlik gösterebilir.  Tahmini Demlenme Süresi: 2 Ha..
23,00TL
0 yorum yapılmış.


 Aromalar Nbase nikotin ile karıştırılarak kullanılır. İnawera Aroma RY4   Efsane RY4 aroması, tütün aroması Önerilen Kullanım Miktarı: %1 - %2 - içim zevkiine göre değişkenlik gösterebilir.  Tahmini Demlenme Süresi: 2 Hafta (ar..
23,00TL
0 yorum yapılmış.


Rain - nbase - Nikotin , kendi likittinizi yapmak veya nikotin oranını sertleştirmek veya ayarlamak için kullanılabilecek , aromasız nikotin.. 100 ml kapalı ambalaj. Aromasız Nikotin-VG-PG Karışımıdır VG-PG oranı sabittir(%80VG-%20PG) Tüm elektronik sigaralarla uyumludur Adet a..
Kampanya 12,50TL 14,90TL
0 yorum yapılmış.


Rain - nbase - Nikotin , kendi likittinizi yapmak veya nikotin oranını sertleştirmek veya ayarlamak için kullanılabilecek , aromasız nikotin.. 250 ml ambalaj. Aromasız Nikotin-VG-PG Karışımıdır VG-PG oranı sabittir(%80VG-%20PG) Tüm elektronik sigaralarla uyumludur Adet artırıla..
Kampanya 24,90TL 29,90TL
0 yorum yapılmış.


Rain - nbase - Nikotin , kendi likittinizi yapmak veya nikotin oranını sertleştirmek veya ayarlamak için kullanılabilecek , aromasız nikotin.. 500 ml ambalaj. Aromasız Nikotin-VG-PG Karışımıdır VG-PG oranı sabittir(%80VG-%20PG) Tüm elektronik sigaralarla uyumludur Adet artırıla..
Kampanya 39,90TL 49,90TL
0 yorum yapılmış.


 Aromalar Nbase nikotin ile karıştırılarak kullanılır. TWİSTED CREAMY Melon  - Kavun Enfes Krema etkili Kavun ve karpuz aroma karışımı, artık vape çok keyifli. Önerilen Kullanım Miktarı: %8-%13 Tahmini Demlenme Süresi: 2 Hafta (a..
23,00TL
0 yorum yapılmış.


 Aromalar Nbase nikotin ile karıştırılarak kullanılır. TWİSTED FATHERS MİLK Süt, çilek, kurabiye ve kremalarla süslenmiş bir pasta onu esigaranıza doldurun. Önerilen Kullanım Miktarı: %10-%15 Tahmini Demlenme Süresi: 2 Hafta (arasıra çalkalayın..
23,00TL
0 yorum yapılmış.


 Aromalar Nbase nikotin ile karıştırılarak kullanılır. TWİSTED Royal Crown Hindistan cevizi, esmer şeker, vanilya ve birçok kuruyemişi barındıran komplex bir aroma Önerilen Kullanım Miktarı: %8-%13 Tahmini Demlenme Süresi: 2 Hafta (sıksık çalkalayın..
23,00TL
0 yorum yapılmış.


 Aromalar Nbase nikotin ile karıştırılarak kullanılır. TWİSTED Sucha Punch   Pitaya , Ejder meyvesinin şekerli krema ile sunumu,  Önerilen Kullanım Miktarı: %10-%15 Tahmini Demlenme Süresi: 2 Hafta (sıksık çalkalayınız) Aroma İç..
23,00TL
0 yorum yapılmış.


 Aromalar Nbase nikotin ile karıştırılarak kullanılır. TWİSTED Unicorn v2   Çeşitli Kırmızı meyvelerim ( Çilek, ahududu, kiraz, v.b) süt ile harmanlanmış hali,  Önerilen Kullanım Miktarı: %3-%6 Tahmini Demlenme Süresi: 2 Hafta (sıksık..
23,00TL
0 yorum yapılmış.


İletişim
  • Y.içi kargo Çekmeköy Şube
  • 539 824 30 30
    Elden teslim ve Kapıda Ödeme Yoktur
  • [email protected]
    #
Şu anda bu ürün stoklarımızda yoktur. Ürün geldiğinde haber almak için aşağıdaki bilgileri doldurunuz..

İsim
Mail