One Hit Wonder
Hoşgeldin ziyaretçi giriş yapın ya da kayıt olun.
Alışveriş sepetiniz boş!
Göster:
Sırala:
Görünüm: ListeTablo
Çocukluğumzun krema tadı, taze çırpılmış ve zengin aroması ile ve tabii ki kalorisiz sadece buharı ile tada doyacaksınız.    10 ml - 30 ml -180 ml seçenekleri mevcuttur, seçeneklerde nikotin mg ve hacim ml seçebilirsiniz, hacim büyüdükçe seçenekte belirtilen ilave fiyat eklenece..
39,00TL
0 yorum yapılmış.


Orijinal pakette kolay dolum kapağı ve 2 adet küçük taşıma şişesi ile..  one hit wonder island man , adalardan gelen tropik meyva tatları 100ml paketleme ile.   Taptaze Doğal dalından koparılmış meyvelerin benzersiz karışımı.  üretici :  http://onehitwondereliquid..
169,00TL
0 yorum yapılmış.


Orijinal pakette kolay dolum kapağı ve 2 adet küçük taşıma şişesi ile..  Dikkat : Seçeneklerde ilgili boyuta göre fiyat değişmektedir.  Bir avuç dolusu meyvalı şeker,  benzersiz karışım.   One Hit Wonder likitleri Amerika Los Angeles California 'da Sını..
169,00TL
0 yorum yapılmış.


Yaban mersinli kremalı parfe ,   10 ml -180 ml seçenekleri mevcuttur, seçeneklerde nikotin mg ve hacim ml seçebilirsiniz, hacim büyüdükçe seçenekte belirtilen ilave fiyat eklenecektir.    One Hit Wonder likitleri Amerika Los Angeles California 'da Sınır..
39,00TL
0 yorum yapılmış.


Orijinal pakette kolay dolum kapağı ve 2 adet küçük taşıma şişesi ile..    10 ml -180 ml seçenekleri mevcuttur, seçeneklerde nikotin mg ve hacim ml seçebilirsiniz, hacim büyüdükçe seçenekte belirtilen ilave fiyat eklenecektir.    Taptaze %100 organik Tatlı elma /..
39,00TL
2 yorum yapılmış.


Doğal Vanilya , taze Çilek ve Katkısız Çikolatanın benzersiz karışımı.  10 ml -180 ml seçenekleri mevcuttur, seçeneklerde nikotin mg ve hacim ml seçebilirsiniz, hacim büyüdükçe seçenekte belirtilen ilave fiyat eklenecektir.    One Hit Wonder likitleri Amerika Los An..
39,00TL
0 yorum yapılmış.


Taze fırından çıkmış Donut ve eşşiz marşmelov tadı , 10 ml -180 ml seçenekleri mevcuttur, seçeneklerde nikotin mg ve hacim ml seçebilirsiniz, hacim büyüdükçe seçenekte belirtilen ilave fiyat eklenecektir.    One Hit Wonder likitleri Amerika Los Angeles California 'd..
39,00TL
0 yorum yapılmış.


İletişim
  • Y.içi kargo Çekmeköy Şube
  • 539 824 30 30
    Elden teslim ve Kapıda Ödeme Yoktur
  • [email protected]
    #
Şu anda bu ürün stoklarımızda yoktur. Ürün geldiğinde haber almak için aşağıdaki bilgileri doldurunuz..

İsim
Mail