Natura Salt Likit
Hoşgeldin ziyaretçi giriş yapın ya da kayıt olun.
Alışveriş sepetiniz boş!
Natura Salt Likit

NATURA "Salt Nikotin" ile üretilen likitler, Kısa bir süre için TANITIM Fiyatı ile. 

Göster:
Sırala:
Görünüm: ListeTablo
Natura Banana - Muz  Salt Likit 60ml, Muz aromalı likit  tüm likitler resimde görülen orijinal paketlemesi ile  60 ml, Salt Nikotin ile üretilmiştir. şişeler üzerindeki 16 hane kod ile orijinalliğini kontrol edebilirsiniz, üretici : http://www.hexocell.com/verify ..
59,00TL
0 yorum yapılmış.


Natura Double Apple- Çift Elma Salt Likit 60ml,, yeşil ve kırmızı elma karışımı, çift elma aromalı likit  tüm likitler resimde görülen orijinal paketlemesi ile  60 ml, Salt Nikotin ile üretilmiştir. şişeler üzerindeki 16 hane kod ile orijinalliğini kontrol edebilirsiniz, üretici :&..
59,00TL
0 yorum yapılmış.


Natura Forest Fruits- Orman meyveleri - Salt Likit 60ml, Orman Meyveleri aromalı likit  tüm likitler resimde görülen orijinal paketlemesi ile  60 ml, Salt Nikotin ile üretilmiştir. şişeler üzerindeki 16 hane kod ile orijinalliğini kontrol edebilirsiniz, üretici : http://www.he..
59,00TL
0 yorum yapılmış.


Natura Frozen Fruits Mix - Donmuş meyveler - Salt Likit 60ml, Ferah bir nane aroması ile donmuş Orman Meyveleri, tüm likitler resimde görülen orijinal paketlemesi ile 60 ml, Salt Nikotin ile üretilmiştir. şişeler üzerindeki 16 hane kod ile orijinalliğini kontrol edebilirsiniz, üretici : ..
59,00TL
0 yorum yapılmış.


Hexocell Natura Maxboro - Malboro tütün aromalı likit,  tüm likitler resimde görülen orijinal paketlemesi ile  60 ml, Salt Nikotin ile üretilmiştir. Şişeler üzerindeki 16 hane kod ile orijinalliğini kontrol edebilirsiniz, üretici : http://www.hexocell.com/verify likitl..
59,00TL
0 yorum yapılmış.


Natura RY4 - Karamel Tütün - Salt Likit 60ml, Karamel ilaveli Tütün Aroması, tüm likitler resimde görülen orijinal paketlemesi ile 60 ml, Salt Nikotin ile üretilmiştir. şişeler üzerindeki 16 hane kod ile orijinalliğini kontrol edebilirsiniz, üretici : http://www.hexocell.com/verify l..
59,00TL
0 yorum yapılmış.


Natura Strawberry -Çilek - Salt Likit 60ml, taptaze Çilek Aroması, tüm likitler resimde görülen orijinal paketlemesi ile 60 ml, Salt Nikotin ile üretilmiştir. şişeler üzerindeki 16 hane kod ile orijinalliğini kontrol edebilirsiniz, üretici : http://www.hexocell.com/verify likitl..
59,00TL
0 yorum yapılmış.


Natura Sweet Melon - Kavun - Salt Likit 60ml, taptaze Çilek Aroması, tüm likitler resimde görülen orijinal paketlemesi ile 60 ml, Salt Nikotin ile üretilmiştir. şişeler üzerindeki 16 hane kod ile orijinalliğini kontrol edebilirsiniz, üretici : http://www.hexocell.com/verify liki..
59,00TL
0 yorum yapılmış.


İletişim
  • Y.içi kargo Çekmeköy Şube
  • 539 824 30 30
    Elden teslim ve Kapıda Ödeme Yoktur
  • [email protected]
    #
Şu anda bu ürün stoklarımızda yoktur. Ürün geldiğinde haber almak için aşağıdaki bilgileri doldurunuz..

İsim
Mail