Pod Sistemler
Hoşgeldin ziyaretçi giriş yapın ya da kayıt olun.
Alışveriş sepetiniz boş!
Pod Sistemler

Yeni Nesil Pod Sistem cihazlar, ufak , Pratik ve Güçlü.

Göster:
Sırala:
Görünüm: ListeTablo
Geek vape den yeni pod sistem,  Frenzy Pod, 950ma bataryası ve 2.0 ml likit kapasiteli kartuş sistemi entegre edilmiştir. Kartuş sadece coil değişimi ile yenilenmektedir, cihaz hem sigara içimi 1,2 ohm, hem de ciğer çekimi olarak kullanılabilecek 0,7 ohm (cihaza..
299,00TL
0 yorum yapılmış.


Joyetech Atopack Magic Pod sistem için Kartuş, 7.0 ml likit hacmi, 0.6 ohm direnç. Devrimsel Yeni sistem, NCfilm ısıtıcı üzerine yerleştirilen ve yanık tadı aldığınızda kolayca değiştirilebilen japon pamuğu.    1 adet kutu içersine joyetech üretimi kartuştur, pamuğuna likit daml..
49,00TL
0 yorum yapılmış.


Joyetech ten yepyeni  pod sistem bir ürün , 2018 çıkışlı  Joyetech EXCEED Edge Pod sistem, hızlı bir yarış arabası dizaynı ile yepyeni bir tasarım , hem şık hem işlevsel, üstelik yepyeni özellikleri ile... Pürüzsüz görünüm ve cep boyutuna sahip olan Exceed Edge Kit, size mük..
229,00TL
1 yorum yapılmış.


SMOK tan çok beyenilen infinix pod sistemin yeni versiyonu, infinix - 2,  en büyük farkı pil kapasitesinin 250 ma den 450 ma e yükselmesi.  Yepyeni pod sistem bir ürün , 2019 çıkışlı İnfinix 2 Pod sistem, çok ergonomik, çok şık,  hem de işlevsel, üstelik yepyeni özellikle..
229,00TL
1 yorum yapılmış.


SMOK tan yeni pod sistem,  Smok Nord kit, ele oturan tasarımı ile çok ergonomik, çok şık,  hem de işlevsel, üstelik yepyeni özellikleri ile... Pürüzsüz görünüm ve cep boyutuna sahip olan Kit, diğer pod sistemlerden daha fazla kapasiteli 1100ma bataryası ve 3.0 ml likit ..
Kampanya 249,00TL 269,00TL
0 yorum yapılmış.


SMOK tan yeni pod sistem,  Smok Novo 2 pod, yükseltilmiş batarya kapasitesi ile yeni novo, ele oturan tasarımı ile çok ergonomik, çok şık,  hem de işlevsel, üstelik yepyeni özellikleri ile... Pürüzsüz görünüm ve cep boyutuna sahip olan Kit, diğer pod sistemlerden daha f..
269,00TL
0 yorum yapılmış.


SMOK tan yepyeni pod sistem bir ürün , 2018 çıkışlı, Rolo Badge için yedek Kartuşlardır.  2.0 ml likit kapasiteli kartuş sistemi .  MTL sigara içimi  bu pod kartuş 2,0 ml likit hacmine sahip .   Dikkat fiyat 1 adet fiyatıdır.  Pakette 3 ad..
30,00TL
0 yorum yapılmış.


SMOK tan yeni pod sistem,  Smok Trinity Alpha pod,  ergonomik, şık,  hem de işlevsel, üstelik yepyeni özellikleri ile...  1000ma bataryası ve 2.8 ml likit kapasiteli kartuş sistemi entegre edilmiştir. 3 farklı içim ayarı mevcuttur, sert - orta -ha..
269,00TL
0 yorum yapılmış.


Joyetech Exceed için Orijinal joyetech ( EX) yedek coil ,  ürün 5 li kapalı paketlerdedir, Listelenen fiyat sadece 1 adet fiyatıdır, Resimde görülebileceği gibi 5li alımda kutu ile,  tek alımlarda ise kesilerek tek gönderilecektir.   Daha dayanıklı olması i..
20,00TL
0 yorum yapılmış.


Joyetech Exceed için Orijinal joyetech ( EX) kartuş,  Ürün 5 li kapalı paketlerdedir, Listelenen fiyat sadece 1 adet fiyatıdır, Resimde görülebileceği gibi 5li alımda kutu ile,  tek alımlarda ise 1 adet gönderilecektir.   orijinal likit haznesi, orijin..
30,00TL
0 yorum yapılmış.


Justfog C601 pod Yedek Kartuş (X1 adet)  , ürün 3 li kapalı paketlerdedir, Listelenen fiyat sadece 1 adet fiyatıdır, Resimde görülebileceği gibi 3 lü alımda kutu ile,  tek alımlarda ise 1 adet gönderilecektir.   Daha dayanıklı olması için japon pamuğu ..
30,00TL
0 yorum yapılmış.


Justfog Minifit pod Yedek Kartuş (1 adet)  , ürün 3 li kapalı paketlerdedir, Listelenen fiyat sadece 1 adet fiyatıdır, Resimde görülebileceği gibi 3 lü alımda kutu ile,  tek alımlarda ise 1 adet gönderilecektir.   Daha dayanıklı olması için japon pamuğ..
30,00TL
0 yorum yapılmış.


Smok İnfinix Pod  Yedek Kartuş , ürün 3 li kapalı paketlerdedir, Listelenen fiyat sadece 1 adet fiyatıdır, Resimde görülebileceği gibi 3 adet  alımda kutu ile,  tek alımlarda ise kesilerek tek adet gönderilecektir.   Daha dayanıklı olması için jap..
33,00TL
0 yorum yapılmış.


Smok Nord Pod coils (X1) Atomizer yedek Başlık ,  ürün 5 li kapalı paketlerdedir, Listelenen fiyat sadece 1 adet fiyatıdır, Resimde görülebileceği gibi 5li alımda kutu ile,  tek alımlarda ise  tek gönderilecektir.   Daha dayanıklı olması için japon pamuğu ve pas..
24,00TL
0 yorum yapılmış.


Vaporesso Renova Zero Kartuş (X1)  , 1 adet fiyatıdır. Seramik yapı üzerinde tellerin pamuğa temas etmediği , yanık tadı hissetirmeyen ve uzun süreli kullanım sunan yeni nesil kartuşlar, mükemmel saflıkta likit tadı. ilk dolum sonrası 5-10 dk bekleyiniz.  likit dolumu kartuş altından..
45,00TL
0 yorum yapılmış.


Vaporesso Renova Zero Pod- (otomatik nefes)- otomatik nefes ile çalışan bu pod neredeyse çakmak boyutunda ve 650 ma dahili pile, 2 ml likit kapasitesine sahip,  yine  Seramik coil ile mükemmel tat ve duman.  Pod cihazlarda ilk kez ısı kontrol ile yanık tadını otomatik en..
245,00TL
0 yorum yapılmış.


İletişim
  • Y.içi kargo Çekmeköy Şube
  • 539 824 30 30
    Elden teslim ve Kapıda Ödeme Yoktur
  • [email protected]
    #
Şu anda bu ürün stoklarımızda yoktur. Ürün geldiğinde haber almak için aşağıdaki bilgileri doldurunuz..

İsim
Mail