Hoşgeldin ziyaretçi giriş yapın ya da kayıt olun.
Alışveriş sepetiniz boş!
Filtreleme
 • Fiyat
  TL - TL
 • Batarya
  0
  0
 • Marka
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Renk
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Kalınlık
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Batarya
  0
  0
  0
  0
 • Nikotin miktarı
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Atomizer
  0
  0
  0
  0
  0
 • Atomizer
  0
  0
  0
  0
  0
  0

Sık Sorulan Sorular

***Salt likit***

nikotin oranı yüksek ürünlerde kullanılan nikotin tuzu sebebi ile adlandırılan likittir, 25 - 50 mg gibi yüksek oranlu likitlerde nikotin tadı hissedilmemesi için salt kullanılır, cihazlarda likit kullanım farkı yoktur, pod veya normal ürünlerde her tür likit kullanılır- yüksek nikotin istemediğinizde pod ürünlerde de normal likit kulllanılmaktadır.

Avrupa - ingiltere yapımı denen her likite inanmayınız, internette araştırdığınızda sadece türk sitelerinde satılan likitler türk yapımı likitlerdir. 

*** Kapıda ödeme var mı ? Nasıl ödeme yapacağım ?

Bunlar ülkemizde maalesef yasak ürünler, faturalamak imkansız, direk kredi  veya kapıda ödeme için banka ve kargo firmaları fatura ister ve komisyon alırlar,  hem uygun fiyat politikamız hem de fatura vs için sahtecilik işine giremediğimiz için yapamıyoruz.  ödeme ATM - internet Havale / EFT iledir. Gerekli bilgiler sipariş sırasında karşınıza gelecek.  

"Kapıda ödeme"  sistemi bazı dolandırıcı sitelerin kullandığı genel yöntemdir, kargocu paket içini kontrol ettirmeden Paranızı alır, içinde ne olduğunu bilmez, paketi açınca ise  hoş olmayan arızalı - bozuk veya siparişiniz ile alakası olmayan çok kalitesiz ürünlerle karşılaşırsınız. internette "şikayet" olarak araştırma yaparsanız, kapıda ödeme ile dolandırılmış 1000lerce müşteri yazısı bulabilirsiniz. 

google ile veya "şikayet var" sitelerine baktığınız zaman temizbuhar.com hakkında şikayet bulamazsınız. 

***Kargolama süreci nasıldır - Ürünler ne zaman elime geçer ? 

Hergün saat 14:00 a kadar ödemesi tamamlanan siparişler YURTİÇİ kargo ile aynı gün yola çıkar , saat 14 sonrası tamamlanan siparişler günlük yoğunluğumuza göre değişkenlik gösterebilir. (C.tesi günleri saat 12:00). Kargo ücreti sabit 7 TL dir, sipariş tutarına ilave edilir. 200 TL üzeri siparişlerde kargo bedelsizdir. Kargo harici bir teslimat yöntemimiz yoktur. 

*** Nasıl ürün seçeceğim ? 

Bu biraz bütçenize bağlıdır, 50 lira ile 400 lira arası setler mevcuttur, tabii ki tat ve duman yoğunluğu da kaliteye göre değişmektedir, ana sayfada tavsiyeler bölümü mevcuttur, likit almayı unutmayınız. Bazı sitelerin set yanı likit göndermesi sizecazip gelebilir ama bunlar genelde açık- sahte ve kalitesiz likitlerdir, biz fiyatlarımızı en düşük seviyede tutarak markalı - kapalı likitler satmaktayız. 

Alacağınız likitlerin nikotin miktarına içtiğiniz sigaraya göre karar verilmelidir ( (günlük sigara adediniz) X (sigaranızın nikotin oranı) ) , bu sonucun altına inmeyin, doyurucu olması sebebi ile üzerine çıkabilirsiniz.

İlk başta sigara tadına benzer likitlerle başlanmalı, 1 ay kadar sonra karıştırarak  yavaş yavaş isteğe göre meyveli - kahveli likitlere geçilmelidir, yoksa sigaranın ciddi tadını özler veya uygunsuz nikotin oranı ile rahatsızlık hisseder veya az nikotin alımı ile yeniden sigaraya ihtiyaç duyarsınız.

*** Pilin sarj süresi ne kadar gitmektedir?

Pil süresi ürünü ne kadar içtiğinize bağlı olarak değişir, pillerde yazan " ma " ifadesi pil depo kapasitesini belirtir. –aynı pil  kimine 5 saat – kimine 2 gün gidebilir , her akşam hatta her firsatta bitmeden şarja takınız – pile zararı yoktur.  – şarj olurken kablo kırmızı – bitince yeşil yanar, şarjda takılı bekleyebilir. Pil biterken duman gelmez – pil ışığı basınca yanıp söner.. (pil kısa devre algılarsa da bu yanıp sönme görülür. )  

*** Pil kilitlemeyi her seferde yapmalı mıyım ?

Pil 5-6 kez hızla baslarak kilitlenir, ışığa bassanız da çalışmaz, aynı şekilde açılır, ama her seferinde kapatmaya gerek yok – çanta –cepte yanlışlıkla basılabilecek durumlarda kilitleyin.

*** Voltaj / güç ayarlı ürünleri hangi ayarda kullanmalıyım ? 

Sizi tatmin eden ,Yeterli duman alabildiğiniz en düşük voltaj en iyisidir. Yüksekte çalıştırmak pili çabuk bitirir.. bazen de yanık tadı verebilir. 

*** Hangi sıklıkta atomizer ( atomizer başlığı - coil ) değiştirmeliyim ? 

Atomizerler içinde tortu birikmesi sebebi ile bir süre sonra az duman , tat azalması veya yanık tadı verebilir , Bu süre içim yoğunluğunuza, yanık kokusunu hissetme hassasiyetinize göre değişmektedir, 1 ay kullanan olduğu gibi 1 haftada da yanık tadını hisseden olabilir. Atomizeri az likit ile çalıştırmak bu süreci hızlandırır. Bu durumda değişim gereklidir. 

***Hava ayarlı atomizerlerde bu ayar ne işe yarar ?

Hava  ayar özelliğin bulunduğu atomizerlerde sizin nefes çekiminiz ile oluşan vakumlama, coil içine likit girmesine yol açar,  kafaya giren likitin miktarını bu ayarı açıp kapayarak ayarlayabilirsiniz. Açık olması  yani havanın rahat çekimi PG - akışkan likitler için daha uygundur, iç vakum az oluşur, likit girişi dengelenir.  Kapalı olması yüksek VG likitler için kullanılıyor. VG yani koyu likitlerde hava ayarı önce az kapalı , sonra da likit ısınıp akışkanlaştıkça açmak gerekiyor ki nefes vakumu ile likit girişi ayarlansın. Bu şekilde fazla likitten oluşan  fokurdama veya az likit girişinden oluşan yanık tadı engellenebilir.  Fokurdama veya likit akması oluyorsa ayarı açık , yanık tadı oluyorsa ayarı kapalı kullanın. 

Fokurdama oluyor ise ayarı açın,  rahat nefes modunda kullanın, yanık tadı alıyorsanız ayarı kısın. 

*** Ürünlerde Garanti var mıdır ?

Turkiyede çoğu ciddi çalışan sitenin bile yapmamasına rağmen temizbuhar.com ürünlerin ilk çalışmasına garanti vermektedir, lakin bu ürünlerde avrupada da garanti yoktur, içine elikit değmiş ürüne firmalar garanti vermez, avrupada verilen garanti DOA - "dead on arrival" garantisidir. Bu ilk kutu açılımında ürünün arızalı olması durumudur, biz de bu garantiyi sunmaktayız. 

 

İletişim
 • Y.içi kargo Çekmeköy Şube
 • 539 824 30 30
  Elden teslim ve Kapıda Ödeme Yoktur
 • [email protected]
  #
Şu anda bu ürün stoklarımızda yoktur. Ürün geldiğinde haber almak için aşağıdaki bilgileri doldurunuz..

İsim
Mail