Kanger
Hoşgeldin ziyaretçi giriş yapın ya da kayıt olun.
Alışveriş sepetiniz boş!
Kanger

Kanger marka atomizerler ,

tüm atomizerler tüm piller ile uyumludur, ego piller - red kiwi piller - vision veya aprire benzeri tüm piller ile kullanılabilir, 

görsel kalınlık uyumu için bazı atomizerlerde ara yüzük mevcuttur. 

Göster:
Sırala:
Görünüm: ListeTablo
Kanger Evod 2 dual BCC Atomizer , çift sarım Bottom Coil  Clearomizer, yani dipte bulunan fitili ile fitil sürekli ıslak kalacak, daha uzun ömür, daha keyifli buhar ile esigaranızın keyfini sürebilirsiniz, tüm ego piller ile uyumludur. Kanger tarafından genetics için üretilmiş - genetics s..
30,00TL
1 yorum yapılmış.


Kangertech Evod BCC Atomizer , Bottom Coil  Clearomizer, yani dipte bulunan fitili ile fitil sürekli ıslak kalacak, daha uzun ömür, daha keyifli buhar ile esigaranızın keyfini sürebilirsiniz, tüm ego piller ile uyumludur.  Kangertech den gelen ürün üzerinde Kangerteck EVOD soğuk ..
22,00TL
17 yorum yapılmış.


Kangertech Protank Mini 3 Kit  , kullanıma hazır,  değişebilir 2 adet coil 2,0 ohm ve ego pil uyumlu kalınlığı ile hem buhar hem de şıklık yarışı. Kit PİYASADA  SATILAN TEK ATOMİZER SETİ DEĞİLDİR - KOMPLE KUTULU - 2 ADET COİLLİ KİTTİR.  alttan fitilli çift du..
69,00TL
1 yorum yapılmış.


Kanger/ Aspire/ Smok Yedek Cam,  atomizerler için yedek cam - Kanger Toptank cam/ kanger ve vapesoon kutularında Pyrex Glass - orijinal kutusunda , ölçüler 22 * 27mm dir.  Aspire / smok camları kutusuz poşetler içinde paketlenerek ile gönderilmektedir.  Fiyat 1 adet cam fiyat..
35,00TL
0 yorum yapılmış.


İletişim
Şu anda bu ürün stoklarımızda yoktur. Ürün geldiğinde haber almak için aşağıdaki bilgileri doldurunuz..

İsim
Mail