RBA - RDA - RDTA
Hoşgeldin ziyaretçi giriş yapın ya da kayıt olun.
Alışveriş sepetiniz boş!
RBA - RDA - RDTA

RBA - RDA - RTA ürünleri sarım yapmak isteyen uzman kullanıcı ürünleridir, performansı tamamen sizin sarım kalitenize bağlıdır.

RDA : ReDrippingAtomizer , yani damlatmalı atomizerler -   RBA : ReBuildableAtomizer ,  yeniden sarılabilen tank atomizerler  RDTA: hem tank hem damlatmalı kullanılan ürünler. 

 

Göster:
Sırala:
Görünüm: ListeTablo
AMMİT RTA BY GEEK VAPE
Kazanç 199 Para Puan
AMMİT RTA BY GEEK VAPE:  Rebuildable Tank Atomizer   , RTA kitli - kendinizin sarım yapabileceği kite sahip komple pakettir.  Tek sarım için üretilmiş ^D hava akışı ile mükemmel hava akışı sağlanmıştır.  22mm Çap ve 3.5 ml likit hacimli üstten doldurulabilen , hava ayarlı..
199,00TL
1 yorum yapılmış.


AVOCADO 24 RDTA BY GEEK VAPE
Kazanç 199 Para Puan
Efsane AVOCADO RTA dan sonra GEEK VAPE tarafo-ından üretilen AVOCADO 24 RTA  Rebuildable Tank Atomizer , adımı 24mm geniş yapısından alıyor. RTA kitli - kendinizin sarım yapabileceği kite sahip komple pakettir. Sarım için pamuk ve tel alınız. Uzman kullanıcılar için kendilerinin tek v..
189,00TL
1 yorum yapılmış.


EAGLE RTA BY GEEKVAPE
Kazanç 149 Para Puan
EAGLE RTA BY GEEK VAPE   Rebuildable Tank Atomizer, Geek Vape den yepyeni bir model , elle hazır sarımları yapılı - kuru yakma ile sadece pamuğunu değiştirerek kullanabileceğiniz bir ürün, resimlerdeki HBC-S03 ve HBC D04 tek ve çift sarım hazır coilleri ile gelen standart versiyondur. HBC..
Kampanya 149,00TL 175,00TL
2 yorum yapılmış.


GEMINI RTA BY VAPORESSO  :  Rebuildable Tank Atomizer, VAPORESSO  dan beklediğiniz ürün  -  Geniş 16mm dect yapısı ile clapton coilleri bile sarım olarak sığdırabileceğiniz bir RTA , üstten dolum , 22mm Çap , 3,0 ml likit kapasitesi .. 2mm dect delikleri , RTA kitli - ..
183,00TL
1 yorum yapılmış.


GEMINI RTA MEGA BY VAPORESSO  :  Rebuildable Tank Atomizer, ufak kardeşi Gemini RTA nın abisi..  VAPORESSO  dan beklediğiniz ürün  -  Geniş 17mm dect yapısı ile clapton coilleri bile sarım olarak sığdırabileceğiniz bir RTA , üstten dolum , 25mm Çap , 34.5ml liki..
189,00TL
1 yorum yapılmış.


GRIFFIN 25 PLUS BY GEEK VAPE
Kazanç 199 Para Puan
GRIFFIN 25 PLUS BY GEEK VAPE  - RTA:  Rebuildable Tank Atomizer   ,  RTA kitli - kendinizin tek veya çift sarım yapabileceği kite sahip komple pakettir. Sarım için pamuk ve tel alınız. Üst hava ayarlı " "Top Airflow version"  ve dilerseniz düz olarak kullanılabilacek ..
Kampanya 189,00TL 209,00TL
1 yorum yapılmış.


GRIFFIN 25 RTA BY GEEK VAPE - RTA:  Rebuildable Tank Atomizer   , RTA kitli - kendinizin sarım yapabileceği kite sahip komple pakettir. Sarım için pamuk ve tel alınız. Uzman kullanıcılar için Üst hava ayarlı " "Top Airflow version"  olarak adlandırılan Standart değil üst versiyon..
179,00TL
3 yorum yapılmış.


iJOY Limitless XL RTA
Kazanç 249 Para Puan
iJOY Limitless XL,  yeni bir subohm tank + RTA kiti 300 Watt a kadar dayanıklı..  Californa dizayn.. Hem içindeki hazır coili , hem tek sarımlı decti , hem de çift sarım yapılabilecek dual decti ile 3 coil alternatifi,  RTA:  Rebuildable  Tanks Atomizers Benzersiz&n..
199,00TL
0 yorum yapılmış.


ijoy Tornado Nano Tank RTA
Kazanç 159 Para Puan
ijoy Tornado Nano Tank RTA , İjoy yeni bir RTA kit, Californa dizayn.. yeni soğutma sistemi , çift cam , 2 post sarım RTA dect - ilave hazır sarılı chip coil .  RTA:  Rebuildable Tanks Atomizer Benzersiz hava akım ayarlı , kalın clapton sarımların bile çift sarım / yat..
Kampanya 159,00TL 179,00TL
0 yorum yapılmış.


Kayfun RBA Russian %91
Kazanç 109 Para Puan
Kayfun RBA Russian %91 Atomizer  , RBA (ReBuildableAtomizer) ​, paslanmaz çelik, tamamen sökülebilir yapısı ile bir efsane, modunuz ile tam uyum sağlayacak, içime hazır sarımı ile buhara doyacaksınız.  Kayfun atomizerler tecrübeli kullanıcılar içindir,    slika - kanthal ip - ..
109,00TL
0 yorum yapılmış.


OBS ACE RBA - Rebuildable Tank Atomizer,  kendinizin sarım yapabileceği kite sahip komple pakettir. Yedek Cam , Pamuk - tel - Tornavida - ceremik 0,85 ohm coil ve 2 adet Clapton sarım paket içindedir.  OBS den yepyeni bir RBA , 22mm Çap ve 4,5 ml likit hacimli OBS ACE ato..
169,00TL
0 yorum yapılmış.


Patriot damlatmalı RDA V2
Kazanç 54 Para Puan
Patriot damlatmalı RDA  , ReDrippingAtomizer , onarılabilir damlatmalı atomizer, ip ve tel yenilemesini kolayca yapabileceğiniz, uzmanlaşmak isteyen kullanıcıların mutlaka olmazsa-olmaz ürünü ,  V2 version , vidalar yıldız tornavidadan elle sıkılabilir hale dönüşmüş yeni versiondur.&nbs..
69,00TL
0 yorum yapılmış.


Smok Spirals Plus Tank + RBA lı Full Kit, yani RBA dahil 3 atomizerli komple kittir. Smok üretimi hem hazır coilleri hem de pakete dahil RBA (clapton coil il hazır sarılı) başlığı ile kendiniz sarım yapabileceği bir Tank Atomizer.   Dikkat : piyasada satılan tek atomizer kiti değildir -..
159,00TL
0 yorum yapılmış.


Smok TFV8 Baby Beast
Kazanç 179 Para Puan
Smok TFV8 Baby Beast, Smokthec üretimi hem hazır coilleri hem de ilave alınabilecek  RBA  başlığı ile kendiniz sarım yapabileceği bir Tank Atomizer.  Adeta Volkan patlaması...  Abisi TVF8 in 3ml lik küçük kardeşi. Derlin drip tip , Smok V8 baby coil uyumluluğu , 3&nb..
179,00TL
0 yorum yapılmış.


Tsunami 24 (RDA) by Geekvape, ReDrippingAtomizer , onarılabilir damlatmalı atomizer, ,adını 24 mm çapından alıyor, Pamuk ve tel yenilemesini kolayca yapabileceğiniz, uzmanlaşmak isteyen  kullanıcıların mutlaka olmazsa-olmaz ürünü , Tsunami 24 (RDA) by Geekvape bir tasarım harikası hav..
169,00TL
0 yorum yapılmış.


Wotofo SERPENT MINI RTA 22 / 25 mm , Wotofoda tek sarım Rebuildable TankAtomizer , onarılabilir Tank atomizer. 22 mm , 3 ml likit hacmi , tek sarım 25 mm : 4 ml likit hacmi , tek veya çift sarım yapılabilecek 2 dect ile geliyor.  Kİrlenme yaşandığında sadece pamuk değişerek defala..
Kampanya 149,00TL 179,00TL
0 yorum yapılmış.


Wotofo The TROLL RTA 24 mm
Kazanç 159 Para Puan
Wotofo The TROLL RTA 24 mm , Wotofoda çift sarım Rebuildable Tank Atomizer , yeniden sarılabilir Tank atomizer. 24 mm , 5 ml likit hacmi , çift sarım Kİrlenme yaşandığında sadece pamuk değişerek defalarca kullanabilirsiniz , Ayrıca yedek ilave coil ve pamuk pakete dahildir.  Pamuk..
Kampanya 159,00TL 189,00TL
0 yorum yapılmış.


İletişim
  • Y.içi kargo Çekmeköy Şube
  • 539 824 30 30
    Elden teslim ve Kapıda Ödeme Yoktur
  • admin@esigaraal.com
    #
Şu anda bu ürün stoklarımızda yoktur. Ürün geldiğinde haber almak için aşağıdaki bilgileri doldurunuz..

İsim
Mail