RBA - RDA - RTA
Hoşgeldin ziyaretçi giriş yapın ya da kayıt olun.
Alışveriş sepetiniz boş!
RBA - RDA - RTA

Bir süredir esigara kullanıyor ve Artık uzmanlaşmak istiyorsunuz, 2. adım RBA / RDA ürünlerdir.   

RBA - RDA - RTA ürünleri sarım yapmak isteyen uzman kullanıcı ürünleridir, performansı tamamen sizin sarım kalitenize bağlıdır.

Tüm atomizerler tüm piller ile uyumludur, ego piller - red kiwi piller - vision veya aprire benzeri tüm piller ile kullanılabilir, ego tarzı piller genelde 1,1 ohm altını çalıştırmakta zorlanır, daha düşük sarımları ısıtmak için mod veya mekanik cihaz gerekbilir. 

RDA : ReDrippingAtomizer , yani damlatmalı atomizerler - çoğu kullanıcıya göre her esigara meraklısının bir damlatmalı atomizeri olmalıdır, dumanı ve tadı farklıdır, ufak bir el becerisi ile ip- tel sarabilir veya hazır sarımlarımızdan sadeve 2 vidayı sıkarak montaj yapabilirsiniz - hiç zor değil . 

RBA : ReBuildableAtomizer , yani yeniden sarılabilen atomizerler ise biraz daha fazla uzmanlık ister , yine kendi yaptığınız veya hazır sarımlarımızı kullanarak likitlerin asıl tadını hissedersiniz, geniş depoları sayesinde ağır içiciler için bile yeterli likit depolar, sınırsızca yeniden sarılıp kullanılabilirler. 

RTA - Rebuildable Tank Atomizer : Yeniden sarılabilir tank , genelde 100w üstü güce dayanıklı ve sarım yapılabilen Atomizerlere verilen isimdir. 

 

Göster:
Sırala:
Görünüm: ListeTablo
AMMİT RTA BY GEEK VAPE:  Rebuildable Tank Atomizer   , RTA kitli - kendinizin sarım yapabileceği kite sahip komple pakettir.  Tek sarım için üretilmiş ^D hava akışı ile mükemmel hava akışı sağlanmıştır.  22mm Çap ve 3.5 ml likit hacimli üstten doldurulabilen , hava ayarlı..
199,00TL
1 yorum yapılmış.


Efsane AVOCADO RTA dan sonra GEEK VAPE tarafo-ından üretilen AVOCADO 24 RTA  Rebuildable Tank Atomizer , adımı 24mm geniş yapısından alıyor. RTA kitli - kendinizin sarım yapabileceği kite sahip komple pakettir. Sarım için pamuk ve tel alınız. Uzman kullanıcılar için kendilerinin tek v..
199,00TL
0 yorum yapılmış.


EAGLE RTA BY GEEK VAPE   Rebuildable Tank Atomizer, Geek Vape den yepyeni bir model , elle hazır sarımları yapılı - kuru yakma ile sadece pamuğunu değiştirerek kullanabileceğiniz bir ürün, resimlerdeki HBC-S03 ve HBC D04 tek ve çift sarım hazır coilleri ile gelen standart versiyondur. HBC..
175,00TL
1 yorum yapılmış.


GEMINI RTA BY VAPORESSO  :  Rebuildable Tank Atomizer, VAPORESSO  dan beklediğiniz ürün  -  Geniş 16mm dect yapısı ile clapton coilleri bile sarım olarak sığdırabileceğiniz bir RTA , üstten dolum , 22mm Çap , 3,0 ml likit kapasitesi .. 2mm dect delikleri , RTA kitli - ..
183,00TL
0 yorum yapılmış.


GEMINI RTA MEGA BY VAPORESSO  :  Rebuildable Tank Atomizer, ufak kardeşi Gemini RTA nın abisi..  VAPORESSO  dan beklediğiniz ürün  -  Geniş 17mm dect yapısı ile clapton coilleri bile sarım olarak sığdırabileceğiniz bir RTA , üstten dolum , 25mm Çap , 34.5ml liki..
189,00TL
1 yorum yapılmış.


GRIFFIN 25 PLUS BY GEEK VAPE  - RTA:  Rebuildable Tank Atomizer   ,  RTA kitli - kendinizin tek veya çift sarım yapabileceği kite sahip komple pakettir. Sarım için pamuk ve tel alınız. Üst hava ayarlı " "Top Airflow version"  ve dilerseniz düz olarak kullanılabilacek ..
209,00TL
1 yorum yapılmış.


GRIFFIN 25 RTA BY GEEK VAPE - RTA:  Rebuildable Tank Atomizer   , RTA kitli - kendinizin sarım yapabileceği kite sahip komple pakettir. Sarım için pamuk ve tel alınız. Uzman kullanıcılar için Üst hava ayarlı " "Top Airflow version"  olarak adlandırılan Standart değil üst versiyon..
189,00TL
3 yorum yapılmış.


Smok TFV4 Cloud Beast Tank + RBA Full Kİt , yani RBA dahil 3 atomizerli komple kittir. Smokthec üretimi hem hazır coilleri hem de pakete dahil RBA (clapton coil il hazır sarılı) başlığı ile kendiniz sarım yapabileceği bir Tank Atomizer.  TFV4 = (Taste Furious V4) Dikkat : piyasada satıl..
189,00TL
2 yorum yapılmış.


Smok TFV8 Cloud Beast Tank + RBA, Smokthec üretimi hem hazır coilleri hem de pakete dahil RBA (clapton coil il hazır sarılı) başlığı ile kendiniz sarım yapabileceği bir Tank Atomizer. Adeta Volkan patlaması...   Derlin drip tip , Smok V8 coil uyumluluğu , 6 ml likit hacmi,  Cl..
209,00TL
1 yorum yapılmış.


Theorem RDTA by WISMEC , ReDrippingTankAtomizer , onarılabilir damlatmalı Tank atomizer, İçine hazır Norch coil ile.. Kİrlenme yaşandığında sadece pamuk değişerek nortch coili defalarca kullanabilirsiniz , Atrıca yedek ilave norch coil ve pamuk pakete dahildir.  Pamuk ve tel yenilem..
179,00TL
0 yorum yapılmış.


Wotofo SERPENT MINI RTA 22 / 25 mm , Wotofoda tek sarım Rebuildable TankAtomizer , onarılabilir Tank atomizer. 22 mm , 3 ml likit hacmi , tek sarım 25 mm : 4 ml likit hacmi , tek veya çift sarım yapılabilecek 2 dect ile geliyor.  Kİrlenme yaşandığında sadece pamuk değişerek defala..
179,00TL
0 yorum yapılmış.


Wotofo The TROLL RTA 24 mm , Wotofoda çift sarım Rebuildable Tank Atomizer , yeniden sarılabilir Tank atomizer. 24 mm , 5 ml likit hacmi , çift sarım Kİrlenme yaşandığında sadece pamuk değişerek defalarca kullanabilirsiniz , Ayrıca yedek ilave coil ve pamuk pakete dahildir.  Pamuk..
189,00TL
0 yorum yapılmış.


İletişim
Şu anda bu ürün stoklarımızda yoktur. Ürün geldiğinde haber almak için aşağıdaki bilgileri doldurunuz..

İsim
Mail