RBA - RDA - RTA
Hoşgeldin ziyaretçi giriş yapın ya da kayıt olun.
Alışveriş sepetiniz boş!
RBA - RDA - RTA

Bir süredir esigara kullanıyor ve Artık uzmanlaşmak istiyorsunuz, 2. adım RBA / RDA ürünlerdir.   

RBA - RDA - RTA ürünleri sarım yapmak isteyen uzman kullanıcı ürünleridir, performansı tamamen sizin sarım kalitenize bağlıdır.

Tüm atomizerler tüm piller ile uyumludur, ego piller - red kiwi piller - vision veya aprire benzeri tüm piller ile kullanılabilir, ego tarzı piller genelde 1,1 ohm altını çalıştırmakta zorlanır, daha düşük sarımları ısıtmak için mod veya mekanik cihaz gerekbilir. 

RDA : ReDrippingAtomizer , yani damlatmalı atomizerler - çoğu kullanıcıya göre her esigara meraklısının bir damlatmalı atomizeri olmalıdır, dumanı ve tadı farklıdır, ufak bir el becerisi ile ip- tel sarabilir veya hazır sarımlarımızdan sadeve 2 vidayı sıkarak montaj yapabilirsiniz - hiç zor değil . 

RBA : ReBuildableAtomizer , yani yeniden sarılabilen atomizerler ise biraz daha fazla uzmanlık ister , yine kendi yaptığınız veya hazır sarımlarımızı kullanarak likitlerin asıl tadını hissedersiniz, geniş depoları sayesinde ağır içiciler için bile yeterli likit depolar, sınırsızca yeniden sarılıp kullanılabilirler. 

RTA - Rebuildable Tank Atomizer : Yeniden sarılabilir tank , genelde 100w üstü güce dayanıklı ve sarım yapılabilen Atomizerlere verilen isimdir. 

 

Göster:
Sırala:
Görünüm: ListeTablo
EAGLE RTA BY GEEK VAPE   Rebuildable Tank Atomizer, Geek Vape den yepyeni bir model , elle hazır sarımları yapılı - kuru yakma ile sadece pamuğunu değiştirerek kullanabileceğiniz bir ürün, resimlerdeki HBC-S03 ve HBC D04 tek ve çift sarım hazır coilleri ile gelen standart versiyondur. HBC..
183,00TL
1 yorum yapılmış.


GRIFFIN 25 PLUS BY GEEK VAPE  - RTA:  Rebuildable Tank Atomizer   ,  RTA kitli - kendinizin tek veya çift sarım yapabileceği kite sahip komple pakettir. Sarım için pamuk ve tel alınız. Üst hava ayarlı " "Top Airflow version"  ve dilerseniz düz olarak kullanılabilacek ..
209,00TL
1 yorum yapılmış.


GRIFFIN 25 RTA BY GEEK VAPE - RTA:  Rebuildable Tank Atomizer   , RTA kitli - kendinizin sarım yapabileceği kite sahip komple pakettir. Sarım için pamuk ve tel alınız. Uzman kullanıcılar için Üst hava ayarlı " "Top Airflow version"  olarak adlandırılan Standart değil üst versiyon..
189,00TL
3 yorum yapılmış.


iJOY Combo RDTA 6.5ml,  İjoydan limitless sonrası yeni bir RTDA kiti 300 Watt a kadar dayanıklı..  Californa dizayn.. 3 ü 1 arada.. RTDA:  Rebuildable Dripping Tanks Atomizers ,    COMBO RDTA=RTA+RDA+TANK+Atomizer Altın kaplama kontakları , 3 adet farklı dect..
249,00TL
0 yorum yapılmış.


iJOY Limitless RDTA PLUS - 6.3 ml,  yeni bir RTDA kiti 300 Watt a kadar dayanıklı..İjoy un eski limitless RDA ları için tüm kullanıcılarından topladığı yorumları ile yeniden tasarladığı yeni RDTA ..  RTDA:  Rebuildable Dripping Tanks Atomizers Benzersiz hava akım ayarlı , k..
249,00TL
0 yorum yapılmış.


ijoy Tornado RDTA atomizer için 3 coil sarımı yapılabilecek T6 dect - alt ünütedir.  RTDA:  Rebuildable Dripping Tanks Atomizers   ..
59,00TL
0 yorum yapılmış.


Wotofo SERPENT MINI RTA 22 / 25 mm , Wotofoda tek sarım Rebuildable TankAtomizer , onarılabilir Tank atomizer. 22 mm , 3 ml likit hacmi , tek sarım 25 mm : 4 ml likit hacmi , tek veya çift sarım yapılabilecek 2 dect ile geliyor.  Kİrlenme yaşandığında sadece pamuk değişerek  ..
179,00TL
0 yorum yapılmış.


İletişim
Şu anda bu ürün stoklarımızda yoktur. Ürün geldiğinde haber almak için aşağıdaki bilgileri doldurunuz..

İsim
Mail