Aspire
Hoşgeldin ziyaretçi giriş yapın ya da kayıt olun.
Alışveriş sepetiniz boş!
Göster:
Sırala:
Görünüm: ListeTablo
Aspire Cleito 5ml Cam Tüp
Kazanç 40 Para Puan
Aspire Cleito Atomizer için likit hacmini genişletici ve RTA kullanımına uygun Pyrex Glass cam tüp .   ..
40,00TL
0 yorum yapılmış.


Aspire Cleito Coils
Kazanç 44 Para Puan
Aspire Cleito Tank Kit - 3.5ml için hazır coiller...  1 adet fiyatıdır- 5 li paketten kesilerek gönderilir, 5 li alımda orj kutusu ile gönderilir.  0,2 ve 0,4 ohm coil tasarımı ile tüm yorumcularda tat ve duman konusunda olumlu yorumlar alıyor.     Değiştirilebilir Atomizer..
22,00TL
0 yorum yapılmış.


Aspire Cleito Tank RTA Kit
Kazanç 89 Para Puan
Aspire Cleito Tank için TRA kit , bu kit ile aspire Cleito tankınızı kendiniz sarabileceksiniz.  DİKKAT : elinizde Aspire Cleito Tank bulunmalıdır- bu kit Cleito Tank yok ise tek başına bir işe yaramaz.   RTA - pamuk - alyan anahtar- vidalar ve yedek contaları ile Orijinal ..
89,00TL
0 yorum yapılmış.


Aspire Nautilus X 4 ml Adaptor
Kazanç 59 Para Puan
Aspire Nautilus X Clearomizer 2 ml tankınızı 4 ml hacme çıkartmak için gerekli cam ve ara parçayı içeren adaptör kitidir.     Dikkat : Aspire Nautilus X Atümizörünüz olmadan bu ürün tek başına işe yaramaz.  ..
59,00TL
0 yorum yapılmış.


Aspire Nautilus X Clearomizer MTL için yedek atomizer başlıkları , eskiyen atomizeriniz yepyeni olacak , ürün 5 li pakettedir- fiyat 1 ADET fiyatıdır, 5 li alımda kutusu ile , diğer alımlarda kesilerek gönderilir.   en büyük özelliği - son zamanlarda moda olan "ciğer çekmi"nden hoşlanmaya..
20,00TL
0 yorum yapılmış.


Aspire Nautilus yedek coil -   atomizer iç yedeği , bu ürün ile eskiyen artık tat vermeyen atomizerinizin sadece içini değiştirerek yepyeni bir hale getirebilirsiniz.  Coiller Aspire Odyssey ve Plato setleri, nautilus, nautilus mini ve nautilus 2 tank için ..
17,00TL
0 yorum yapılmış.


Kanger/ Aspire/ Smok / Eleaf /Vaporesso Yedek Cam,  atomizerler için yedek cam Kanger Toptank cam/ kanger ve vapesoon kutularında Pyrex Glass - orijinal kutusunda , ölçüler 22 * 27mm dir.  Bazı model camlar, üreticide olmaması sebebi ile yan vendörlerden alınmakta ve kutusuz pak..
28,00TL
1 yorum yapılmış.


İletişim
  • Y.içi kargo Çekmeköy Şube
  • 539 824 30 30
    Elden teslim ve Kapıda Ödeme Yoktur
  • admin@esigaraal.com
    #
Şu anda bu ürün stoklarımızda yoktur. Ürün geldiğinde haber almak için aşağıdaki bilgileri doldurunuz..

İsim
Mail