Aksesuar
Hoşgeldin ziyaretçi giriş yapın ya da kayıt olun.
Alışveriş sepetiniz boş!
Göster:
Sırala:
Görünüm: ListeTablo
eGo Beauty Ring - eGo pilleriniz üzerine daha büyük bir atomizer veya 510 konnektör bir atomizer taktığınızda dış vida bölümü boş kalacak ve gözünü rahatsız edecektir.  Bu güzellik yüzüğü ile o kısım kapanır ve pil ile atomizer bütün gibi gözükür , alt çapı ego boyutunda , üst çapı ise ..
10,00TL
1 yorum yapılmış.


Drip tip Spiral (aio tip), bu muhteşen tasarım esigarada ağza likit sıçrama ve likit gelmesini engelleyen spiral bir iç tasarıma sahip, ilk defa JOyetech Aio üründe kullanılan bu drip tip (ağzılığı değiştirilebilen) tüm esigaralara uygundur. Kısa yapısı ile atomizerinizi yeni bir havaya bürünecek , ..
13,00TL
3 yorum yapılmış.


eGo Joyetech orijinal yüzüklü boyun askısı , eGo pilleriniz için kaçınılmaz bir aksesuvar .  joyetech eGo ONE / aio vs cihazlar için uygun değildir, ufak başlangıç setleri gibi ego tarzı piller içindir.  ..
5,00TL
1 yorum yapılmış.


eGo T kontrol modülü ve li-ion pil - yedek , kontrol modülü çalışır durumdadır, kısa devre vs. sebebi ile bozulan ego pillerinizin kafa kısmını ufak bir işçilik ile değiştirebilir, kontak ve dişleri bozulan pillerinizi tamir edebilirsiniz.  * Piller güçlü değildir - veya  çalışmayabil..
10,00TL
5 yorum yapılmış.


Tırnak makası - manikür seti, hem kendinize hem de eşinize bir hediye ,  "Bu ürün burada ne arıyor? " demeyin , içinde aynı zamanda atomizerlerinize sarım hazırlarken ihtiyacınız olacak herşey var , tel - slika  kesme için kullanabilecek tırnak makasları, makas, cımbız, ..
32,00TL
2 yorum yapılmış.


Red Kiwi Taşıma çantası ​  17 * 7 * 4,5 cm ölçüleridir.  ..
20,00TL
0 yorum yapılmış.


USB Araç Çakmak Adaptörü , Araç içinde tüm Ego standartı pilleriniz şarj edebilecek USB kablonuzu kullamarak ,  USB adaptörünüze şarj akblonuzu takarak  pillerinizi şarj edebilirsiniz. Mobil kullanıcılar için uygundur.. USB adaptör 1000ma çıkışlıdır, hertürlü usb şarj için uygundur ( ..
10,00TL
0 yorum yapılmış.


 Vape Bant - Cam Koruyucu Slikon (22 /25 mm ) 22 / 24 /  25 mm atomizerlerinize uygun cam koruyucu slikon Vape bant.  esnek yapısı ile atomizerlerinize geçirebilir ve çarpma /  düşme vs. gibi durumlar için atomizeriniz koruyabilirsiniz.   Farklı renklı / motif ..
7,00TL
0 yorum yapılmış.


Vape Neclace- Cam Koruyucu Slikon Boyunluk  (19 /25 mm ) 19 /22 / 24 /  25 mm atomizerlerinize uygun cam koruyucu slikon Boyunluk aslı /  Vape Neclace esnek yapısı ile atomizerlerinize geçirebilir ve çarpma /  düşme vs. gibi durumlar için atomizeriniz koruyabilirs..
13,00TL
0 yorum yapılmış.


İletişim
Şu anda bu ürün stoklarımızda yoktur. Ürün geldiğinde haber almak için aşağıdaki bilgileri doldurunuz..

İsim
Mail