Slika İp -Pamuk- Kanthal Tel
Hoşgeldin ziyaretçi giriş yapın ya da kayıt olun.
Alışveriş sepetiniz boş!
Slika İp -Pamuk- Kanthal Tel

Normal ce serisi veya evod atomizerlerinizi kendiniz sarmak istiyor iseniz doğru yerdesiniz. 

RDA - RBA kullanıcıları için ise kaçınılmaz ihiyaç, ister ip- tel ile kendi sarımıznızı yapın, ister hazır sarımlar ile tecrübelenin.

Sipariş verirken içiniz rahat olsun , tarafımızdan uyumsuz görülen veya hatalı olduğundan şüphelendiğimiz siparişler gönderilmeden mutlaka sizden teyit alınmaktadır. uygunluk vs gibi Sorularınız var ise sipariş sırasında nota yazarak iletin, ürününüz daha uygun ürün ile - sizden teyit alınarak - değiştirilir. 

 

Göster:
Sırala:
Görünüm: ListeTablo
Kanthal ve Nikel Teller - çeşitli kalınlıkta, biraz el becerisi kullanarak ce serisi veya evod - protank gibi ürünlerin sarımlarını yapabilirsiniz, bunun için uygun tellerdir, 5 metre olan seçenekler 5 liradır… 10 metre seçince  ilgili seçenekten fiyat ilave gelir, seçeneklerde ilave tu..
25,00TL
1 yorum yapılmış.


Clapton Sarılı Hazır Coil, biraz el becerisi kullanarak  ürünlerin sarımlarını değiştirebilirsiniz, bunun için uygun olan hazır sarılı coilller. 1 adet 3,5 TL Clapton coiller Kanthal 24 / 32 teller kullanılarak üstüste özel sarımlar ile özel olarak üretilmiştir,  Sarılı coiller için ..
3,50TL
1 yorum yapılmış.


Clapton wire Coil Kit - Clapton Tiger Alien Hive 8 in 1 set  (x32) Coil Kit - Clapton Tiger Alien Hive QUAD gibi popüler 8 çeşit sarımdan 4 er adet toplam 32 adet coil , ilave coil temizleme fırçası ile.  biraz el becerisi kullanarak ürünlerin sarımlarını değiştirebilirsiniz, bunun için..
69,00TL
1 yorum yapılmış.


Demon Killer Wire - (Tel ve pamuk ) - Clapton Tiger Alien Hive QUAD gibi popüler çeşitlerden 5 er metre tel ve organik japon pamuk, esigara için üretilmiş tek kutuda , orijinal kutusunda. Kutu içeriği : 15 feet (5 metre tel + japon Pamuk ) Dikkat: Ürünlerin fiyatı kullanılan tel cinsi, kalın..
69,00TL
0 yorum yapılmış.


Isı yalıtımlı Cımbız , ısıyı iletmeyen uçları ile Cımbız,    e-sigara için kullanımşlarda ısıyı elinize iletmeyecektir.  ..
20,00TL
0 yorum yapılmış.


Japon Pamuğu 10 lu - 1 paket ,  biraz el becerisi kullanarak RBA - RDA veya evod - protank gibi ürünlerin sarımlarını yapabilirsiniz, bunun için uygun olan pamuktur, ayrıca kanthal tel de almanız gereklidir.  muji ( 60*50mm) ölçüsünde (10x) 10 yaprak fiyatıdır, markası görülmesi için re..
Kampanya 10,00TL 13,00TL
0 yorum yapılmış.


Kanthal sarılı hazır coil , biraz el becerisi kullanarak ce serisi veya evod - pratank gibi ürünlerin sarımlarını değiştirebilirsiniz, bunun için uygun olan kanthal hazır sarılı coilller. 1 adet 0.5 TL , ürünler seçenekten seçildikçe ürüne ve tel cinsine göre ilave fiyat farkı eklenir.  Seçenek..
0,90TL
9 yorum yapılmış.


Tırnak makası - manikür seti, hem kendinize hem de eşinize bir hediye ,  "Bu ürün burada ne arıyor? " demeyin , içinde aynı zamanda atomizerlerinize sarım hazırlarken ihtiyacınız olacak herşey var , tel - slika  kesme için kullanabilecek tırnak makasları, makas, cımbız, ..
32,00TL
2 yorum yapılmış.


Sarım için hazır NR - R- NR tel, , hazır sarımlardan daha kalın kenidne özgü sarım yapmak isteyenler için. 10 lu paket NR-R-NR : non rezistans- rezistans hazır birleştirilmiş tellerdir,  yani atomizerinizi kayıpsız ısıtır, bağlantı kısımlarındaki dirençsiz teller ısınmayı en az düzeye i..
9,00TL
0 yorum yapılmış.


Notch Hazır Coil, (E type 4.5*6mm) biraz el becerisi kullanarak notch coil kullanan yeni nesil joyetech - Kanger ve benzeri  Norch serisi coilleriniz yenileyebilirsiniz ,  Tam değişim için ilave PAMUK GEREKEBİLİR.   Dikkat :  fiyat 1 adet fiyatıdır , sadece 10 ADET &nb..
6,00TL
0 yorum yapılmış.


Bu çakmak sigara için değil, Artık sigara içmiyoruz. Pürmüz Çakmak , ip -tel sarımı yapıyorsanız elinizin altında olması gereken bir alet - gazı doldurulabilir - güçlü ateş .1300 derece.. Sarım yaptığınız telleri atomizer veya RDA nıza takmadan önce pürmüz ile kızartarak daha stabil ..
15,00TL
0 yorum yapılmış.


Rcomen Tweezer - Çok Amaçlı Cımbız , Seramik yanmaz uçları ile Cımbızı, sıkışan atomizerleriniz açabileceğiniz çift parça tırtıklı halkası , + ve - tornavida uçları ile tüm ihtiyacınızı karşılayacak..      Zirconia Ceramic uçları ile ısı yalıtımlı yapı.  ..
25,00TL
0 yorum yapılmış.


Sarım Hazırlama Kiti - Tool Kit , farklı kalınlıkta telleri dilediğiniz farklı bobin kalınlığı ile sarmak için özel olarak üretilmiş bir kittir.  Ürünler tamamen esigara için üretilmiştir. Kuro coil Kit. Paket içeriği : Klasik kit için :  1 x Sarım Base Aparatı ..
55,00TL
0 yorum yapılmış.


Slika  - Kanthal -Nichrome sarılı hazır coil, biraz el becerisi kullanarak ce serisi veya evod - pratank gibi ürünlerin sarımlarını değiştirebilirsiniz, bunun için uygun olan slika ve kanthal hazır sarılı coilller.1 adet 1 TL , Red kiwi ce4 v3 - evod vs tüm atomizerlere takılabilir.  NR..
1,00TL
24 yorum yapılmış.


Slika fitil , biraz el becerisi kullanarak ce serisi veya evod - protank gibi ürünlerin sarımlarını yapabilirsiniz, bunun için uygun olan özel slikadır. Ürünler tamamen esigara için üretilmiştir.  2 metre slika ip- fitil Kaliteli Slikalar 1300 dereceye kadar yanmaya dayanıklı..
8,00TL
0 yorum yapılmış.


Kanthal tel sarım kılavuz çubuğu , farklı kalınlıkta telleri dilediğiniz 5 ferklı bobin kalınlığı ile sarmak için özel olarak üretilmiş bir aparat,   Ürünler tamamen esigara için üretilmiştir.  Paket içeriği  5  farklı kalınlığa sahip kılavız çubuk.    ..
22,90TL
0 yorum yapılmış.


Titanium Alloy Sarım teli , 1 metre , ısı kontrolü yapabilen ürünlerinizde özel CLR-Ti  kafasını da kullanarak, biraz el becerisi sarımlarınızı yapabilirsiniz, bunun için uygun teldir, Düşük dirençlidir, 0,64 tel ile  8 /9  sarım 0,2 ohm gibi bie sonuç verecektir, ısı ayar modlar b..
13,00TL
1 yorum yapılmış.


UD Kanthal A1 10m - çeşitli kalınlıkta, biraz el becerisi kullanarak ce serisi veya evod - protank gibi ürünlerin sarımlarını yapabilirsiniz, bunun için uygun tellerdir, DİKKAT : UD paketlerinde ölçüler Metrik olarak yazılmamıştır , mesela siz 0,32 istediğinizde gelen pakette 28 ga / 30 FT y..
33,00TL
0 yorum yapılmış.


İletişim
  • Y.içi kargo Çekmeköy Şube
  • 539 824 30 30
    Elden teslim ve Kapıda Ödeme Yoktur
  • admin@esigaraal.com
    #
Şu anda bu ürün stoklarımızda yoktur. Ürün geldiğinde haber almak için aşağıdaki bilgileri doldurunuz..

İsim
Mail