Slika İp -Pamuk- Kanthal Tel
Hoşgeldin ziyaretçi giriş yapın ya da kayıt olun.
Alışveriş sepetiniz boş!
Slika İp -Pamuk- Kanthal Tel

Normal ce serisi veya evod atomizerlerinizi kendiniz sarmak istiyor iseniz doğru yerdesiniz. 

RDA - RBA kullanıcıları için ise kaçınılmaz ihiyaç, ister ip- tel ile kendi sarımıznızı yapın, ister hazır sarımlar ile tecrübelenin.

Sipariş verirken içiniz rahat olsun , tarafımdan uyumsuz görülen veya hatalı olduğundan şüphelendiğim siparişler gönderilmeden mutlaka sizden teyit alınmaktadır. Sorularınız var ise sipariş sırasında iletin, ürününüz dah uygun ürün ile - sizden teyit alınarak - değiştirilir. 

 

Göster:
Sırala:
Görünüm: ListeTablo
Clapton Sarılı Hazır Coil, biraz el becerisi kullanarak  ürünlerin sarımlarını değiştirebilirsiniz, bunun için uygun olan hazır sarılı coilller. 1 adet 3,5 TL Clapton coiller Kanthal 24 / 32 teller kullanılarak üstüste özel sarımlar ile özel olarak üretilmiştir,  Sarılı coiller için ..
3,50TL
0 yorum yapılmış.


Demon Killer Wire - (Tel ve pamuk ) - Clapton Tiger Alien Hive QUAD gibi popüler çeşitlerden 5 er metre tel ve organik japon pamuk, esigara için üretilmiş tek kutuda , orijinal kutusunda. Kutu içeriği : 15 feet (5 metre tel + japon Pamuk ) Dikkat: Ürünlerin fiyatı kullanılan tel cinsi, kalın..
49,00TL
0 yorum yapılmış.


Japon Pamuğu 10 lu - 1 paket ,  biraz el becerisi kullanarak RBA - RDA veya evod - protank gibi ürünlerin sarımlarını yapabilirsiniz, bunun için uygun olan pamuktur, ayrıca kanthal tel de almanız gereklidir.  muji ( 60*50mm) ölçüsünde (10x) 10 yaprak fiyatıdır, markası görülmesi için re..
12,00TL
0 yorum yapılmış.


Kanthal sarılı hazır coil , biraz el becerisi kullanarak ce serisi veya evod - pratank gibi ürünlerin sarımlarını değiştirebilirsiniz, bunun için uygun olan kanthal hazır sarılı coilller. 1 adet 0.5 TL , ürünler seçenekten seçildikçe ürüne ve tel cinsine göre ilave fiyat farkı eklenir.  Seçenek..
0,50TL
6 yorum yapılmış.


Kanthal ve Nikel Teller - çeşitli kalınlıkta, biraz el becerisi kullanarak ce serisi veya evod - protank gibi ürünlerin sarımlarını yapabilirsiniz, bunun için uygun tellerdir, 5 metre olan seçenekler 5 liradır… 10 metre seçince  ilgili seçenekten fiyat ilave gelir, seçeneklerde ilave tu..
7,00TL
1 yorum yapılmış.


Bu çakmak sigara için değil, Artık sigara içmiyoruz. Pürmüz Çakmak , ip -tel sarımı yapıyorsanız elinizin altında olması gereken bir alet - gazı doldurulabilir - güçlü ateş .1300 derece.. Sarım yaptığınız telleri atomizer veya RDA nıza takmadan önce pürmüz ile kızartarak daha stabil ..
10,00TL
0 yorum yapılmış.


Slika  - Kanthal sarılı hazır  coil , biraz el becerisi kullanarak ce serisi veya evod - pratank gibi ürünlerin sarımlarını değiştirebilirsiniz, bunun için uygun olan slika ve kanthal hazır sarılı coilller.1 adet 1 TL , Red kiwi ce4 v3 - evod vs tüm atomizerlere takılabilir.  NR-R-..
1,00TL
19 yorum yapılmış.


Titanium Alloy Sarım teli , 1 metre , ısı kontrolü yapabilen ürünlerinizde özel CLR-Ti  kafasını da kullanarak, biraz el becerisi sarımlarınızı yapabilirsiniz, bunun için uygun teldir, Düşük dirençlidir, 0,64 tel ile  8 /9  sarım 0,2 ohm gibi bie sonuç verecektir, ısı ayar modlar b..
10,00TL
1 yorum yapılmış.


İletişim
Şu anda bu ürün stoklarımızda yoktur. Ürün geldiğinde haber almak için aşağıdaki bilgileri doldurunuz..

İsim
Mail