Slika İp -Pamuk- Kanthal Tel
Hoşgeldin ziyaretçi giriş yapın ya da kayıt olun.
Alışveriş sepetiniz boş!
Slika İp -Pamuk- Kanthal Tel

Normal ce serisi veya evod atomizerlerinizi kendiniz sarmak istiyor iseniz doğru yerdesiniz. 

RDA - RBA kullanıcıları için ise kaçınılmaz ihiyaç, ister ip- tel ile kendi sarımıznızı yapın, ister hazır sarımlar ile tecrübelenin.

Sipariş verirken içiniz rahat olsun , tarafımdan uyumsuz görülen veya hatalı olduğundan şüphelendiğim siparişler gönderilmeden mutlaka sizden teyit alınmaktadır. Sorularınız var ise sipariş sırasında iletin, ürününüz dah uygun ürün ile - sizden teyit alınarak - değiştirilir. 

 

Göster:
Sırala:
Görünüm: ListeTablo
Clapton Sarılı Hazır Coil, biraz el becerisi kullanarak  ürünlerin sarımlarını değiştirebilirsiniz, bunun için uygun olan hazır sarılı coilller. 1 adet 3,5 TL Clapton coiller Kanthal 24 / 32 teller kullanılarak üstüste özel sarımlar ile özel olarak üretilmiştir,  Sarılı coiller için ..
3,50TL
0 yorum yapılmış.


Demon Killer Coil Kit - Clapton Tiger Alien Hive QUAD gibi popüler 8 çeşit sarımdan 6 şar adet toplam 48 adet coil , orijinal kutusunda , biraz el becerisi kullanarak  ürünlerin sarımlarını değiştirebilirsiniz, bunun için uygun olan hazır sarılı coilller.   coiller Kanthal 24 / ..
99,00TL
0 yorum yapılmış.


Demon Killer Wire - (Tel ve pamuk ) - Clapton Tiger Alien Hive QUAD gibi popüler çeşitlerden 5 er metre tel ve organik japon pamuk, esigara için üretilmiş tek kutuda , orijinal kutusunda. Kutu içeriği : 15 feet (5 metre tel + japon Pamuk ) Dikkat: Ürünlerin fiyatı kullanılan tel cinsi, kalın..
49,00TL
0 yorum yapılmış.


Japon Pamuğu 10 lu - 1 paket ,  biraz el becerisi kullanarak RBA - RDA veya evod - protank gibi ürünlerin sarımlarını yapabilirsiniz, bunun için uygun olan pamuktur, ayrıca kanthal tel de almanız gereklidir.  muji ( 60*50mm) ölçüsünde (10x) 10 yaprak fiyatıdır, markası görülmesi için re..
12,00TL
0 yorum yapılmış.


Kanthal sarılı hazır coil , biraz el becerisi kullanarak ce serisi veya evod - pratank gibi ürünlerin sarımlarını değiştirebilirsiniz, bunun için uygun olan kanthal hazır sarılı coilller. 1 adet 0.5 TL , ürünler seçenekten seçildikçe ürüne ve tel cinsine göre ilave fiyat farkı eklenir.  Seçenek..
0,50TL
6 yorum yapılmış.


Tırnak makası - manikür seti, hem kendinize hem de eşinize bir hediye ,  "Bu ürün burada ne arıyor? " demeyin , içinde aynı zamanda atomizerlerinize sarım hazırlarken ihtiyacınız olacak herşey var , tel - slika  kesme için kullanabilecek tırnak makasları, makas, cımbız, ..
32,00TL
2 yorum yapılmış.


Notch Hazır Coil, (E type 4.5*6mm) biraz el becerisi kullanarak notch coil kullanan yeni nesil joyetech - Kanger ve benzeri  Norch serisi coilleriniz yenileyebilirsiniz ,  Tam değişim için ilave PAMUK GEREKEBİLİR.   Dikkat :  fiyat 1 adet fiyatıdır , sadece 10 ADET &nb..
6,00TL
0 yorum yapılmış.


Slika  - Kanthal sarılı hazır  coil , biraz el becerisi kullanarak ce serisi veya evod - pratank gibi ürünlerin sarımlarını değiştirebilirsiniz, bunun için uygun olan slika ve kanthal hazır sarılı coilller.1 adet 1 TL , Red kiwi ce4 v3 - evod vs tüm atomizerlere takılabilir.  NR-R-..
1,00TL
19 yorum yapılmış.


Titanium Alloy Sarım teli , 1 metre , ısı kontrolü yapabilen ürünlerinizde özel CLR-Ti  kafasını da kullanarak, biraz el becerisi sarımlarınızı yapabilirsiniz, bunun için uygun teldir, Düşük dirençlidir, 0,64 tel ile  8 /9  sarım 0,2 ohm gibi bie sonuç verecektir, ısı ayar modlar b..
10,00TL
1 yorum yapılmış.


UD Kanthal A1 10m - çeşitli kalınlıkta, biraz el becerisi kullanarak ce serisi veya evod - protank gibi ürünlerin sarımlarını yapabilirsiniz, bunun için uygun tellerdir, DİKKAT : UD paketlerinde ölçüler Metrik olarak yazılmamıştır , mesela siz 0,32 istediğinizde gelen pakette 28 ga / 30 FT y..
22,00TL
0 yorum yapılmış.


İletişim
Şu anda bu ürün stoklarımızda yoktur. Ürün geldiğinde haber almak için aşağıdaki bilgileri doldurunuz..

İsim
Mail