Atomizer başlıkları / Yedek Parça
Hoşgeldin ziyaretçi giriş yapın ya da kayıt olun.
Alışveriş sepetiniz boş!
Göster:
Sırala:
Görünüm: ListeTablo
eGo Takım Yüzüğü
Kazanç 10 Para Puan
eGo Beauty Ring - eGo pilleriniz üzerine daha büyük bir atomizer veya 510 konnektör bir atomizer taktığınızda dış vida bölümü boş kalacak ve gözünü rahatsız edecektir.  Bu güzellik yüzüğü ile o kısım kapanır ve pil ile atomizer bütün gibi gözükür , alt çapı ego boyutunda , üst çapı ise ..
10,00TL
1 yorum yapılmış.


18650 li-ion efcell 2600ma ,Button-top , yani düğme kutup kafalı , 18650 Samsung INR 25 R -high drain bataryaÜzerinde 2500ma   20 Amper sürekli akım üretebilir.  Teknik veriler aşağıdadır SAMSUNG SDI Co., Ltd. Battery Business Division Li-ion pil :  Li iyon piller iç..
35,00TL
0 yorum yapılmış.


810 -510 Drip tip Adaptör
Kazanç 13 Para Puan
810 -510 Drip tip Adaptör - Siyah : yani nesil geniş ağızlıklı tanklarınıza ufak 510 drip tip ağızlıkları kullanabilmeniz için adaptördür,  smok tfv8 , big baby , vaporesso NRG tank gibi ürünlerde bu adaptör ile ufak klasik driptipleriniz kullanabilirsiniz.    ..
13,00TL
0 yorum yapılmış.


RBA- RDA- RDTA gibi kendinizin sarım yaptığı atomizerlerin ihtiyacıdır, bazı setlerde paketten çıkmakta ama bazı setlerde bulunmamaktadır, tek veya yedek olarak alabilirsiniz..  genelde kullanılan ölçü olup 1,5mm ölçüsündedir.  seçenekten 3 lü seçilebilir + 2,5 tl fiyat farkı mevcutt..
2,50TL
0 yorum yapılmış.


Aspire Cleito 5ml Cam Tüp
Kazanç 40 Para Puan
Aspire Cleito Atomizer için likit hacmini genişletici ve RTA kullanımına uygun Pyrex Glass cam tüp .   Atlantis evo tanka uygundur. (aspire evo 75 kit) ..
40,00TL
0 yorum yapılmış.


Aspire Cleito Coils
Kazanç 40 Para Puan
Aspire Cleito Tank Kit - 3.5ml için hazır coiller...  1 adet fiyatıdır- 5 li paketten kesilerek gönderilir, 5 li alımda orj kutusu ile gönderilir.  0,2, -  0.27 ve 0,4 ohm coil tasarımı ile tüm yorumcularda tat ve duman konusunda olumlu yorumlar alıyor.     Tavsiye edi..
20,00TL
0 yorum yapılmış.


Aspire Cleito Tank RTA Kit
Kazanç 89 Para Puan
Aspire Cleito Tank için TRA kit , bu kit ile aspire Cleito tankınızı kendiniz sarabileceksiniz.  DİKKAT : elinizde Aspire Cleito Tank bulunmalıdır- bu kit Cleito Tank yok ise tek başına bir işe yaramaz.   RTA - pamuk - alyan anahtar- vidalar ve yedek contaları ile Orijinal ..
89,00TL
0 yorum yapılmış.


Aspire Nautilus X Clearomizer MTL için yedek atomizer başlıkları , eskiyen atomizeriniz yepyeni olacak , ürün 5 li pakettedir- fiyat 1 ADET fiyatıdır, 5 li alımda kutusu ile , diğer alımlarda kesilerek gönderilir.   en büyük özelliği - son zamanlarda moda olan "ciğer çekmi"nden hoşlanmaya..
20,00TL
0 yorum yapılmış.


Ce6 Atomizerlerlere uygundur , atomizer  coil -iç yedeği , bu ürün ile eskiyen artık tat vermeyen atomizerinizin sadece içini değiştirerek yepyeni bir hale getirebilirsiniz.  Ürün boyu 22mm dir ,  Sadece Ce6 atomizere uygundur, red kiwi - göstergeli set - mamba - ce6 + (plus) at..
7,50TL
0 yorum yapılmış.


Ce9 T2  2,4 ml Atomizer  yedek coillerini (ateşleme bölümü) , Yeni tip Uzun ipli...  Ürün tek Atomizer başlığıdır , kesilerek 1 adet gönderilir, kutulu isteyenler 5 adet almalıdır.  ce9 T2 ve ce9 T2 Genetics atomizerlere uygundur, yanık tadı aldığınız atomizerinizin coil kısmı..
9,00TL
3 yorum yapılmış.


Ce9 T2 Genetics 2,4 ml Atomizer
Kazanç 36 Para Puan
Ce9 T2 Genetics 2,4 ml Atomizer , Kalitesi , 2,4 ML likit kapasitesi ile Ego pillerinize çok yakışacak bir atomizer, özellikle ufak atomizerlere sık sık likit doldurmaktan sıkılanlar için.  Uzun slika ipleri ile yanık tadına son.  Paket İçeriği: 1 x Ce9 T2 Genetics 2,4 ml Atomizer..
18,00TL
4 yorum yapılmış.


Kanthal ve Nikel Teller - çeşitli kalınlıkta, biraz el becerisi kullanarak ce serisi veya evod - protank gibi ürünlerin sarımlarını yapabilirsiniz, bunun için uygun tellerdir, 5 metre olan seçenekler 5 liradır… 10 metre seçince  ilgili seçenekten fiyat ilave gelir, seçeneklerde ilave tu..
25,00TL
1 yorum yapılmış.


Clapton Sarılı Hazır Coil, biraz el becerisi kullanarak  ürünlerin sarımlarını değiştirebilirsiniz, bunun için uygun olan hazır sarılı coilller. 1 adet 3,5 TL Clapton coiller Kanthal 24 / 32 teller kullanılarak üstüste özel sarımlar ile özel olarak üretilmiştir,  Sarılı coiller için ..
3,50TL
1 yorum yapılmış.


Clapton wire Coil Kit - Clapton Tiger Alien Hive 8 in 1 set  (x32) Coil Kit - Clapton Tiger Alien Hive QUAD gibi popüler 8 çeşit sarımdan 4 er adet toplam 32 adet coil , ilave coil temizleme fırçası ile.  biraz el becerisi kullanarak ürünlerin sarımlarını değiştirebilirsiniz, bunun için..
69,00TL
1 yorum yapılmış.


Demon Killer Wire - (Tel ve pamuk ) - Clapton Tiger Alien Hive QUAD gibi popüler çeşitlerden 5 er metre tel ve organik japon pamuk, esigara için üretilmiş tek kutuda , orijinal kutusunda. Kutu içeriği : 15 feet (5 metre tel + japon Pamuk ) Dikkat: Ürünlerin fiyatı kullanılan tel cinsi, kalın..
49,00TL
0 yorum yapılmış.


Drip tip - 810 Smok tip Geniş ağızlık - Siyah : yani nesil geniş ağızlıklık ,  smok tfv8 , big baby , vaporesso NRG tank gibi ürünlere uygundur,  Dikkat : joyetech aio , eleaf pico, ijust benzeri klasik ince 510 drip tip kullanan cihazlara uymaz - büyük gelecektir.  Delrin Ul..
13,00TL
0 yorum yapılmış.


Drip tip Spiral (aio tip), bu muhteşen tasarım esigarada ağza likit sıçrama ve likit gelmesini engelleyen spiral bir iç tasarıma sahip, ilk defa JOyetech Aio üründe kullanılan bu drip tip (ağzılığı değiştirilebilen) tüm esigaralara uygundur. Kısa yapısı ile atomizerinizi yeni bir havaya bürünecek , ..
13,00TL
5 yorum yapılmış.


Drip tip Döner başlıklı
Kazanç 17 Para Puan
Drip tip -  360 derece Döner başlıklı , Metal drip tip   eğimli kullanılabilir.  ..
17,00TL
0 yorum yapılmış.


Ego - 510 konnektör
Kazanç 12 Para Puan
Ego - 510 konnektör , yalama olmuş ürünleriniz için veya ego - 510 dönüştürücü ihtiyacınız için ara konnektör. Sık atomizer değiştirenler için mod cihazların yalama olmaması amacı ile de kullanılabilir.  Resimde " 2 adet konnektör " görsel amaçlı görülmekte, ürün sadece 1 adet gönderilmekted..
12,00TL
0 yorum yapılmış.


eGo Joyetech orijinal yüzüklü boyun askısı , eGo pilleriniz için kaçınılmaz bir aksesuvar .  joyetech eGo ONE / aio vs cihazlar için uygun değildir, ufak başlangıç setleri gibi ego tarzı piller içindir.  ..
5,00TL
1 yorum yapılmış.


eGo T kontrol modülü ve li-ion pil - yedek , kontrol modülü çalışır durumdadır, kısa devre vs. sebebi ile bozulan ego pillerinizin kafa kısmını ufak bir işçilik ile değiştirebilir, kontak ve dişleri bozulan pillerinizi tamir edebilirsiniz.  * Piller güçlü değildir - veya  çalışmayabil..
10,00TL
5 yorum yapılmış.


Eleaf İjust 2 set aldınız, şimdi  atomizerini kendiniz sararak RBA gibi kullanmak istiyorsunuz, işte ihtiyacınız olan şey  Eleaf ECR -  Sarım yapılabilir RBA kafası ijust 2 , İjust S / Melo III (3), Melo III mini, Pico gibi EC coil kullanan setlere uygundur.  Vaporesso Ta..
38,00TL
4 yorum yapılmış.


Eleaf LYCHE Coils- yedek atomizer Başlığı Eleaf LYCHE atomizeriniz için orijinal yedek başlıklar, eskiyen ve yeterli tat ve duman vermeyen atomizeriniz  bu başlıkları değiştirerek yepyeni hale gelecek..  DİKKAT: fiyat 1 adet fiyatıdır, orijinal paketleme 5 adettir, 5 adet alımda kutu..
15,00TL
0 yorum yapılmış.


Innokin iClear 30 coil yedek başlık , innokin icelar dula coil atomizer uygundurr, orijinal. 2,1 ohm  fiyat tek coil fiyatıdır, 5 li alımda kutusu ile diğer adetlerde kapalı naylon paketlemesi ile gönderilir.  ..
8,00TL
0 yorum yapılmış.


Isı yalıtımlı Cımbız
Kazanç 20 Para Puan
Isı yalıtımlı Cımbız , ısıyı iletmeyen uçları ile Cımbız,    e-sigara için kullanımşlarda ısıyı elinize iletmeyecektir.  ..
20,00TL
0 yorum yapılmış.


Japon Pamuğu 10 lu - 1 paket ,  biraz el becerisi kullanarak RBA - RDA veya evod - protank gibi ürünlerin sarımlarını yapabilirsiniz, bunun için uygun olan pamuktur, ayrıca kanthal tel de almanız gereklidir.  muji ( 60*50mm) ölçüsünde (10x) 10 yaprak fiyatıdır, markası görülmesi için re..
12,00TL
0 yorum yapılmış.


Joyetech Cubis için Orijinal joyetech ( BF ) yedek coil ,  ürün 5 li kapalı paketlerdedir, Listelenen fiyat sadece 1 adet fiyatıdır, Resimde görülebileceği gibi 5li alımda kutu ile,  tek alımlarda ise kesilerek tek gönderilecektir.   Daha dayanıklı olması i..
17,00TL
18 yorum yapılmış.


Joyetech eGo ONE elektronik sigaranız için Orijinal joyetech ( CL ) yedek coil ,  ürün 5 li kapalı paketlerdedir, Listelenen fiyat sadece 1 adet fiyatıdır, Pure Cutton Joyetech in ürettiği yeni coillerdir , Tüm eGo one CL coilleri gibi cihazlara uygundur. *..
17,00TL
2 yorum yapılmış.


Orijinal Joyetech ego one Şarj kiti - EU plug , ürününüz için original yedek şarj kablo ve 220 adaptör , orijinal kutusunda.  ..
19,00TL
0 yorum yapılmış.


eRoll li-ion batarya- yedek , eskiyen eroll PCC iç bataryası , ufak bir leğim işçiliği ile eroll kutunuza yeni batarya takabilir - veya bir tamircide taktırabilirsiniz..  li-ion bataryalar tipik olaral 350-400 şarj ömrüne sahiptir, bu süre sonunda bataryalar eski gücünü yitirir. yenisi ..
25,00TL
1 yorum yapılmış.


  Joyetech MG coil , Ultimo atomizeriniz için yedek coil - başlıklar. Clapton, ceramik ve QCS ..  Joyetech QSC coil , QCS : Quick Cotton change System Çabuk pamuk değişim sistemi) Ultimo Sub ohm Tank için kendinizin kolay pamuk değişimi ile kullanabileceğiniz yeni sistem.. Dikkat ..
20,00TL
0 yorum yapılmış.


Joyetech MG RTA (Ultimo )
Kazanç 43 Para Puan
  Joyetech Ultimo Sub ohm Tank için kendinizin sarım yapabileceği RTA set, içinde RTA kafası,  2 notch coil - yedek vidalar, alyan anahtarı, conta ve pamuk içerir.   Dikkat : JOyetech Ultimo tank atomizeriniz yok ise bu ürün tek başına işinize yaramayacaktır.    ..
43,00TL
0 yorum yapılmış.


  Joyetech MGS başlıklar Ornate atomizeriniz için yedek coil - başlıklar.   Dikkat : Joyetech Ornatetank atomizeriniz yok ise bu ürün tek başına işinize yaramayacaktır.  Fiyat tek adet fiyatıdır.  ürünler 5 li paketlerdedir,  tek alımda tek olarak  , 5 li alımd..
27,00TL
0 yorum yapılmış.


Kanger CLOCC / CL Tank Coils (1x)  ,  Kanger CL tank serileri, evod pro v2 setleri için atomizer iç yedeği ,  bu ürün ile eskiyen artık tat vermeyen atomizerinizin sadece içini değiştirerek yepyeni bir hale getirebilirsiniz.  0,5 coil SUS316L , ısı kontrol ve po..
18,00TL
0 yorum yapılmış.


Kanger Evod 2 dual çift sarım atomizer iç yedeği , bu ürün ile eskiyen artık tat vermeyen atomizerinizin sadece içini değiştirerek yepyeni bir hale getirebilirsiniz.  Aerotank , Protank 3 , mini protank,  Evod 2 için uygundur.   Ürün tek adet coil fiyatı..
8,00TL
1 yorum yapılmış.


Kanger Evod BCC - Protank için SOCC Pamuk coil , bu ürün ile eskiyen artık tat vermeyen atomizerinizin sadece içini değiştirerek yepyeni bir hale getirebilirsiniz.  Single Organic Cotton Coil , SOCC , organik japon pamuğu ile hazırlanmış , yeni sitem daha dayanıklı coil..  Kanger evo..
9,00TL
1 yorum yapılmış.


İletişim
  • Y.içi kargo Çekmeköy Şube
  • 539 824 30 30
    Elden teslim ve Kapıda Ödeme Yoktur
  • admin@esigaraal.com
    #
Şu anda bu ürün stoklarımızda yoktur. Ürün geldiğinde haber almak için aşağıdaki bilgileri doldurunuz..

İsim
Mail