Mekanik Mod
Hoşgeldin ziyaretçi giriş yapın ya da kayıt olun.
Alışveriş sepetiniz boş!
Mekanik Mod

Mekanik modlar iç pilin voltajını doğrudan - herhangi bir kontrol veya sınırlama olmadan - atomizere ileten ürünlerdir, voltaj ayarlı modlardan farkı budur, sarımını kendi yapabilen , hatta çoğu voltaj ayarlı modun çalıştıramayacağı düşük ohm sarım seven kullanıcılar için kaçınılmaz ürünlerdir. Mekanik mod kullanmak için sarım konusunda uzmanlaşmış olamalı , yaklaşık kaç ohm direnç sardığınızı tahmin edebilmeli veya direnci belirli hazır sarımlarımızı kullanmalısınız. 

Mod cihazlar genellikle iç pilsiz satılır, 18650 standartı bir pil ve harici şarja ihtiyacınız olabilir, sipariş verirken  içiniz rahat olsun, tarafımdan uyumsuz görülen veya hatalı olduğundan şüphelendiğim siparişler gönderilmeden mutlaka sizden teyit alınmaktadır.

 

Göster:
Sırala:
Görünüm: ListeTablo
Eleaf Squeeze Komple Kit 50W , Sıkmalı sqeeze sistem, Coral atomizeri ile yepyeni bir ürün - damlatmalı atomizerlerin verdiği müşteşen tadı arıyor ama damlatma yerine büyük bir depo hayali kuruyorsanız, işte bu güne kadar düşünülemeyen tasarımı eleaf da gerçekleştirdi. İsmini sistemin damlatmal..
249,00TL
0 yorum yapılmış.


Hades 26650 Mekanik Mod gövde, 26650 pile uygun 5000ma pil takılabilen hem yaylı veya mıknatıs ile kullanılabilen mükemmel bir mod..  Paslanmaz çelik - bakır ve pirinç malzemeden üretilmiş, kayıpsız bir mekanik moddur.   Artık piliniz hiç bitmeyecek,  Sadece gövde olan m..
119,00TL
0 yorum yapılmış.


Hornet 18350 Mekanik Mod gövde, 18350 - 18500 pill takılabilen mükemmel bir mod.. üst kısmda bulunan tırnak kısmına basılarak yaylanır ve kullanılır- kullanımı en pratik modlarda biridir..  Paslanmaz çelik - bakır ve pirinç malzemeden üretilmiş, kayıpsız bir mekanik moddur.   Sa..
99,00TL
0 yorum yapılmış.


İletişim
Şu anda bu ürün stoklarımızda yoktur. Ürün geldiğinde haber almak için aşağıdaki bilgileri doldurunuz..

İsim
Mail