JOYETECH
Hoşgeldin ziyaretçi giriş yapın ya da kayıt olun.
Alışveriş sepetiniz boş!
Filtreleme
 • Fiyat
  TL - TL
 • Marka
  0
 • Nikotin miktarı
  0
  0
  0
JOYETECH

JOYETECH  elektronik sigara likitler . Güçlü  aroması ve eşsiz boğaza vurumu ile Joyetech kalitesinin elektronik sigara kullanıcılarına sunduğu en yeni versiyonu iki farklı aroma ile karşınızda. İtalyan aromalarının kalitesi bu elektronik sigara likiti ile kendini farkettiriyor. Size mükemmel bir içim zevki ile elektronik sigara kullanırken sigarayı asla aratmayacak tatlar.

Joyetech likitler 10 / 2018 tarihlidir. %50 vg , %50 VG dir.

 

Göster:
Sırala:
Görünüm: ListeTablo
Joyetech e-likit Kapuçino aroması... Bildiğiniz, arzuladığınız kapuçino tadının e-likit versiyonu. Tatlı kahve, çikolata ve süt kombinasyonunun mükemmel uyumu. Son derece dengeli, zarif ve hafif bir lezzet.  Joyetech E-Likitler Joyetech Likit  & Aroma şirketi, ağırlıklı olarak y..
29,00TL
0 yorum yapılmış.


JOYETECH Cherry - Kiraz 30ml
Kazanç 29 Para Puan
JOYETECH 30ml Cherry - Kiraz aromalı    Joyetech firmasının ürettiği kiraz  aromalı likit , meyveli  tütün tatlarını arıyorsanız bu likite bayılacaksınız,  Güçlü tütün aroması ve eşsiz boğaza vurumu ile Joyetech kalitesinin elektronik sigara kullanıcılarına sunduğu liki..
29,00TL
0 yorum yapılmış.


JOYETECH Desert - Camel 30ml
Kazanç 29 Para Puan
JOYETECH Desert - Camel 30ml,   Joyetech firmasının ürettiği Camel sigara aromalı likit ,  tütün tatlarını arıyorsanız bu likite bayılacaksınız,  Güçlü tütün aroması ve eşsiz boğaza vurumu ile Joyetech kalitesinin elektronik sigara kullanıcılarına sunduğu likitler , Siz..
29,00TL
0 yorum yapılmış.


JOYETECH Ice Men -Mentol 30ml
Kazanç 29 Para Puan
JOYETECH IceM - Menthol 30 ml Joyetech firmasının ürettiği menthol aromalı likit , menthol  tatlarını arıyorsanız bu likite bayılacaksınız,  Güçlü tütün aroması ve eşsiz boğaza vurumu ile Joyetech kalitesinin elektronik sigara kullanıcılarına sunduğu likitler , Size mükemmel bir ..
29,00TL
1 yorum yapılmış.


JOYETECH Pineapple -Ananas 30ml ,   Joyetech firmasının ürettiği Ananas aromalı likit , meyve tatlarını arıyorsanız bu likite bayılacaksınız,  Güçlü ananas aroması ve eşsiz boğaza vurumu ile Joyetech kalitesinin elektronik sigara kullanıcılarına sunduğu likitler , Size ..
29,00TL
0 yorum yapılmış.


Joyetech Raspberry -Böğürtlen 30ml likit , Size mükemmel bir içim zevki ile elektronik sigara kullanırken sigarayı asla aratmayacak bi tat. Standart tütün aromalarının güzel bir karışımından oluşan bu esigara likiti 30 ml lik plastik ve iğne uçlu şişelerde kilitli kapak ve soğuk damga..
29,00TL
0 yorum yapılmış.


Joyetech Ry4 -Tütün 30ml
Kazanç 29 Para Puan
Joyetech Ry4  -Tütün 30ml,   Joyetech firmasının ürettiği Ruyan -Doğu tütünleri karışımı likit ,  tütün tatlarını arıyorsanız bu likite bayılacaksınız,  Güçlü tütün aroması ve eşsiz boğaza vurumu ile Joyetech kalitesinin elektronik sigara kullanıcılarına sunduğu likitler ,&n..
29,00TL
0 yorum yapılmış.


JOYETECH TOB - Tobacco 30ml
Kazanç 29 Para Puan
JOYETECH TOB - Tobacco  30ml , Joyetech firmasının ürettiği saf tütün aromalı likit ,  tütün tatlarını arıyorsanız bu likite bayılacaksınız,  Güçlü tütün aroması ve eşsiz boğaza vurumu ile Joyetech kalitesinin elektronik sigara kullanıcılarına sunduğu likitler , Size mü..
29,00TL
1 yorum yapılmış.


Joyetech USA Mix -Tütün 30ml ,   Joyetech firmasının ürettiği Marlboro tütün aromalı likit ,  tütün tatlarını arıyorsanız bu likite bayılacaksınız,  Güçlü tütün aroması ve eşsiz boğaza vurumu ile Joyetech kalitesinin elektronik sigara kullanıcılarına sunduğu likitler , Size ..
29,00TL
3 yorum yapılmış.


Joyetech WMEL - Karpuz aroması...   Joyetech E-Likitler Joyetech Likit  & Aroma şirketi, ağırlıklı olarak yeni lezzetler ve daha kaliteli sıvılar üretmek amacıyla Aralık 2012'de kurulmuştur.  Profesyonel ve tecrübeli bir ekibe sahip olan firmamız, yüksek teknolojiy..
29,00TL
0 yorum yapılmış.


İletişim
 • Y.içi kargo Çekmeköy Şube
 • 539 824 30 30
  Elden teslim ve Kapıda Ödeme Yoktur
 • admin@esigaraal.com
  #
Şu anda bu ürün stoklarımızda yoktur. Ürün geldiğinde haber almak için aşağıdaki bilgileri doldurunuz..

İsim
Mail