JOYETECH
Hoşgeldin ziyaretçi giriş yapın ya da kayıt olun.
Alışveriş sepetiniz boş!
Filtreleme
 • Fiyat
  TL - TL
 • Marka
  0
 • Nikotin miktarı
  0
  0
  0
  0
  0
JOYETECH

JOYETECH in 2014 yazında lanse edip İtalya’da ürettirdiği yeni seri elektronik sigara likitler . Güçlü tütün aroması ve eşsiz boğaza vurumu ile Joyetech kalitesinin elektronik sigara kullanıcılarına sunduğu en yeni versiyonu iki farklı aroma ile karşınızda. İtalyan aromalarının kalitesi bu elektronik sigara likiti ile kendini farkettiriyor. Size mükemmel bir içim zevki ile elektronik sigara kullanırken sigarayı asla aratmayacak tatlar.

Joyetech likitler 2017 tarihlidir. %50 vg , %50 VG dir.

30 ml Ürün üzerinde yazan Production date - üretim tarihidir : 06. 2015 - Haziran 2015 üretimi anlamına gelir, son kullanım Haziran 2017 dır.

Göster:
Sırala:
Görünüm: ListeTablo
JOYETECH Cherry - Kiraz 30ml
Kazanç 33 Para Puan
JOYETECH 30ml Cherry - Kiraz aromalı    Joyetech firmasının ürettiği kiraz  aromalı likit , meyveli  tütün tatlarını arıyorsanız bu likite bayılacaksınız,  Güçlü tütün aroması ve eşsiz boğaza vurumu ile Joyetech kalitesinin elektronik sigara kullanıcılarına sunduğu liki..
32,90TL
0 yorum yapılmış.


Joyetech Chocolate -Çikolata 30ml,  Joyetech firmasının ürettiği Çikolata aromalı likit ,  Güçlü  aroması ve eşsiz boğaza vurumu ile Joyetech kalitesinin elektronik sigara kullanıcılarına sunduğu likitler , Size mükemmel bir içim zevki ile elektronik sigara kullanırken sigar..
32,90TL
0 yorum yapılmış.


Joyetech Coffee - Kahve 30ml
Kazanç 33 Para Puan
Joyetech e-likit Kahve aroması... Bildiğiniz, arzuladığınız kapuçino tadının e-likit versiyonu. Tatlı kahve, çikolata ve süt kombinasyonunun mükemmel uyumu. Son derece dengeli, zarif ve hafif bir lezzet.  Joyetech E-Likitler Joyetech Likit  & Aroma şirketi, ağırlıklı olarak yeni..
32,90TL
0 yorum yapılmış.


JOYETECH JY1 30ml
Kazanç 28 Para Puan
JOYETECH - 30ml - JY1 ,   Joyetech firmasının ürettiği 2 likitten ilki ,  tütün tatlarını seviyor ve sert içim arıyorsanız bu likite bayılacaksınız,  İtalya’da üretilen yeni seri elektronik sigara likiti. Güçlü tütün aroması ve eşsiz boğaza vurumu ile Joyetech kalitesinin elektro..
29,00TL
8 yorum yapılmış.


JOYETECH JY2 30ml
Kazanç 28 Para Puan
JOYETECH - 30ml - JY2 ,   Joyetech firmasının ürettiği likitlerden ikincisi , JY1 e göre daha yumuşaktır.   tütün tatlarını seviyor  bu likite bayılacaksınız,  İtalya’da üretilen yeni seri elektronik sigara likiti. Güçlü tütün aroması ve eşsiz boğaza vurumu il..
29,00TL
6 yorum yapılmış.


JOYETECH Kiwi 30ml
Kazanç 33 Para Puan
JOYETECH Kiwi 30ml ,   Joyetech firmasının ürettiği Kiwi meyve tütün aromalı likit ,  tütün tatlarını arıyorsanız bu likite bayılacaksınız,  Güçlü tütün aroması ve eşsiz boğaza vurumu ile Joyetech kalitesinin elektronik sigara kullanıcılarına sunduğu likitler , Size mük..
32,90TL
1 yorum yapılmış.


Joyetech Raspberry -Böğürtlen 30ml likit , Size mükemmel bir içim zevki ile elektronik sigara kullanırken sigarayı asla aratmayacak bi tat. Standart tütün aromalarının güzel bir karışımından oluşan bu esigara likiti 30 ml lik plastik ve iğne uçlu şişelerde kilitli kapak ve soğuk damga..
32,90TL
0 yorum yapılmış.


Joyetech Strawberry -Çilek 30ml  likit , Size mükemmel bir içim zevki ile elektronik sigara kullanırken sigarayı asla aratmayacak bi tat. Standart tütün aromalarının güzel bir karışımından oluşan bu esigara likiti 30 ml lik plastik ve iğne uçlu şişelerde kilitli kapak ve soğuk da..
32,90TL
0 yorum yapılmış.


JOYETECH TOB - Tobacco 30ml
Kazanç 33 Para Puan
JOYETECH TOB - Tobacco  30ml , Joyetech firmasının ürettiği saf tütün aromalı likit ,  tütün tatlarını arıyorsanız bu likite bayılacaksınız,  Güçlü tütün aroması ve eşsiz boğaza vurumu ile Joyetech kalitesinin elektronik sigara kullanıcılarına sunduğu likitler , Size mü..
32,90TL
0 yorum yapılmış.


Joyetech USA Mix -Tütün 30ml ,   Joyetech firmasının ürettiği Marlboro tütün aromalı likit ,  tütün tatlarını arıyorsanız bu likite bayılacaksınız,  Güçlü tütün aroması ve eşsiz boğaza vurumu ile Joyetech kalitesinin elektronik sigara kullanıcılarına sunduğu likitler , Size ..
32,90TL
3 yorum yapılmış.


İletişim
Şu anda bu ürün stoklarımızda yoktur. Ürün geldiğinde haber almak için aşağıdaki bilgileri doldurunuz..

İsim
Mail