Natura -HEXOcell
Hoşgeldin ziyaretçi giriş yapın ya da kayıt olun.
Alışveriş sepetiniz boş!
Filtreleme
 • Fiyat
  TL - TL
 • Marka
  0
  0
 • Nikotin miktarı
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
Natura -HEXOcell
Natura -HEXOcell

Natura likitler 2017 - 2018 son kullanım tarihlidir.  Yeni paketleme 30 ml Bisphenol A içermeyen gıda tüzüğüne uygun plastik şişe, çeşide göre mavi veya beyaz kapak. Çift katlı kilitli kapak sistemi mevcuttur, üst kapak döner ama alk kapak ilk siz açacağınız şekilde kilitlidir. Ayrıntılı Bilgi için :  http://tr.naturaliquids.gr/  

Göster:
Sırala:
Görünüm: ListeTablo
Natura BABA'S BOUNTY
Kazanç 20 Para Puan
Hexocell Natura BABA'S BOUNTY - bambaşka bir  tütün aroması , Hexocell - Natura kalitesi ile yeni bir ürün,  tüm likitler resimde görülen orijinal paketlemesi ile 30 ml , ortalama bir kullanıcı için 2 - 3 hafta yetecektir. Hexocell Natura  E-Likit 30 ml ..
20,00TL
14 yorum yapılmış.


Natura Banana - Muz VG
Kazanç 20 Para Puan
Natura Banana - Muz  VG meyve aromalı likit , muz tadını yeniden keşfet,   tüm likitler resimde görülen orijinal paketlemesi ile 30 ml , ortalama bir kullanıcı için 2 - 3 hafta yetecektir. Yeni paketleme plastik şişelerdedir.  Hexocell Natura    E-Likit 30 ml &n..
20,00TL
5 yorum yapılmış.


Natura BubbleGum - Sakız
Kazanç 20 Para Puan
Hexocell Natura BubleGum - Sakız aroması,tütün tadından sıkılanlara Naura kalitesinde bir ürün daha, sakız tadının ferahlığı ile...   tüm likitler resimde görülen orijinal paketlemesi ile 30 ml , ortalama bir kullanıcı için 2 - 3 hafta yetecektir. Hexocell Natura  E-Likit..
20,00TL
2 yorum yapılmış.


Hexocell Natura Cappuccino  Sütlü Kahve aromalı  likit ,   tüm likitler resimde görülen orijinal paketlemesi ile 30 ml , ortalama bir kullanıcı için 2 - 3 hafta yetecektir. Hexocell Natura  E-Likit 30 ml     - Yüksek kalitede özel üretim - Özel damlal..
20,00TL
3 yorum yapılmış.


Natura Cherry Lips - Kiraz
Kazanç 20 Para Puan
Natura Cherry Lips - Kiraz  aromalı   likit ,   tüm likitler resimde görülen orijinal paketlemesi ile 30 ml , ortalama bir kullanıcı için 2 - 3 hafta yetecektir. Hexocell Natura  E-Likit 30 ml %100   - Yüksek kalitede özel üretim - Özel damlalıklı UV korumalı..
20,00TL
1 yorum yapılmış.


Hexocell Natura TARÇINLI KURABİYE ( CINNAMON COOKIES ) aroması , annenizin yaptığı kurabiye tadı damağınızda, dikkat etrafa yayılan tarçınlı kokusu ile esigaranıza talep gelebilir,   tüm likitler resimde görülen orijinal paketlemesi ile 30 ml , ortalama bir kullanıcı için 2 - 3 hafta ..
20,00TL
4 yorum yapılmış.


Natura Cool Mint - Nane serinliği, sıcak günler için  harika bir  likit ,  tüm likitler  30 ml , ortalama bir kullanıcı için 2 - 3 hafta yetecektir. Natura yeni paketlemesi Plastijk şişelerdedir. v Hexocell Natura E-Likit 30 ml     - Yüksek kal..
20,00TL
6 yorum yapılmış.


Hexocell Natura Cuban Supreme   VG - tütün , Kuba cigar tadını esigaranızda hissedin,   tüm likitler resimde görülen orijinal paketlemesi ile 30 ml , ortalama bir kullanıcı için 2 - 3 hafta yetecektir. Hexocell Natura  E-Likit 30 ml VG   - Yüksek kalitede özel üre..
20,00TL
0 yorum yapılmış.


Natura Hazelnut - Fındık VG
Kazanç 20 Para Puan
Hexocell Natura Hazelnut - Fındık   VG - Hazelnut - Fındık aromalı  likit ,   tüm likitler resimde görülen orijinal paketlemesi ile 30 ml , ortalama bir kullanıcı için 2 - 3 hafta yetecektir. Hexocell Natura  E-Likit 30 ml   VG   - Yüksek kalitede özel üretim..
20,00TL
2 yorum yapılmış.


Natura Lemon -Limon
Kazanç 20 Para Puan
Natura Lemon -Limon hafif limon aromalı bir limon -tütün  , yumusak içimli ferahlatıcı ve unutulmayacak  kalitede bir tat,  tüm likitler resimde görülen orijinal paketlemesi ile 30 ml , ortalama bir kullanıcı için 2 - 3 hafta yetecektir. Hexocell Natura  E-..
20,00TL
1 yorum yapılmış.


Natura Maxboro - Marlboro VG
Kazanç 20 Para Puan
Hexocell Natura Maxxboro - malboro tütün aromalı likit ,   tüm likitler resimde görülen orijinal paketlemesi ile 30 ml , ortalama bir kullanıcı için 2 - 3 hafta yetecektir. Hexocell Natura Maxxboro E-Likit 30 ml   - Yüksek kalitede özel üretim - Özel damlalıklı UV k..
20,00TL
13 yorum yapılmış.


Natura MOJITO STRAWBERRY- Çilek koktely aroması , Hexocell - Natura kalitesi ile yeni bir ürün,  tüm likitler resimde görülen orijinal paketlemesi ile 30 ml , ortalama bir kullanıcı için 2 - 3 hafta yetecektir. Hexocell Natura  E-Likit 30 ml   - Yüksek kalitede özel ür..
20,00TL
1 yorum yapılmış.


Natura Mojito-Lime-Misket Limonu Kokteli ve tonik ferahlığı birarada ,  ferahlatıcı ,harika bir  likit ,  tüm likitler  30 ml , ortalama bir kullanıcı için 2 - 3 hafta yetecektir. Natura yeni paketlemesi Plastijk şişelerdedir. v Hexocell Natura E-Likit 30 ml &nb..
20,00TL
0 yorum yapılmış.


Hexocell Natura Şeftali - Kayısı - aromalı Nikotinsiz likit ,   tüm likitler resimde görülen orijinal paketlemesi ile 30 ml , ortalama bir kullanıcı için 2 - 3 hafta yetecektir. Hexocell Natura Camel E-Likit 30 ml     - Yüksek kalitede özel üretim - Özel damlalıklı ..
20,00TL
2 yorum yapılmış.


Natura Strawberry- Çilek VG
Kazanç 20 Para Puan
Hexocell Natura Çilek  aromalı likit ,   tüm likitler resimde görülen orijinal paketlemesi ile 30 ml , ortalama bir kullanıcı için 2 - 3 hafta yetecektir. Hexocell Natura  E-Likit 30 ml  VG   - Yüksek kalitede özel üretim - Özel damlalıklı UV korumalı cam şişe ..
20,00TL
0 yorum yapılmış.


Natura Sunrise Fantasy -Karışık Meyve aromalı likit ,  citron- çilek ve ekşi meyveler ile tatlandırılmış bir karışım, gündoğumu dinginliği ve ferahlığı ile mükemmel duman. Tüm likitler resimde görülen orijinal paketlemesi ile 30 ml , ortalama bir kullanıcı için 2 - 3 hafta yetecektir...
20,00TL
0 yorum yapılmış.


Natura Tiramisu -Tatlı
Kazanç 20 Para Puan
Natura Tiramisu -Tatlı , Karamel, vanilya, bildiğiniz Tiramisu...   Hexocell - Natura kalitesi ile yeni bir ürün,  (0 mg Cam şişededir) tüm likitler resimde görülen orijinal paketlemesi ile 30 ml , ortalama bir kullanıcı için 2 - 3 hafta yetecektir. Hexocell Natura  ..
20,00TL
3 yorum yapılmış.


Natura Virginia - tütün -VG
Kazanç 20 Para Puan
Hexocell Natura Virginia - pipo aromatik  tütün aroması ,   tüm likitler resimde görülen orijinal paketlemesi ile 30 ml , ortalama bir kullanıcı için 2 - 3 hafta yetecektir. Hexocell Natura   E-Likit 30 ml   - Yüksek kalitede özel üretim - Özel d..
20,00TL
5 yorum yapılmış.


İletişim
Şu anda bu ürün stoklarımızda yoktur. Ürün geldiğinde haber almak için aşağıdaki bilgileri doldurunuz..

İsim
Mail