Natura -HEXOcell
Hoşgeldin ziyaretçi giriş yapın ya da kayıt olun.
Alışveriş sepetiniz boş!
Filtreleme
 • Fiyat
  TL - TL
 • Marka
  0
  0
 • Nikotin miktarı
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
Natura -HEXOcell
Natura -HEXOcell

Natura likitler 2017 - 2018 son kullanım tarihlidir.  Yeni paketleme 30 ml Bisphenol A içermeyen gıda tüzüğüne uygun plastik şişe, çeşide göre mavi veya beyaz kapak. Çift katlı kilitli kapak sistemi mevcuttur, üst kapak döner ama alk kapak ilk siz açacağınız şekilde kilitlidir. Ayrıntılı Bilgi için :  http://tr.naturaliquids.gr/  

Göster:
Sırala:
Görünüm: ListeTablo
HEXOcell - nbase - Nikotin , kendi likittinizi yapmak veya nikotin oranını sertleştirmek veya ayarlamak için kullanılabilecek , aromasız nikotin..  Hexocell  n-base 30 ml / 250 ml / 500 ml    - Yüksek kalitede özel üretim - Özel damlalıklı UV kor..
22,00TL
3 yorum yapılmış.


Hexocell Natura Cappuccino  Sütlü Kahve aromalı  likit ,   tüm likitler resimde görülen orijinal paketlemesi ile 30 ml , ortalama bir kullanıcı için 2 - 3 hafta yetecektir. Hexocell Natura  E-Likit 30 ml     - Yüksek kalitede özel üretim - Özel damlal..
20,00TL
3 yorum yapılmış.


Natura Caramel - Karamel VG , muhteşen Karamel aroması ,   tüm likitler resimde görülen orijinal paketlemesi ile 30 ml , ortalama bir kullanıcı için 2 - 3 hafta yetecektir. Hexocell Natura   E-Likit 30 ml  VG   - Yüksek kalitede özel üretim - Özel dam..
20,00TL
2 yorum yapılmış.


Natura Cherry Lips - Kiraz  aromalı   likit ,   tüm likitler resimde görülen orijinal paketlemesi ile 30 ml , ortalama bir kullanıcı için 2 - 3 hafta yetecektir. Hexocell Natura  E-Likit 30 ml %100   - Yüksek kalitede özel üretim - Özel damlalıklı UV korumalı..
20,00TL
1 yorum yapılmış.


Natura Java  - Java Endonezya'nın Cava adasında yetişen kahve türüdür. Diğer kahvelere göre rengi koyudur. Kahve meraklılarının peşinde koştuğu bir tat ,   tüm likitler  30 ml , ortalama bir kullanıcı için 2 - 3 hafta yetecektir. Natura yeni paketlemesi Plastijk şi..
20,00TL
0 yorum yapılmış.


Hexocell Natura Cuban Supreme   VG - tütün , Kuba cigar tadını esigaranızda hissedin,   tüm likitler resimde görülen orijinal paketlemesi ile 30 ml , ortalama bir kullanıcı için 2 - 3 hafta yetecektir. Hexocell Natura  E-Likit 30 ml VG   - Yüksek kalitede özel üre..
20,00TL
0 yorum yapılmış.


Natura Double Apple- çift elma ,   tüm likitler resimde görülen orijinal paketlemesi ile 30 ml , ortalama bir kullanıcı için 2 - 3 hafta yetecektir. Hexocell Natura Camel E-Likit 30 ml     - Yüksek kalitede özel üretim - Özel damlalıklı UV korumalı şişe  - T..
20,00TL
1 yorum yapılmış.


Natura  FOREST FRUIT MIX - Orman meyveleri .. Hexocell - Natura kalitesi ile yeni bir ürün,  tüm likitler resimde görülen orijinal paketlemesi ile 30 ml , ortalama bir kullanıcı için 2 - 3 hafta yetecektir. Hexocell Natura  E-Likit 30 ml   - Yüksek kalitede ö..
20,00TL
3 yorum yapılmış.


Hexocell Natura Hazelnut - Fındık   VG - Hazelnut - Fındık aromalı  likit ,   tüm likitler resimde görülen orijinal paketlemesi ile 30 ml , ortalama bir kullanıcı için 2 - 3 hafta yetecektir. Hexocell Natura  E-Likit 30 ml   VG   - Yüksek kalitede özel üretim..
20,00TL
2 yorum yapılmış.


Natura Lemon -Limon hafif limon aromalı bir limon -tütün  , yumusak içimli ferahlatıcı ve unutulmayacak  kalitede bir tat,  tüm likitler resimde görülen orijinal paketlemesi ile 30 ml , ortalama bir kullanıcı için 2 - 3 hafta yetecektir. Hexocell Natura  E-..
20,00TL
1 yorum yapılmış.


Hexocell Natura Maxxboro - malboro tütün aromalı likit ,   tüm likitler resimde görülen orijinal paketlemesi ile 30 ml , ortalama bir kullanıcı için 2 - 3 hafta yetecektir. Hexocell Natura Maxxboro E-Likit 30 ml   - Yüksek kalitede özel üretim - Özel damlalıklı UV k..
20,00TL
14 yorum yapılmış.


Natura MOJITO STRAWBERRY- Çilek koktely aroması , Hexocell - Natura kalitesi ile yeni bir ürün,  tüm likitler resimde görülen orijinal paketlemesi ile 30 ml , ortalama bir kullanıcı için 2 - 3 hafta yetecektir. Hexocell Natura  E-Likit 30 ml   - Yüksek kalitede özel ür..
20,00TL
1 yorum yapılmış.


Natura Mojito-Lime-Misket Limonu Kokteli ve tonik ferahlığı birarada ,  ferahlatıcı ,harika bir  likit ,  tüm likitler  30 ml , ortalama bir kullanıcı için 2 - 3 hafta yetecektir. Natura yeni paketlemesi Plastijk şişelerdedir. v Hexocell Natura E-Likit 30 ml &nb..
20,00TL
0 yorum yapılmış.


Hexocell Natura Şeftali - Kayısı - aromalı Nikotinsiz likit ,   tüm likitler resimde görülen orijinal paketlemesi ile 30 ml , ortalama bir kullanıcı için 2 - 3 hafta yetecektir. Hexocell Natura Camel E-Likit 30 ml     - Yüksek kalitede özel üretim - Özel damlalıklı ..
20,00TL
2 yorum yapılmış.


Hexocell Natura Red Bull -enerji içeceği aromalı  likit ,   tüm likitler resimde görülen orijinal paketlemesi ile 30 ml , ortalama bir kullanıcı için 2 - 3 hafta yetecektir. Hexocell Natura   E-Likit 30 ml  VG   - Yüksek kalitede özel üretim - Özel damlalı..
20,00TL
0 yorum yapılmış.


Hexocell Natura RY6 - ünlü Tribeca tadında - yepyeni bir karamelli tütün aroması , yumulak içimli sigarayı aratmayacak  bir ürün,  tüm likitler resimde görülen orijinal paketlemesi ile 30 ml , ortalama bir kullanıcı için 2 - 3 hafta yetecektir. Hexocell Natura  ..
20,00TL
7 yorum yapılmış.


Hexocell  Natura Sweet Melon -Tatlı Kavun aromalı  bir  tütün  , yumusak içimli etrafınızı tatlı kokusu ile saracak bir aroma,  tüm likitler resimde görülen orijinal paketlemesi ile 30 ml , ortalama bir kullanıcı için 2 - 3 hafta yetecektir. Hexocell Natura ..
20,00TL
2 yorum yapılmış.


Natura Tiramisu -Tatlı , Karamel, vanilya, bildiğiniz Tiramisu...   Hexocell - Natura kalitesi ile yeni bir ürün,  (0 mg Cam şişededir) tüm likitler resimde görülen orijinal paketlemesi ile 30 ml , ortalama bir kullanıcı için 2 - 3 hafta yetecektir. Hexocell Natura  ..
20,00TL
3 yorum yapılmış.


Hexocell Natura Virginia - pipo aromatik  tütün aroması ,   tüm likitler resimde görülen orijinal paketlemesi ile 30 ml , ortalama bir kullanıcı için 2 - 3 hafta yetecektir. Hexocell Natura   E-Likit 30 ml   - Yüksek kalitede özel üretim - Özel d..
20,00TL
5 yorum yapılmış.


İletişim
Şu anda bu ürün stoklarımızda yoktur. Ürün geldiğinde haber almak için aşağıdaki bilgileri doldurunuz..

İsim
Mail