Natura -HEXOcell
Hoşgeldin ziyaretçi giriş yapın ya da kayıt olun.
Alışveriş sepetiniz boş!
Filtreleme
 • Fiyat
  TL - TL
 • Marka
  0
  0
 • Nikotin miktarı
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
Natura -HEXOcell
Natura -HEXOcell

Natura likitler 2018 - 2020  son kullanım tarihlidir.  Yeni paketleme 30 ml Bisphenol A içermeyen gıda tüzüğüne uygun plastik şişe, çeşide göre mavi / beyaz kapak. Çift katlı kilitli kapak sistemi mevcuttur, üst kapak döner ama alt kapak ilk siz açacağınız şekilde şişe üzerindeki halkaya kilitlidir. Ayrıntılı Bilgi için :  http://tr.naturaliquids.gr/  

Piyasada çok fazla sahte natura bulunmaktadır,  sitesinden 16 hane seri no ile elinizdeki likit çeşidi ve nikotin oranını kontrol ediniz : http://www.hexocell.com/verify   

Göster:
Sırala:
Görünüm: ListeTablo
Natura 7 Foglie -Tütün aromalı likit , tüm likitler resimde görülen orijinal paketlemesi ile 30 ml , ortalama bir kullanıcı için 2 - 3 hafta yetecektir. Hexocell Natura %30 PG / 65 VG ..    E-Likit 30 ml     - Yüksek kalitede özel üretim - Özel damlalıklı ..
23,00TL
2 yorum yapılmış.


Hexocell Natura BABA'S BOUNTY - bambaşka bir  tütün aroması , Hexocell - Natura kalitesi ile yeni bir ürün,  tüm likitler resimde görülen orijinal paketlemesi ile 30 ml , ortalama bir kullanıcı için 2 - 3 hafta yetecektir. Hexocell Natura  E-Likit 30 ml ..
23,00TL
20 yorum yapılmış.


Hexocell Natura BubleGum - Sakız aroması,tütün tadından sıkılanlara Naura kalitesinde bir ürün daha, sakız tadının ferahlığı ile...   tüm likitler resimde görülen orijinal paketlemesi ile 30 ml , ortalama bir kullanıcı için 2 - 3 hafta yetecektir. Hexocell Natura  E-Likit..
23,00TL
2 yorum yapılmış.


Hexocell Natura Cappuccino  Sütlü Kahve aromalı  likit ,   tüm likitler resimde görülen orijinal paketlemesi ile 10 ml   Hexocell Natura  E-Likit 10 ml     - Yüksek kalitede özel üretim - Özel damlalıklı UV korumalı cam şişe  - Tüm e..
14,90TL
0 yorum yapılmış.


Hexocell Natura Cappuccino  Sütlü Kahve aromalı  likit ,   tüm likitler resimde görülen orijinal paketlemesi ile 30 ml , ortalama bir kullanıcı için 2 - 3 hafta yetecektir. Hexocell Natura  E-Likit 30 ml     - Yüksek kalitede özel üretim - Özel damlal..
23,00TL
3 yorum yapılmış.


Natura Caramel - Karamel VG , muhteşen Karamel aroması ,   tüm likitler resimde görülen orijinal paketlemesi ile 10 ml  Hexocell Natura   E-Likit 10 ml  VG   - Yüksek kalitede özel üretim - Özel damlalıklı UV korumalı şişe  - Tüm ele..
14,90TL
0 yorum yapılmış.


Hexocell Natura Cherry -Kiraz  aromalı   likit ,   tüm likitler resimde görülen orijinal paketlemesi ile 10 ml  Hexocell Natura  E-Likit 10 ml VG   - Yüksek kalitede özel üretim - Özel damlalıklı UV korumalı cam şişe  - Tüm elektronik sigara kartuş..
14,90TL
1 yorum yapılmış.


Hexocell Natura TARÇIN( CINNAMON ) aroması , annenizin yaptığı kurabiyeler gibi tadı damağınızda, dikkat etrafa yayılan tarçınlı kokusu ile esigaranıza talep gelebilir,   tüm likitler  orijinal paketlemesi ile 10 ml. Hexocell Natura  E-Likit 10 ml   - Yü..
14,90TL
0 yorum yapılmış.


Hexocell Natura Cuban Supreme   VG - tütün , Kuba cigar tadını esigaranızda hissedin,   tüm likitler resimde görülen orijinal paketlemesi ile 10 ml  Hexocell Natura %65 VG %30 PG  E-Likit 10 ml VG   - Yüksek kalitede özel üretim - Özel damlalıklı UV koruma..
14,90TL
0 yorum yapılmış.


Natura  FOREST FRUIT MIX - Orman meyveleri Natura FOREST Berriez - Orman meyveleri 10 ml Hexocell Natura  E-Likit 10 ml   - Yüksek kalitede özel üretim - Özel damlalıklı UV korumalı şişe  - Tüm elektronik sigara kartuşlarına uyumlu dolum sıvısıdır. ..
14,90TL
0 yorum yapılmış.


Natura Forest Lemonz -Limon,  hafif limon aromalı bir likit , yumusak içimli ferahlatıcı ve unutulmayacak  kalitede bir tat,  tüm likitler resimde görülen orijinal paketlemesi ile 10 ml  Hexocell Natura  E-Likit 10 ml   - Yüksek kalitede ö..
14,90TL
0 yorum yapılmış.


Natura FOREST Peachez - Şeftali 10 ml ,   Hexocell Natura  E-Likit 10 ml   - Yüksek kalitede özel üretim - Özel damlalıklı UV korumalı şişe  - Tüm elektronik sigara kartuşlarına uyumlu dolum sıvısıdır. - Sigara bırakmada büyük role sahip çeşit..
14,90TL
0 yorum yapılmış.


Hexocell Natura Green Apple- Yeşil Elma likit ,   tüm likitler resimde görülen orijinal paketlemesi ile 30 ml , ortalama bir kullanıcı için 2 - 3 hafta yetecektir. Hexocell Natura Camel E-Likit 30 ml     - Yüksek kalitede özel üretim - Özel damlalıklı UV korumalı şi..
23,00TL
11 yorum yapılmış.


Hexocell Natura Manhattan - yepyeni bir aroma - keşfetmeye hazır, isim babası Woody Allen Manhattan filmi... , tüm likitler resimde görülen orijinal paketlemesi ile 30 ml , ortalama bir kullanıcı için 2 - 3 hafta yetecektir. Yeni şişe..  Hexocell Natura  E-..
23,00TL
5 yorum yapılmış.


Hexocell Natura Maxxboro - malboro tütün aromalı likit ,   tüm likitler resimde görülen orijinal paketlemesi ile 30 ml , ortalama bir kullanıcı için 2 - 3 hafta yetecektir. Dikkat : İstediğiniz nikotin oranı stoklarda yok ise : Likitler biribiri ile karıştırılabilir, bu şekilde ..
23,00TL
24 yorum yapılmış.


Hexocell Natura Maxxboro - malboro tütün aromalı likit ,  Nikotinsiz. tüm likitler resimde görülen orijinal paketlemesi ile 30 ml , ortalama bir kullanıcı için 2 - 3 hafta yetecektir. http://www.hexocell.com/verify  sitesinden likitlerimizin orijinalliği sorgulanabilir. Natura..
15,00TL
0 yorum yapılmış.


Hexocell Natura Şeftali - Kayısı - aromalı Nikotinsiz likit ,   tüm likitler resimde görülen orijinal paketlemesi ile 30 ml , ortalama bir kullanıcı için 2 - 3 hafta yetecektir. Hexocell Natura Camel E-Likit 30 ml     - Yüksek kalitede özel üretim - Özel damlalıklı ..
23,00TL
2 yorum yapılmış.


Hexocell Natura RY4  -0mg -tütün nikotinsiz , hafif vanilya ve karamel dokunuşu ile efsane tütün aromalı likit ,   tüm likitler resimde görülen orijinal paketlemesi ile 30 ml , ortalama bir kullanıcı için 2 - 3 hafta yetecektir. Hexocell Natura    E-Likit 30 ml  ..
23,00TL
5 yorum yapılmış.


Hexocell Natura RY6 - ünlü Tribeca tadında - yepyeni bir karamelli tütün aroması , yumulak içimli sigarayı aratmayacak  bir ürün,  tüm likitler orijinal paketlemesi ile 10 ml   Hexocell Natura  E-Likit 10 ml   - Yüksek kalitede özel üretim..
14,90TL
0 yorum yapılmış.


Hexocell Natura Çilek  aromalı likit ,   tüm likitler resimde görülen orijinal paketlemesi ile 30 ml , ortalama bir kullanıcı için 2 - 3 hafta yetecektir. Hexocell Natura  E-Likit 30 ml  VG   - Yüksek kalitede özel üretim - Özel damlalıklı UV korumalı cam şişe ..
23,00TL
0 yorum yapılmış.


Hexocell  Natura Sweet Melon -Tatlı Kavun aromalı  bir  tütün  , yumusak içimli etrafınızı tatlı kokusu ile saracak bir aroma,  tüm likitler resimde görülen orijinal paketlemesi ile 10 ml   Hexocell Natura  E-Likit 10 ml   - Yüks..
14,90TL
2 yorum yapılmış.


Hexocell  Natura Sweet Melon -Tatlı Kavun aromalı  bir  tütün  , yumusak içimli etrafınızı tatlı kokusu ile saracak bir aroma,  tüm likitler resimde görülen orijinal paketlemesi ile 30 ml , ortalama bir kullanıcı için 2 - 3 hafta yetecektir. Hexocell Natura ..
23,00TL
2 yorum yapılmış.


Hexocell Natura Vanilya aromalı likit ,   tüm likitler resimde görülen orijinal paketlemesi ile 10 ml. Hexocell Natura  E-Likit 10 ml  VG   - Yüksek kalitede özel üretim - Özel damlalıklı UV korumalı şişe  - Tüm elektronik sigara kartuşla..
14,90TL
0 yorum yapılmış.


Hexocell Natura Virginia - pipo aromatik  tütün aroması ,   tüm likitler resimde görülen orijinal paketlemesi ile 30 ml , ortalama bir kullanıcı için 2 - 3 hafta yetecektir. Hexocell Natura   E-Likit 30 ml   - Yüksek kalitede özel üretim - Özel d..
23,00TL
9 yorum yapılmış.


İletişim
 • Y.içi kargo Çekmeköy Şube
 • 539 824 30 30
  Elden teslim ve Kapıda Ödeme Yoktur
 • admin@esigaraal.com
  #
Şu anda bu ürün stoklarımızda yoktur. Ürün geldiğinde haber almak için aşağıdaki bilgileri doldurunuz..

İsim
Mail