Natura -HEXOcell
Hoşgeldin ziyaretçi giriş yapın ya da kayıt olun.
Alışveriş sepetiniz boş!
Filtreleme
 • Fiyat
  TL - TL
 • Marka
  0
  0
 • Nikotin miktarı
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
Natura -HEXOcell
Natura -HEXOcell

Natura likitler   2018 son kullanım tarihlidir.  Yeni paketleme 30 ml Bisphenol A içermeyen gıda tüzüğüne uygun plastik şişe, çeşide göre mavi / beyaz kapak. Çift katlı kilitli kapak sistemi mevcuttur, üst kapak döner ama alk kapak ilk siz açacağınız şekilde kilitlidir. Ayrıntılı Bilgi için :  http://tr.naturaliquids.gr/  

Dikkat :  Hexocell / Natura son 3 ayda birkaç değişiklik yapıyor , önce şişelere 16 haneli kod eklendil, sitesinden orijinalliği kontrol edilebiliyor, 2 etapta kutular değişti, son kutular eskiye göre az uzun, kabartma amblemli, ve şişelerde 16 hane kod var kontrol edilebiliyor, ama maalesef fabrika sevkiyatlarında stok durumuna göre hala eski şekilde yapılan ürünler de var, mesela manhattan - sweet melon 9mg- babas 9mg - 7 foggie - maxboro 6mg komple kabartmalı yeni kutu - şişede 16 hane kod dahil yeni şekilde, fakat örnek olarak maxboro 3 -9 , babas 3mg , sweet melon 6mg vs kutu eski ama şişede 16 haneli kontrol edilebilir kod ile geldi, yine örnek olarak toscana likit eski kutu eski kontrol edilemeyen 10 hane batch kod ile geldi , bu sebeple şu an stoklar fabrikada da bizde de karışık bir standart taşıyor, zamanla hepsi standart olacaktır, eski formattakilerin bile son kullanımı 2018 yılıdır.   

Göster:
Sırala:
Görünüm: ListeTablo
Natura 7 Foglie -Tütün aromalı likit , tüm likitler resimde görülen orijinal paketlemesi ile 30 ml , ortalama bir kullanıcı için 2 - 3 hafta yetecektir. Hexocell Natura    E-Likit 30 ml     - Yüksek kalitede özel üretim - Özel damlalıklı UV korumalı ş..
20,00TL
2 yorum yapılmış.


Hexocell Natura BABA'S BOUNTY - bambaşka bir  tütün aroması , Hexocell - Natura kalitesi ile yeni bir ürün,  tüm likitler resimde görülen orijinal paketlemesi ile 30 ml , ortalama bir kullanıcı için 2 - 3 hafta yetecektir. Hexocell Natura  E-Likit 30 ml ..
20,00TL
14 yorum yapılmış.


Natura Banana - Muz  VG meyve aromalı likit , muz tadını yeniden keşfet,   tüm likitler resimde görülen orijinal paketlemesi ile 30 ml , ortalama bir kullanıcı için 2 - 3 hafta yetecektir. Yeni paketleme plastik şişelerdedir.  Hexocell Natura    E-Likit 30 ml &n..
20,00TL
5 yorum yapılmış.


Hexocell Natura BubleGum - Sakız aroması,tütün tadından sıkılanlara Naura kalitesinde bir ürün daha, sakız tadının ferahlığı ile...   tüm likitler resimde görülen orijinal paketlemesi ile 30 ml , ortalama bir kullanıcı için 2 - 3 hafta yetecektir. Hexocell Natura  E-Likit..
20,00TL
2 yorum yapılmış.


Hexocell Natura BURLEY - yalın bir   yaprak tütün aromalı likit ,   tüm likitler resimde görülen orijinal paketlemesi ile 30 ml , ortalama bir kullanıcı için 2 - 3 hafta yetecektir. Hexocell Natura    E-Likit 30 ml  VG   - Yüksek kalitede özel ..
20,00TL
0 yorum yapılmış.


Natura Cherry Lips - Kiraz  aromalı   likit ,   tüm likitler resimde görülen orijinal paketlemesi ile 30 ml , ortalama bir kullanıcı için 2 - 3 hafta yetecektir. Hexocell Natura  E-Likit 30 ml %100   - Yüksek kalitede özel üretim - Özel damlalıklı UV korumalı..
20,00TL
1 yorum yapılmış.


Hexocell Natura Cuban Supreme   VG - tütün , Kuba cigar tadını esigaranızda hissedin,   tüm likitler resimde görülen orijinal paketlemesi ile 30 ml , ortalama bir kullanıcı için 2 - 3 hafta yetecektir. Hexocell Natura  E-Likit 30 ml VG   - Yüksek kalitede özel üre..
20,00TL
1 yorum yapılmış.


Natura Double Apple- çift elma ,   tüm likitler resimde görülen orijinal paketlemesi ile 30 ml , ortalama bir kullanıcı için 2 - 3 hafta yetecektir. Hexocell Natura Camel E-Likit 30 ml     - Yüksek kalitede özel üretim - Özel damlalıklı UV korumalı şişe  - T..
20,00TL
2 yorum yapılmış.


Natura  FOREST FRUIT MIX - Orman meyveleri .. Hexocell - Natura kalitesi ile yeni bir ürün,  tüm likitler resimde görülen orijinal paketlemesi ile 30 ml , ortalama bir kullanıcı için 2 - 3 hafta yetecektir. Hexocell Natura  E-Likit 30 ml   - Yüksek kalitede ö..
20,00TL
3 yorum yapılmış.


Hexocell Natura Green Apple- Yeşil Elma likit ,   tüm likitler resimde görülen orijinal paketlemesi ile 30 ml , ortalama bir kullanıcı için 2 - 3 hafta yetecektir. Hexocell Natura Camel E-Likit 30 ml     - Yüksek kalitede özel üretim - Özel damlalıklı UV korumalı şi..
20,00TL
4 yorum yapılmış.


Hexocell Natura Hazelnut - Fındık   VG - Hazelnut - Fındık aromalı  likit ,   tüm likitler resimde görülen orijinal paketlemesi ile 30 ml , ortalama bir kullanıcı için 2 - 3 hafta yetecektir. Hexocell Natura  E-Likit 30 ml   VG   - Yüksek kalitede özel üretim..
20,00TL
2 yorum yapılmış.


Natura Lemon -Limon hafif limon aromalı bir limon -tütün  , yumusak içimli ferahlatıcı ve unutulmayacak  kalitede bir tat,  tüm likitler resimde görülen orijinal paketlemesi ile 30 ml , ortalama bir kullanıcı için 2 - 3 hafta yetecektir. Hexocell Natura  E-..
20,00TL
1 yorum yapılmış.


Hexocell Natura Manhattan - yepyeni bir aroma - keşfetmeye hazır, isim babası Woody Allen Manhattan filmi... , tüm likitler resimde görülen orijinal paketlemesi ile 30 ml , ortalama bir kullanıcı için 2 - 3 hafta yetecektir. Yeni şişe..  Hexocell Natura  E-..
20,00TL
1 yorum yapılmış.


Hexocell Natura Maxxboro - malboro tütün aromalı likit ,   tüm likitler resimde görülen orijinal paketlemesi ile 30 ml , ortalama bir kullanıcı için 2 - 3 hafta yetecektir. Hexocell Natura Maxxboro E-Likit 30 ml   - Yüksek kalitede özel üretim - Özel damlalıklı UV k..
20,00TL
14 yorum yapılmış.


Natura MOJITO STRAWBERRY- Çilek koktely aroması , Hexocell - Natura kalitesi ile yeni bir ürün,  tüm likitler resimde görülen orijinal paketlemesi ile 30 ml , ortalama bir kullanıcı için 2 - 3 hafta yetecektir. Hexocell Natura  E-Likit 30 ml   - Yüksek kalitede özel ür..
20,00TL
1 yorum yapılmış.


Natura Mojito-Lime-Misket Limonu Kokteli ve tonik ferahlığı birarada ,  ferahlatıcı ,harika bir  likit ,  tüm likitler  30 ml , ortalama bir kullanıcı için 2 - 3 hafta yetecektir. Natura yeni paketlemesi Plastijk şişelerdedir. v Hexocell Natura E-Likit 30 ml &nb..
20,00TL
0 yorum yapılmış.


Hexocell Natura Şeftali - Kayısı - aromalı Nikotinsiz likit ,   tüm likitler resimde görülen orijinal paketlemesi ile 30 ml , ortalama bir kullanıcı için 2 - 3 hafta yetecektir. Hexocell Natura Camel E-Likit 30 ml     - Yüksek kalitede özel üretim - Özel damlalıklı ..
20,00TL
2 yorum yapılmış.


Hexocell Natura Red Bull -enerji içeceği aromalı  likit ,   tüm likitler resimde görülen orijinal paketlemesi ile 30 ml , ortalama bir kullanıcı için 2 - 3 hafta yetecektir. Hexocell Natura   E-Likit 30 ml  VG   - Yüksek kalitede özel üretim - Özel damlalı..
20,00TL
0 yorum yapılmış.


Natura Sunrise Fantasy -Karışık Meyve aromalı likit ,  citron- çilek ve ekşi meyveler ile tatlandırılmış bir karışım, gündoğumu dinginliği ve ferahlığı ile mükemmel duman. Tüm likitler resimde görülen orijinal paketlemesi ile 30 ml , ortalama bir kullanıcı için 2 - 3 hafta yetecektir...
20,00TL
0 yorum yapılmış.


Hexocell  Natura Sweet Melon -Tatlı Kavun aromalı  bir  tütün  , yumusak içimli etrafınızı tatlı kokusu ile saracak bir aroma,  tüm likitler resimde görülen orijinal paketlemesi ile 30 ml , ortalama bir kullanıcı için 2 - 3 hafta yetecektir. Hexocell Natura ..
20,00TL
2 yorum yapılmış.


Natura Toscano Riversa - tütün aromalı  VG  likit ,   tüm likitler resimde görülen orijinal paketlemesi ile 30 ml , ortalama bir kullanıcı için 2 - 3 hafta yetecektir. Hexocell Natura   E-Likit 30 ml   VG   - Yüksek kalitede özel üretim - Özel damlalı..
20,00TL
2 yorum yapılmış.


Hexocell Natura Vanilya aromalı likit ,   tüm likitler resimde görülen orijinal paketlemesi ile 30 ml , ortalama bir kullanıcı için 2 - 3 hafta yetecektir. Hexocell Natura  E-Likit 30 ml %100 VG   - Yüksek kalitede özel üretim - Özel damlalıklı UV korumalı..
20,00TL
3 yorum yapılmış.


Hexocell Natura Vanilya Madagaskar , vanilla aromalı likit ,   tüm likitler resimde görülen orijinal paketlemesi ile 30 ml , ortalama bir kullanıcı için 2 - 3 hafta yetecektir. Hexocell Natura  E-Likit 30 ml %100 VG   - Yüksek kalitede özel üretim - Ö..
20,00TL
0 yorum yapılmış.


Hexocell Natura Virginia - pipo aromatik  tütün aroması ,   tüm likitler resimde görülen orijinal paketlemesi ile 30 ml , ortalama bir kullanıcı için 2 - 3 hafta yetecektir. Hexocell Natura   E-Likit 30 ml   - Yüksek kalitede özel üretim - Özel d..
20,00TL
5 yorum yapılmış.


İletişim
Şu anda bu ürün stoklarımızda yoktur. Ürün geldiğinde haber almak için aşağıdaki bilgileri doldurunuz..

İsim
Mail