Natura -HEXOcell
Hoşgeldin ziyaretçi giriş yapın ya da kayıt olun.
Alışveriş sepetiniz boş!
Filtreleme
 • Fiyat
  TL - TL
 • Marka
  0
  0
 • Nikotin miktarı
  0
  0
  0
  0
Natura -HEXOcell
Natura -HEXOcell

Natura likitler  2018 son kullanım tarihlidir.  Yeni paketleme 30 ml Bisphenol A içermeyen gıda tüzüğüne uygun plastik şişe, çeşide göre mavi / beyaz kapak. Çift katlı kilitli kapak sistemi mevcuttur, üst kapak döner ama alt kapak ilk siz açacağınız şekilde şişe üzerindeki halkaya kilitlidir. Ayrıntılı Bilgi için :  http://tr.naturaliquids.gr/  

Piyasada çok fazla sahte natura bulunmaktadır, şişe üzerindeki etiket orijinale göre soluktur, parlak/kaygan değildir, soluktur ve sitesinden 16 hane seri no ile kontrol edince sahte oldukları anlaşılmaktadır, aldığınız likitlerin orijinalliğini kontrol ediniz : http://www.hexocell.com/verify

Dikkat :  Hexocell / Natura son 3 ayda birkaç değişiklik yapıyor , önce şişelere 16 haneli kod eklendi, sitesinden orijinalliği kontrol edilebiliyor, 2 etapta kutular değişti, son kutular eskiye göre az uzun, kabartma amblemli, ve şişelerde 16 hane kod var kontrol edilebiliyor, ama maalesef fabrika sevkiyatlarında stok durumuna göre hala eski şekilde yapılan ürünler de var, mesela manhattan - sweet melon 9mg- babas 9mg - 7 foggie - maxboro 6mg komple kabartmalı yeni kutu - şişede 16 hane kod dahil yeni şekilde, fakat örnek olarak maxboro 3 -9 , babas 3mg , sweet melon 6mg vs kutu eski ama şişede 16 haneli kontrol edilebilir kod ile geldi, yine örnek olarak toscana likit eski kutu eski kontrol edilemeyen 10 hane batch kod ile geldi , bu sebeple şu an stoklar fabrikada da bizde de karışık bir standart taşıyor, zamanla hepsi standart olacaktır, eski formattakilerin bile son kullanımı 2018 yılıdır. Şu an fabrika lokasyon değişimi sebei ile sevkiyatlarda aksama mevcutur. 

Göster:
Sırala:
Görünüm: ListeTablo
Natura 7 Foglie -Tütün aromalı likit , tüm likitler resimde görülen orijinal paketlemesi ile 30 ml , ortalama bir kullanıcı için 2 - 3 hafta yetecektir. Hexocell Natura %30 PG / 65 VG ..    E-Likit 30 ml     - Yüksek kalitede özel üretim - Özel damlalıklı ..
20,00TL
2 yorum yapılmış.


Hexocell Natura Maxxboro - malboro tütün aromalı likit ,   tüm likitler resimde görülen orijinal paketlemesi ile 30 ml , ortalama bir kullanıcı için 2 - 3 hafta yetecektir. Hexocell Natura Maxxboro E-Likit 30 ml   - Yüksek kalitede özel üretim - Özel damlalıklı UV k..
20,00TL
20 yorum yapılmış.


Hexocell Natura Virginia - pipo aromatik  tütün aroması ,   tüm likitler resimde görülen orijinal paketlemesi ile 30 ml , ortalama bir kullanıcı için 2 - 3 hafta yetecektir. Hexocell Natura   E-Likit 30 ml   - Yüksek kalitede özel üretim - Özel d..
20,00TL
6 yorum yapılmış.


İletişim
 • Y.içi kargo Çekmeköy Şube
 • 539 824 30 30
  Elden teslim ve Kapıda Ödeme Yoktur
 • admin@esigaraal.com
  #
Şu anda bu ürün stoklarımızda yoktur. Ürün geldiğinde haber almak için aşağıdaki bilgileri doldurunuz..

İsim
Mail