Dekang
Hoşgeldin ziyaretçi giriş yapın ya da kayıt olun.
Alışveriş sepetiniz boş!
Filtreleme
 • Fiyat
  TL - TL
 • Marka
  0
 • Nikotin miktarı
  0
Dekang

Dekang likitler son kulllanım tarihleri : 24 /12/ 2017 dir.

Alacağınız likitlerin nikotin miktarına içtiğiniz sigaraya göre karar verilmelidir ( (günlük sigara adediniz) X (sigaranızın nikotin oranı) ) , bu sonucun altına inmeyin.

İlk başta sigara tadına benzer likitlerle başlanmalı, 1 ay kadar sonra karıştırarak  yavaş yavaş isteğe göre meyveli - kahveli likitlere geçilmelidir, yoksa sigaranın ciddi tadını özlersiniz. 

Likitler güneş görmeyen serin bir yerde saklanabilir. 

Göster:
Sırala:
Görünüm: ListeTablo
Dekang Banana - Muz
Kazanç 10 Para Puan
Dikkat son kullanım tarihleri Aralık 2017 dir - Serin ve Güneş görmeyen kapalı kutu içinde muhafaza edilmesi sebebi ile kullanımında bir sakınca yoktur.  Dekang Banana -  Muz  aromalı likit ,  tüm likitler resimde görülen orijinal paketlemesi ile 10 ml , ortalama bir..
Kampanya 9,90TL 14,90TL
2 yorum yapılmış.


Dikkat son kullanım tarihleri Aralık 2017 dir - Serin ve Güneş görmeyen kapalı kutu içinde muhafaza edilir ise kullanımında bir sakınca yoktur.  Dekang Big Ben (yeni adı ile bendon) -  Parliament - tütün aromalı  likit , tüm likitler resimde görülen orijinal pak..
Kampanya 9,90TL 14,90TL
14 yorum yapılmış.


Dekang Mountain Blend- Dunhill
Kazanç 10 Para Puan
Dikkat son kullanım tarihleri Aralık 2017 dir - Serin ve Güneş görmeyen kapalı kutu içinde muhafaza edilmesi sebebi ile kullanımında bir sakınca yoktur.  Dekang Mountain Blend- Dunhill ,  tüm likitler resimde görülen orijinal paketlemesi ile 10 ml , ortalama bir kullanıcı için 1 haft..
Kampanya 9,90TL 14,90TL
1 yorum yapılmış.


Dekang Nipe (French Pipo)
Kazanç 10 Para Puan
Dikkat son kullanım tarihleri Aralık 2017 dir - Serin ve Güneş görmeyen kapalı kutu içinde muhafaza edilir ise kullanımında bir sakınca yoktur.  Dekang Nipe (French Pipo) - tütün aromalı  likit , tüm likitler resimde görülen orijinal 10 ml , ortalama bir kullanıcı için 1 ha..
Kampanya 9,90TL 14,90TL
0 yorum yapılmış.


İletişim
 • Y.içi kargo Çekmeköy Şube
 • 539 824 30 30
  Elden teslim ve Kapıda Ödeme Yoktur
 • admin@esigaraal.com
  #
Şu anda bu ürün stoklarımızda yoktur. Ürün geldiğinde haber almak için aşağıdaki bilgileri doldurunuz..

İsim
Mail