Dekang
Hoşgeldin ziyaretçi giriş yapın ya da kayıt olun.
Alışveriş sepetiniz boş!
Filtreleme
  • Fiyat
    TL - TL
  • Marka
    0
  • Nikotin miktarı
    0
Dekang

Alacağınız likitlerin nikotin miktarına içtiğiniz sigaraya göre karar verilmelidir ( (günlük sigara adediniz) X (sigaranızın nikotin oranı) ) , bu sonucun altına inmeyin.

İlk başta sigara tadına benzer likitlerle başlanmalı, 1 ay kadar sonra karıştırarak  yavaş yavaş isteğe göre meyveli - kahveli likitlere geçilmelidir, yoksa sigaranın ciddi tadını özlersiniz. 

Önemli : Dekang Likit Nikotin seçeneklerinde aski belirtilmedikçe son kullanım 2016 yılı sonudur. Likitler güneş görmeyen serin bir yerde saklanabilir. 

Göster:
Sırala:
Görünüm: ListeTablo
Dekang Candy Floss
Kazanç 10 Para Puan
Dekang Candy Floss - Pamuk şeker aromalı likit, artık büyüdük, pamuk şeker yiyemiyoruz, ama neden likitini tüketmeyelim ?   tüm likitler resimde görülen orijinal paketlemesi ile 10 ml , ortalama bir kullanıcı için 1 hafta yetecektir. Dekang Silver Label E-Likit 10 ml   -..
9,90TL
0 yorum yapılmış.


Dekang Pineapple - Ananas
Kazanç 8 Para Puan
Dekang Ice  Pineapple - Ananas aromalı likit ,   tüm likitler resimde görülen orijinal paketlemesi ile 10 ml , ortalama bir kullanıcı için 1 hafta yetecektir. Dekang Silver Label E-Likit 10 ml   - Yüksek kalitede özel üretim - Özel iğneli kapak UV korumalı ..
7,50TL
0 yorum yapılmış.


İletişim
Şu anda bu ürün stoklarımızda yoktur. Ürün geldiğinde haber almak için aşağıdaki bilgileri doldurunuz..

İsim
Mail