HALO
Hoşgeldin ziyaretçi giriş yapın ya da kayıt olun.
Alışveriş sepetiniz boş!
HALO
HALO
Göster:
Sırala:
Görünüm: ListeTablo
Halo Cafe Mocha 10ML, Fransız cafelerinde bulabileceğiniz mocha kahve tadı. Bütün Halo E-likitler en doğal malzemeler kullanılarak AMERİKA’da üretilmektedir. - FDA tarafından onaylı laboratuvarda formalize edilmektedir. - CGMP tarafından test edilir. - Halo E-Likitler piyasa..
29,90TL
0 yorum yapılmış.


Halo Mentol Ice e-likit her nefeste taze bir mentol ferağlığı sunar. Her çekişte nefesinizi tazeler. Halo Mentol tatları ailesinin en saf mentol lezzetidir. Bütün Halo E-likitler en doğal malzemeler kullanılarak AMERİKA’da üretilmektedir. - FDA tarafından onaylı laboratuvarda formali..
29,90TL
0 yorum yapılmış.


Halo Sub Zero e-likit her nefeste taze bir mentol ferağlığı sunar. Menthol severler için 3 kat fazla menthol tadı.   Bütün Halo E-likitler en doğal malzemeler kullanılarak AMERİKA’da üretilmektedir. - FDA tarafından onaylı laboratuvarda formalize edilmektedir. - CG..
29,90TL
0 yorum yapılmış.


Halo Torque56, kullandığı likitte farklı tat istemeyenler için olabildiğince tütün tadı sunan bir likit. Yüksek buhar üretimi, boğaz vurumu hatta kokusu ile gerçek tütün içiyormuşsunuz hissi uyandırıyor.. Tütün severlerin yeni favorisi Bütün Halo E-likitler en doğal malzemeler kullanılarak ..
29,90TL
0 yorum yapılmış.


Halo Turkish Tobacco, güneşte kurutulmuş Türk tütünlerinin en özel kombinasyonu, hafif ve yarı tatlı bir içim vaad eden bir e-likittir. Alışılagelmiş tütün tadı sevenler için karadenizin klasik/özgün türk tütünleri ile harmanlanmış tütün tadı barındırır. Hafif olduğu kadar ürettiği buhar ve ..
29,90TL
0 yorum yapılmış.


İletişim
  • Y.içi kargo Çekmeköy Şube
  • 539 824 30 30
    Elden teslim ve Kapıda Ödeme Yoktur
  • admin@esigaraal.com
    #
Şu anda bu ürün stoklarımızda yoktur. Ürün geldiğinde haber almak için aşağıdaki bilgileri doldurunuz..

İsim
Mail