HALO
Hoşgeldin ziyaretçi giriş yapın ya da kayıt olun.
Alışveriş sepetiniz boş!
HALO
HALO
Göster:
Sırala:
Görünüm: ListeTablo
Halo Belgian Cocoa 10ML
Kazanç 30 Para Puan
Belçika Kakao,  dengeli ve zengin çikolata tatları ile, kakao bazlı katmanlardan oluşan tüm gün içilebilecek bir lezzet. Bütün Halo E-likitler en doğal malzemeler kullanılarak AMERİKA’da üretilmektedir. - FDA tarafından onaylı laboratuvarda formalize edilmektedir. - CGMP ta..
29,90TL
0 yorum yapılmış.


Halo Cafe Mocha 10ML
Kazanç 30 Para Puan
Halo Cafe Mocha 10ML, Fransız cafelerinde bulabileceğiniz mocha kahve tadı. Bütün Halo E-likitler en doğal malzemeler kullanılarak AMERİKA’da üretilmektedir. - FDA tarafından onaylı laboratuvarda formalize edilmektedir. - CGMP tarafından test edilir. - Halo E-Likitler piyasa..
29,90TL
0 yorum yapılmış.


Halo Torque56 10ML
Kazanç 30 Para Puan
Halo Torque56, kullandığı likitte farklı tat istemeyenler için olabildiğince tütün tadı sunan bir likit. Yüksek buhar üretimi, boğaz vurumu hatta kokusu ile gerçek tütün içiyormuşsunuz hissi uyandırıyor.. Tütün severlerin yeni favorisi Bütün Halo E-likitler en doğal malzemeler kullanılarak ..
29,90TL
0 yorum yapılmış.


Halo Turkish Tobacco, güneşte kurutulmuş Türk tütünlerinin en özel kombinasyonu, hafif ve yarı tatlı bir içim vaad eden bir e-likittir. Alışılagelmiş tütün tadı sevenler için karadenizin klasik/özgün türk tütünleri ile harmanlanmış tütün tadı barındırır. Hafif olduğu kadar ürettiği buhar ve ..
29,90TL
0 yorum yapılmış.


İletişim
  • Y.içi kargo Çekmeköy Şube
  • 539 824 30 30
    Elden teslim ve Kapıda Ödeme Yoktur
  • admin@esigaraal.com
    #
Şu anda bu ürün stoklarımızda yoktur. Ürün geldiğinde haber almak için aşağıdaki bilgileri doldurunuz..

İsim
Mail