Likit
Hoşgeldin ziyaretçi giriş yapın ya da kayıt olun.
Alışveriş sepetiniz boş!
Filtreleme
 • Fiyat
  TL - TL
 • Marka
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Nikotin miktarı
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
Likit

Tüm esigara ürünlerine uygun likitler,  Likitlerin TÜM ÇEŞİTLERİNİ GÖRMEK İÇİN marka alt kategorilerine basınız. 

Alacağınız likitlerin nikotin miktarına içtiğiniz sigaraya göre karar verilmelidir ( (günlük sigara adediniz) X (sigaranızın nikotin oranı) ) , bu sonucun altına inmeyin, doyurucu olması sebebi ile üzerine çıkabilirsiniz -

İlk başta sigara tadına benzer likitlerle başlanmalı, 1 ay kadar sonra karıştırarak  yavaş yavaş isteğe göre meyveli - kahveli likitlere geçilmelidir, yoksa sigaranın ciddi tadını özler veya uygunsuz nikotin oranı ile rahatsızlık hisseder veya az nikotin alımı ile yeniden sigaraya ihtiyaç duyarsınız. likitler birbirine karıştırılarak kullanılabilir, tadlarını seğreltebilir, tütün aromalarının içine meyveli ürünleri karıştırarak damak zevkinize uygun tatlar yaratabilirsiniz. Likit tadı kişiden kişiye değişir, bir başkasının sevmediği likiti siz sevebilirsiniz, uygun fiyat ile deneme şansınızı arttırmaya çalıştık, iyi buharlar.   

Göster:
Sırala:
Görünüm: ListeTablo
ARAMAX Energy - enerji içeceği 30 ml  likit , LiQUA üretimi ARAMAX likitler 30 ml, ortalama bir kullanıcı için 2 / 3  hafta yetecektir. Seri numara kontrollü -  %100 orijinal paketlemesi ile gönderilir.   ARAMAX by LİQUA E-Likit 30 ml    ARAMAX..
32,90TL
0 yorum yapılmış.


Dekang Banana - Muz
Kazanç 15 Para Puan
Dekang Banana -  Muz  aromalı likit ,  tüm likitler resimde görülen orijinal paketlemesi ile 10 ml , ortalama bir kullanıcı için 1 hafta yetecektir. Dekang Silver Label E-Likit 10 ml   - Yüksek kalitede özel üretim - Özel iğneli kapak UV korumalı şişe..
14,90TL
2 yorum yapılmış.


Dekang Mountain Blend- Dunhill
Kazanç 15 Para Puan
Dekang Mountain Blend- Dunhill ,  tüm likitler resimde görülen orijinal paketlemesi ile 10 ml , ortalama bir kullanıcı için 1 hafta yetecektir. Dekang ana sayfasında dekang likitler hakkında bilgilendirmeyi okuyunuz..  Dekang Silver Label E-Likit 10 ml   - Yüksek kali..
14,90TL
0 yorum yapılmış.


Dekang Nipe (French Pipo)
Kazanç 15 Para Puan
Dekang Nipe (French Pipo) - tütün aromalı  likit , tüm likitler resimde görülen orijinal 10 ml , ortalama bir kullanıcı için 1 hafta yetecektir. Dekang ana sayfasında dekang likitler hakkında bilgilendirmeyi okuyunuz..  Dekang Silver Label E-Likit 10 ml   - Yükse..
14,90TL
0 yorum yapılmış.


ELiQUiD FRANCE BACH 50ML
Kazanç 99 Para Puan
Elma, Tarçın, Vanilla, Karamel tadı.   Eliquid France likitleri Fransa'da Mer şehrinde Pharm-Lux laboratuarlarında tamamen organik  yöntemler ile üretilen Premium Likitlerdir. tamamen doğal %100 Trunic Nikotin (TruNicotine) kullanılarak üretilir, İçeriğindeki aromalar en üst..
99,00TL
1 yorum yapılmış.


ELiQUiD FRANCE CHOPiN 50ML
Kazanç 99 Para Puan
Tarçınlı Büskivi, Vanilya ve Muz tadı.   Eliquid France likitleri Fransa'da Mer şehrinde Pharm-Lux laboratuarlarında tamamen organik  yöntemler ile üretilen Premium Likitlerdir. tamamen doğal %100 Trunic Nikotin (TruNicotine) kullanılarak üretilir, İçeriğindeki aromalar en ü..
99,00TL
0 yorum yapılmış.


ELiQUiD FRANCE FAMOUS 50ML
Kazanç 99 Para Puan
Saf tütün, Vanilya, kurabiye ve fındık  tadı.   Eliquid France likitleri Fransa'da Mer şehrinde Pharm-Lux laboratuarlarında tamamen organik  yöntemler ile üretilen Premium Likitlerdir. tamamen doğal %100 Trunic Nikotin (TruNicotine) kullanılarak üretilir, İçeriğindeki a..
99,00TL
0 yorum yapılmış.


Çikolata ve donut tadı.   Eliquid France likitleri Fransa'da Mer şehrinde Pharm-Lux laboratuarlarında tamamen organik  yöntemler ile üretilen Premium Likitlerdir. tamamen doğal %100 Trunic Nikotin (TruNicotine) kullanılarak üretilir, İçeriğindeki aromalar en üst standartta s..
99,00TL
0 yorum yapılmış.


ELiQUiD FRANCE RELAX 50ML
Kazanç 99 Para Puan
Saf tütün, Kahve , Vanilya ve kurabiye tadı.   Eliquid France likitleri Fransa'da Mer şehrinde Pharm-Lux laboratuarlarında tamamen organik  yöntemler ile üretilen Premium Likitlerdir. tamamen doğal %100 Trunic Nikotin (TruNicotine) kullanılarak üretilir, İçeriğindeki aromala..
99,00TL
0 yorum yapılmış.


ELiQUiD FRANCE SUPREME 50ML
Kazanç 99 Para Puan
Saf tütün , Vanilya ve kurabiye, hindistan cevizi tadı.   Eliquid France likitleri Fransa'da Mer şehrinde Pharm-Lux laboratuarlarında tamamen organik  yöntemler ile üretilen Premium Likitlerdir. tamamen doğal %100 Trunic Nikotin (TruNicotine) kullanılarak üretilir, İçer..
99,00TL
1 yorum yapılmış.


Halo Belgian Cocoa 10ML
Kazanç 30 Para Puan
Belçika Kakao,  dengeli ve zengin çikolata tatları ile, kakao bazlı katmanlardan oluşan tüm gün içilebilecek bir lezzet. Bütün Halo E-likitler en doğal malzemeler kullanılarak AMERİKA’da üretilmektedir. - FDA tarafından onaylı laboratuvarda formalize edilmektedir. - CGMP ta..
29,90TL
0 yorum yapılmış.


Halo Cafe Mocha 10ML
Kazanç 30 Para Puan
Halo Cafe Mocha 10ML, Fransız cafelerinde bulabileceğiniz mocha kahve tadı. Bütün Halo E-likitler en doğal malzemeler kullanılarak AMERİKA’da üretilmektedir. - FDA tarafından onaylı laboratuvarda formalize edilmektedir. - CGMP tarafından test edilir. - Halo E-Likitler piyasa..
29,90TL
0 yorum yapılmış.


Halo Menthol İce 10ML
Kazanç 30 Para Puan
Halo Mentol Ice e-likit her nefeste taze bir mentol ferağlığı sunar. Her çekişte nefesinizi tazeler. Halo Mentol tatları ailesinin en saf mentol lezzetidir. Bütün Halo E-likitler en doğal malzemeler kullanılarak AMERİKA’da üretilmektedir. - FDA tarafından onaylı laboratuvarda formali..
29,90TL
0 yorum yapılmış.


Halo Torque56 10ML
Kazanç 30 Para Puan
Halo Torque56, kullandığı likitte farklı tat istemeyenler için olabildiğince tütün tadı sunan bir likit. Yüksek buhar üretimi, boğaz vurumu hatta kokusu ile gerçek tütün içiyormuşsunuz hissi uyandırıyor.. Tütün severlerin yeni favorisi Bütün Halo E-likitler en doğal malzemeler kullanılarak ..
29,90TL
0 yorum yapılmış.


Halo Tribeca- Tütün 10ML
Kazanç 30 Para Puan
Halo Tribeca, 7 farklı kuru harman ve pürüzsüz tütün tadının bir araya getirilmesiyle oluşturulmuş temel üzerine oturtulmuş, hepinizin bildiği RY4 aroması yanında vanilya ve karamel tatlarıyla zenginleştirilmiş bir likit olarak karşımıza çıkıyor Bütün Halo E-likitler en doğal malzemele..
29,90TL
0 yorum yapılmış.


Halo Turkish Tobacco, güneşte kurutulmuş Türk tütünlerinin en özel kombinasyonu, hafif ve yarı tatlı bir içim vaad eden bir e-likittir. Alışılagelmiş tütün tadı sevenler için karadenizin klasik/özgün türk tütünleri ile harmanlanmış tütün tadı barındırır. Hafif olduğu kadar ürettiği buhar ve ..
29,90TL
0 yorum yapılmış.


 Aromalar Nbase nikotin ile karıştırılarak kullanılır. İnawera Aroma Bahraini Apple Gold  elma aroması Önerilen Kullanım Miktarı: %1 - %2 - içim zevkiine göre değişkenlik gösterebilir.  Tahmini Demlenme Süresi: 2 Hafta (arasıra çalka..
23,00TL
0 yorum yapılmış.


İnawera Aroma Max Blend
Kazanç 23 Para Puan
 Aromalar Nbase nikotin ile karıştırılarak kullanılır. inawera Aroma Max Blend   Efsane max blend aroması, tütün aroması Önerilen Kullanım Miktarı: %1 - %2 - içim zevkiine göre değişkenlik gösterebilir.  Tahmini Demlenme Süresi: 2 Ha..
23,00TL
0 yorum yapılmış.


İnawera Aroma RY4
Kazanç 23 Para Puan
 Aromalar Nbase nikotin ile karıştırılarak kullanılır. İnawera Aroma RY4   Efsane RY4 aroması, tütün aroması Önerilen Kullanım Miktarı: %1 - %2 - içim zevkiine göre değişkenlik gösterebilir.  Tahmini Demlenme Süresi: 2 Hafta (ar..
23,00TL
0 yorum yapılmış.


Joyetech e-likit Kapuçino aroması... Bildiğiniz, arzuladığınız kapuçino tadının e-likit versiyonu. Tatlı kahve, çikolata ve süt kombinasyonunun mükemmel uyumu. Son derece dengeli, zarif ve hafif bir lezzet.  Joyetech E-Likitler Joyetech Likit  & Aroma şirketi, ağırlıklı olarak y..
29,00TL
0 yorum yapılmış.


JOYETECH Cherry - Kiraz 30ml
Kazanç 29 Para Puan
JOYETECH 30ml Cherry - Kiraz aromalı    Joyetech firmasının ürettiği kiraz  aromalı likit , meyveli  tütün tatlarını arıyorsanız bu likite bayılacaksınız,  Güçlü tütün aroması ve eşsiz boğaza vurumu ile Joyetech kalitesinin elektronik sigara kullanıcılarına sunduğu liki..
29,00TL
0 yorum yapılmış.


JOYETECH Desert - Camel 30ml
Kazanç 29 Para Puan
JOYETECH Desert - Camel 30ml,   Joyetech firmasının ürettiği Camel sigara aromalı likit ,  tütün tatlarını arıyorsanız bu likite bayılacaksınız,  Güçlü tütün aroması ve eşsiz boğaza vurumu ile Joyetech kalitesinin elektronik sigara kullanıcılarına sunduğu likitler , Siz..
29,00TL
0 yorum yapılmış.


JOYETECH Ice Men -Mentol 30ml
Kazanç 29 Para Puan
JOYETECH IceM - Menthol 30 ml Joyetech firmasının ürettiği menthol aromalı likit , menthol  tatlarını arıyorsanız bu likite bayılacaksınız,  Güçlü tütün aroması ve eşsiz boğaza vurumu ile Joyetech kalitesinin elektronik sigara kullanıcılarına sunduğu likitler , Size mükemmel bir ..
29,00TL
1 yorum yapılmış.


JOYETECH Pineapple -Ananas 30ml ,   Joyetech firmasının ürettiği Ananas aromalı likit , meyve tatlarını arıyorsanız bu likite bayılacaksınız,  Güçlü ananas aroması ve eşsiz boğaza vurumu ile Joyetech kalitesinin elektronik sigara kullanıcılarına sunduğu likitler , Size ..
29,00TL
0 yorum yapılmış.


Joyetech Raspberry -Böğürtlen 30ml likit , Size mükemmel bir içim zevki ile elektronik sigara kullanırken sigarayı asla aratmayacak bi tat. Standart tütün aromalarının güzel bir karışımından oluşan bu esigara likiti 30 ml lik plastik ve iğne uçlu şişelerde kilitli kapak ve soğuk damga..
29,00TL
0 yorum yapılmış.


Joyetech Ry4 -Tütün 30ml
Kazanç 29 Para Puan
Joyetech Ry4  -Tütün 30ml,   Joyetech firmasının ürettiği Ruyan -Doğu tütünleri karışımı likit ,  tütün tatlarını arıyorsanız bu likite bayılacaksınız,  Güçlü tütün aroması ve eşsiz boğaza vurumu ile Joyetech kalitesinin elektronik sigara kullanıcılarına sunduğu likitler ,&n..
29,00TL
0 yorum yapılmış.


JOYETECH TOB - Tobacco 30ml
Kazanç 29 Para Puan
JOYETECH TOB - Tobacco  30ml , Joyetech firmasının ürettiği saf tütün aromalı likit ,  tütün tatlarını arıyorsanız bu likite bayılacaksınız,  Güçlü tütün aroması ve eşsiz boğaza vurumu ile Joyetech kalitesinin elektronik sigara kullanıcılarına sunduğu likitler , Size mü..
29,00TL
1 yorum yapılmış.


Joyetech USA Mix -Tütün 30ml ,   Joyetech firmasının ürettiği Marlboro tütün aromalı likit ,  tütün tatlarını arıyorsanız bu likite bayılacaksınız,  Güçlü tütün aroması ve eşsiz boğaza vurumu ile Joyetech kalitesinin elektronik sigara kullanıcılarına sunduğu likitler , Size ..
29,00TL
3 yorum yapılmış.


Joyetech WMEL - Karpuz aroması...   Joyetech E-Likitler Joyetech Likit  & Aroma şirketi, ağırlıklı olarak yeni lezzetler ve daha kaliteli sıvılar üretmek amacıyla Aralık 2012'de kurulmuştur.  Profesyonel ve tecrübeli bir ekibe sahip olan firmamız, yüksek teknolojiy..
29,00TL
0 yorum yapılmış.


LIQUA Cigar Puro 30ml
Kazanç 33 Para Puan
LIQUA -  Cuban Cigar Tobacco, puro  tütün aromalı likit , LiQUA likitler 30 ml, ortalama bir kullanıcı için 2- 3 hafta yetecektir. %100 seri numara kontrollü orijinal paketleri ile gönderilmektedir.   LiQUA E-Likit 30 ml    Liqua ürün..
32,90TL
3 yorum yapılmış.


LIQUA Red Oriental - Tütün 30ml, dünyaca ünlü Uzakdoğu tütün aromalı likit ,Hafifi doygun uzakdoğu tütünü , alttan meyvemsi ve fındık / baharat dokunuşları ile.. LiQUA likitler 30 ml, ortalama bir kullanıcı için 2-3 hafta yetecektir. Seri numara kontrollü -  %100 o..
32,90TL
0 yorum yapılmış.


LIQUA RY4 Tütün 30ml
Kazanç 33 Para Puan
LIQUA - RY4 Tütün, Gelenelsel tütünün sıcak karamel ve vanilya dokunuşu ile mükemmel bir tütün aromalı likit , LiQUA likitler 30 ml, ortalama bir kullanıcı için 2-3 hafta yetecektir. Seri numara kontrollü -  %100 orijinal paketlemesi ile gönderilir.   LiQUA ..
32,90TL
4 yorum yapılmış.


LIQUA - Traditional Tobacco -geleneksel tütün  tütün aromalı likit , sandal ağacı ve benzer doğal esintileri ile en geleneksel sigara tadı için yaratıldı,  LiQUA likitler 30 ml, ortalama bir kullanıcı için 1 hafta yetecektir. Liqua likitler %100 orijinal - kuru ..
32,90TL
4 yorum yapılmış.


LIQUA TurkishTobacco -Türk tütünü, dünyaca ünlü Türk tütün aromalı likit , LiQUA likitler 30 ml, ortalama bir kullanıcı için 2-3 hafta yetecektir. Seri numara kontrollü -  %100 orijinal paketlemesi ile gönderilir.   LiQUA E-Likit 30 ml    ..
32,90TL
4 yorum yapılmış.


LIQUA Virginia Tobacco
Kazanç 33 Para Puan
LIQUA - Virginia Tobacco, dünyaca ünlü Virginya tütün  aromalı likit , LiQUA likitler 30 ml, ortalama bir kullanıcı için 2-3 hafta yetecektir. Seri numara kontrollü -  %100 orijinal paketlemesi ile gönderilir.   LiQUA E-Likit 30 ml    Liqu..
32,90TL
4 yorum yapılmış.


Natura BABA'S BOUNTY 30 ml
Kazanç 20 Para Puan
Hexocell Natura BABA'S BOUNTY - bambaşka bir  tütün aroması , Hexocell - Natura kalitesi ile yeni bir ürün,  tüm likitler resimde görülen orijinal paketlemesi ile 30 ml , ortalama bir kullanıcı için 2 - 3 hafta yetecektir. Hexocell Natura  E-Likit 30 ml ..
20,00TL
17 yorum yapılmış.


İletişim
 • Y.içi kargo Çekmeköy Şube
 • 539 824 30 30
  Elden teslim ve Kapıda Ödeme Yoktur
 • admin@esigaraal.com
  #
Şu anda bu ürün stoklarımızda yoktur. Ürün geldiğinde haber almak için aşağıdaki bilgileri doldurunuz..

İsim
Mail