Likit
Hoşgeldin ziyaretçi giriş yapın ya da kayıt olun.
Alışveriş sepetiniz boş!
Filtreleme
 • Fiyat
  TL - TL
 • Marka
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Nikotin miktarı
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
Likit

Tüm esigara ürünlerine uygun likitler,  Likitlerin TÜM ÇEŞİTLERİNİ GÖRMEK İÇİN marka alt kategorilerine basınız. 

Alacağınız likitlerin nikotin miktarına içtiğiniz sigaraya göre karar verilmelidir ( (günlük sigara adediniz) X (sigaranızın nikotin oranı) ) , bu sonucun altına inmeyin, doyurucu olması sebebi ile üzerine çıkabilirsiniz -

İlk başta sigara tadına benzer likitlerle başlanmalı, 1 ay kadar sonra karıştırarak  yavaş yavaş isteğe göre meyveli - kahveli likitlere geçilmelidir, yoksa sigaranın ciddi tadını özler veya uygunsuz nikotin oranı ile rahatsızlık hisseder veya az nikotin alımı ile yeniden sigaraya ihtiyaç duyarsınız. likitler birbirine karıştırılarak kullanılabilir, tadlarını seğreltebilir, tütün aromalarının içine meyveli ürünleri karıştırarak damak zevkinize uygun tatlar yaratabilirsiniz. Likit tadı kişiden kişiye değişir, bir başkasının sevmediği likiti siz sevebilirsiniz, uygun fiyat ile deneme şansınızı arttırmaya çalıştık, iyi buharlar.   

Göster:
Sırala:
Görünüm: ListeTablo
Vanilya Puding, Krema ve Muz , 10 ml orijinal kilitli şişesinde ANML likitleri Amerikan ANMLVapors tarafından özel üretilen sadece 6 çeşit içime hazır ve Sınırlı sayıda ve tamamen el emeği ile üretilen Premium Likitlerdir. Sağlık standartlarında en üst seviyede tamamen doğal %100 Trunic N..
15,90TL
0 yorum yapılmış.


Çikolata, Süt, Vanilya , 10 ml orijinal kilitli şişesinde ANML likitleri Amerikan ANMLVapors tarafından özel üretilen sadece 6 çeşit içime hazır ve Sınırlı sayıda ve tamamen el emeği ile üretilen Premium Likitlerdir. Sağlık standartlarında en üst seviyede tamamen doğal %100 Trunic Ni..
15,90TL
0 yorum yapılmış.


Ananas, Hindistan Cevizi, Krema , 10 ml orijinal kilitli şişesinde ANML likitleri Amerikan ANMLVapors tarafından özel üretilen sadece 6 çeşit içime hazır ve Sınırlı sayıda ve tamamen el emeği ile üretilen Premium Likitlerdir. Sağlık standartlarında en üst seviyede tamamen doğal %100 ..
15,90TL
0 yorum yapılmış.


Şeftali, şekerli sakız , 10 ml orijinal kilitli şişesinde ANML likitleri Amerikan ANMLVapors tarafından özel üretilen sadece 6 çeşit içime hazır ve Sınırlı sayıda ve tamamen el emeği ile üretilen Premium Likitlerdir. Sağlık standartlarında en üst seviyede tamamen doğal %100 Trunic Ni..
15,90TL
0 yorum yapılmış.


Dikkat son kullanım tarihleri Aralık 2017 dir - Serin ve Güneş görmeyen kapalı kutu içinde muhafaza edilmesi sebebi ile kullanımında bir sakınca yoktur.  Dekang Banana -  Muz  aromalı likit ,  tüm likitler resimde görülen orijinal paketlemesi ile 10 ml , ortalama bir..
Kampanya 9,90TL 14,90TL
2 yorum yapılmış.


Dikkat son kullanım tarihleri Aralık 2017 dir - Serin ve Güneş görmeyen kapalı kutu içinde muhafaza edilir ise kullanımında bir sakınca yoktur.  Dekang Big Ben (yeni adı ile bendon) -  Parliament - tütün aromalı  likit , tüm likitler resimde görülen orijinal pak..
Kampanya 9,90TL 14,90TL
14 yorum yapılmış.


Dikkat son kullanım tarihleri Aralık 2017 dir - Serin ve Güneş görmeyen kapalı kutu içinde muhafaza edilmesi sebebi ile kullanımında bir sakınca yoktur.  Dekang Davidoff tütün aromalı  likit , tüm likitler resimde görülen orijinal paketlemesi ile 10 ml , ortalama bir kullanıcı için..
Kampanya 9,90TL 14,90TL
8 yorum yapılmış.


Elma, Tarçın, Vanilla, Karamel tadı.   Eliquid France likitleri Fransa'da Mer şehrinde Pharm-Lux laboratuarlarında tamamen organik  yöntemler ile üretilen Premium Likitlerdir. tamamen doğal %100 Trunic Nikotin (TruNicotine) kullanılarak üretilir, İçeriğindeki aromalar en üst..
99,00TL
1 yorum yapılmış.


Tarçınlı Büskivi, Vanilya ve Muz tadı.   Eliquid France likitleri Fransa'da Mer şehrinde Pharm-Lux laboratuarlarında tamamen organik  yöntemler ile üretilen Premium Likitlerdir. tamamen doğal %100 Trunic Nikotin (TruNicotine) kullanılarak üretilir, İçeriğindeki aromalar en ü..
99,00TL
0 yorum yapılmış.


Saf tütün, Vanilya, kurabiye ve fındık  tadı.   Eliquid France likitleri Fransa'da Mer şehrinde Pharm-Lux laboratuarlarında tamamen organik  yöntemler ile üretilen Premium Likitlerdir. tamamen doğal %100 Trunic Nikotin (TruNicotine) kullanılarak üretilir, İçeriğindeki a..
99,00TL
0 yorum yapılmış.


Saf tütün , Vanilya ve kurabiye, hindistan cevizi tadı.   Eliquid France likitleri Fransa'da Mer şehrinde Pharm-Lux laboratuarlarında tamamen organik  yöntemler ile üretilen Premium Likitlerdir. tamamen doğal %100 Trunic Nikotin (TruNicotine) kullanılarak üretilir, İçer..
99,00TL
2 yorum yapılmış.


Zengin Frenk Üzümü -Böğürtlen ve Nar, serin bir rüzgar esintisi ile. Godfather likitleri Malezya'da Yüksek kalitte ve tamamen organik  yöntemler ile üretilen Premium Likitlerdir. Birçok ürünleri 2016 yılı Vaxexpo Paris ödüllüdür. 6 seride likit üretir : XLjuice - Mabul İsland - ..
59,00TL
0 yorum yapılmış.


Zengin Kavun tadı.   Godfather likitleri Malezya'da Yüksek kalitte ve tamamen organik  yöntemler ile üretilen Premium Likitlerdir. Birçok ürünleri 2016 yılı Vaxexpo Paris ödüllüdür. 6 seride likit üretir : XLjuice - Mabul İsland - ThirstyJuice - Milk Cohocoroi - Püffel..
59,00TL
0 yorum yapılmış.


Zengin üzüm tadı.   Godfather likitleri Malezya'da Yüksek kalitte ve tamamen organik  yöntemler ile üretilen Premium Likitlerdir. Birçok ürünleri 2016 yılı Vaxexpo Paris ödüllüdür. 6 seride likit üretir : XLjuice - Mabul İsland - ThirstyJuice - Milk Cohocoroi - Püffell..
59,00TL
0 yorum yapılmış.


Godfather Lemonata serisinden Zengin Mango tadı.   Godfather likitleri Malezya'da Yüksek kalitte ve tamamen organik  yöntemler ile üretilen Premium Likitlerdir. Birçok ürünleri 2016 yılı Vaxexpo Paris ödüllüdür. 6 seride likit üretir : XLjuice - Mabul İsland - ThirstyJuice ..
59,00TL
0 yorum yapılmış.


Zengin Süt ve gül tadı.   Godfather likitleri Malezya'da Yüksek kalitte ve tamamen organik  yöntemler ile üretilen Premium Likitlerdir. Birçok ürünleri 2016 yılı Vaxexpo Paris ödüllüdür. 6 seride likit üretir : XLjuice - Mabul İsland - ThirstyJuice - Milk Cohocoro..
59,00TL
0 yorum yapılmış.


Halo Cafe Mocha 10ML, Fransız cafelerinde bulabileceğiniz mocha kahve tadı. Bütün Halo E-likitler en doğal malzemeler kullanılarak AMERİKA’da üretilmektedir. - FDA tarafından onaylı laboratuvarda formalize edilmektedir. - CGMP tarafından test edilir. - Halo E-Likitler piyasa..
29,90TL
0 yorum yapılmış.


Halo Mentol Ice e-likit her nefeste taze bir mentol ferağlığı sunar. Her çekişte nefesinizi tazeler. Halo Mentol tatları ailesinin en saf mentol lezzetidir. Bütün Halo E-likitler en doğal malzemeler kullanılarak AMERİKA’da üretilmektedir. - FDA tarafından onaylı laboratuvarda formali..
29,90TL
0 yorum yapılmış.


Halo Sub Zero e-likit her nefeste taze bir mentol ferağlığı sunar. Menthol severler için 3 kat fazla menthol tadı.   Bütün Halo E-likitler en doğal malzemeler kullanılarak AMERİKA’da üretilmektedir. - FDA tarafından onaylı laboratuvarda formalize edilmektedir. - CG..
29,90TL
0 yorum yapılmış.


Halo Torque56, kullandığı likitte farklı tat istemeyenler için olabildiğince tütün tadı sunan bir likit. Yüksek buhar üretimi, boğaz vurumu hatta kokusu ile gerçek tütün içiyormuşsunuz hissi uyandırıyor.. Tütün severlerin yeni favorisi Bütün Halo E-likitler en doğal malzemeler kullanılarak ..
29,90TL
0 yorum yapılmış.


Halo Turkish Tobacco, güneşte kurutulmuş Türk tütünlerinin en özel kombinasyonu, hafif ve yarı tatlı bir içim vaad eden bir e-likittir. Alışılagelmiş tütün tadı sevenler için karadenizin klasik/özgün türk tütünleri ile harmanlanmış tütün tadı barındırır. Hafif olduğu kadar ürettiği buhar ve ..
29,90TL
0 yorum yapılmış.


 Aromalar Nbase nikotin ile karıştırılarak kullanılır. İnawera Aroma Bahraini Apple Gold  elma aroması Önerilen Kullanım Miktarı: %1 - %2 - içim zevkiine göre değişkenlik gösterebilir.  Tahmini Demlenme Süresi: 2 Hafta (arasıra çalka..
23,00TL
0 yorum yapılmış.


 Aromalar Nbase nikotin ile karıştırılarak kullanılır. inawera Aroma Max Blend   Efsane max blend aroması, tütün aroması Önerilen Kullanım Miktarı: %1 - %2 - içim zevkiine göre değişkenlik gösterebilir.  Tahmini Demlenme Süresi: 2 Ha..
23,00TL
0 yorum yapılmış.


 Aromalar Nbase nikotin ile karıştırılarak kullanılır. İnawera Aroma RY4   Efsane RY4 aroması, tütün aroması Önerilen Kullanım Miktarı: %1 - %2 - içim zevkiine göre değişkenlik gösterebilir.  Tahmini Demlenme Süresi: 2 Hafta (ar..
23,00TL
0 yorum yapılmış.


Joyetech Ry4  -Tütün 30ml,   Joyetech firmasının ürettiği Ruyan -Doğu tütünleri karışımı likit ,  tütün tatlarını arıyorsanız bu likite bayılacaksınız,  Güçlü tütün aroması ve eşsiz boğaza vurumu ile Joyetech kalitesinin elektronik sigara kullanıcılarına sunduğu likitler ,&n..
29,00TL
0 yorum yapılmış.


Joyetech WMEL - Karpuz aroması...   dikkat : sadece watermelon kutuları hararlı gelmiştir- kutusuz şişe gönderilecektir.  Joyetech E-Likitler Joyetech Likit  & Aroma şirketi, ağırlıklı olarak yeni lezzetler ve daha kaliteli sıvılar üretmek amacıyla Aralık 2012'd..
29,00TL
0 yorum yapılmış.


 Aromalar Nbase nikotin ile  veya farklı tat vermesi amacı ile hazır likitlere karıştırılarak kullanılır. tek başına içilmez. Holinberry  Coffee Fresh , Enfes taze çekilmiş kahve aroması Önerilen Kullanım Miktarı: %7 - %11 ..
23,00TL
0 yorum yapılmış.


Natura 7 Foglie -Tütün aromalı likit , tüm likitler resimde görülen orijinal paketlemesi ile 30 ml , ortalama bir kullanıcı için 2 - 3 hafta yetecektir. Hexocell Natura %30 PG / 65 VG ..    E-Likit 30 ml     - Yüksek kalitede özel üretim - Özel damlalıklı ..
23,00TL
2 yorum yapılmış.


Hexocell Natura BABA'S BOUNTY - bambaşka bir  tütün aroması , Hexocell - Natura kalitesi ile yeni bir ürün,  tüm likitler resimde görülen orijinal paketlemesi ile 30 ml , ortalama bir kullanıcı için 2 - 3 hafta yetecektir. Hexocell Natura  E-Likit 30 ml ..
23,00TL
20 yorum yapılmış.


Hexocell Natura BubleGum - Sakız aroması,tütün tadından sıkılanlara Naura kalitesinde bir ürün daha, sakız tadının ferahlığı ile...   tüm likitler resimde görülen orijinal paketlemesi ile 30 ml , ortalama bir kullanıcı için 2 - 3 hafta yetecektir. Hexocell Natura  E-Likit..
23,00TL
2 yorum yapılmış.


Hexocell Natura Cappuccino  Sütlü Kahve aromalı  likit ,   tüm likitler resimde görülen orijinal paketlemesi ile 10 ml   Hexocell Natura  E-Likit 10 ml     - Yüksek kalitede özel üretim - Özel damlalıklı UV korumalı cam şişe  - Tüm e..
14,90TL
0 yorum yapılmış.


Hexocell Natura Cappuccino  Sütlü Kahve aromalı  likit ,   tüm likitler resimde görülen orijinal paketlemesi ile 30 ml , ortalama bir kullanıcı için 2 - 3 hafta yetecektir. Hexocell Natura  E-Likit 30 ml     - Yüksek kalitede özel üretim - Özel damlal..
23,00TL
3 yorum yapılmış.


Natura Caramel - Karamel VG , muhteşen Karamel aroması ,   tüm likitler resimde görülen orijinal paketlemesi ile 10 ml  Hexocell Natura   E-Likit 10 ml  VG   - Yüksek kalitede özel üretim - Özel damlalıklı UV korumalı şişe  - Tüm ele..
14,90TL
0 yorum yapılmış.


Hexocell Natura Cherry -Kiraz  aromalı   likit ,   tüm likitler resimde görülen orijinal paketlemesi ile 10 ml  Hexocell Natura  E-Likit 10 ml VG   - Yüksek kalitede özel üretim - Özel damlalıklı UV korumalı cam şişe  - Tüm elektronik sigara kartuş..
14,90TL
1 yorum yapılmış.


Hexocell Natura TARÇIN( CINNAMON ) aroması , annenizin yaptığı kurabiyeler gibi tadı damağınızda, dikkat etrafa yayılan tarçınlı kokusu ile esigaranıza talep gelebilir,   tüm likitler  orijinal paketlemesi ile 10 ml. Hexocell Natura  E-Likit 10 ml   - Yü..
14,90TL
0 yorum yapılmış.


Hexocell Natura Cuban Supreme   VG - tütün , Kuba cigar tadını esigaranızda hissedin,   tüm likitler resimde görülen orijinal paketlemesi ile 10 ml  Hexocell Natura %65 VG %30 PG  E-Likit 10 ml VG   - Yüksek kalitede özel üretim - Özel damlalıklı UV koruma..
14,90TL
0 yorum yapılmış.


İletişim
 • Y.içi kargo Çekmeköy Şube
 • 539 824 30 30
  Elden teslim ve Kapıda Ödeme Yoktur
 • admin@esigaraal.com
  #
Şu anda bu ürün stoklarımızda yoktur. Ürün geldiğinde haber almak için aşağıdaki bilgileri doldurunuz..

İsim
Mail